Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Mazurski Raj Hotel, Mari...

Ruciane-Nida (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 250
Ilośc sal 500

Best Western Plus Hotel ...

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 150

Hotel Panoramic Oscar

Mrągowo (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 150
Ilośc sal 100

Hotel Tajty Wellnes & Sp

Wilkasy (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 96
Ilośc sal 140

132 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne na Mazurach

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA
Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)
Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Mazurski Raj Hotel Marina & SPA  przygotował 6 sal konferencyjnych, komfortowych i wielofunkcyjnych, klimatyzowanych, z bezpłatnym WIFI, z dostępem  do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dowolność aranżacji naszych sal pozwala na zorganizowanie najbardziej wymagających spotkań. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwę kawową. Nasi pracownicy dzięki swojemu doświadczeniu pomogą w realizacji każdego wydarzenia.

Lokalizacja

Mazurski Raj Hotel Marina & SPA położony jest nad brzegiem jeziora Bełdany w otoczeniu Puszczy Piskiej. Zapewniamy wiele atrakcji w krainie Polskich Mazur w tym piękną piaszczysta plażę a Puszcza Piska daje możliwość leśnych spacerów i wycieczek rowerowych. Jesteśmy w miejscu które łączy spotkania biznesowe z atrakcjami turystycznymi.

Hotel Masovia ***
Giżycko (warmińsko-mazurskie)
Hotel Masovia ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, które są w stanie pomieścić od 8 do 60 osób. Każda z sal posiada profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz jest w pełni klimatyzowana. W obu salach jest dostęp do internetu. Odpowiednia aranżacja przestrzeni w salach pozwala na zorganizowanie szkolenia lub konferencji na konkretną ilość uczestników. Dla osób wynajmujących sale istnieje możliwość zorganizowania przerwy na kawę z przekąskami. Gdy zaplanowana jest kilkudniowa konferencja bądź szkolenie można dokonać  rezerwacji noclegu dla wszystkich uczestników.

Lokalizacja

Hotel Masovia położony jest w miejscowości Giżycko, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Kameralny obiekt znajdujący się w najstarszej dzielnicy miasta przyciąga swoim klimatem i niezwykłą atmosferą. Dzięki temu wszyscy goście czują się tutaj jak u siebie w domu.

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town

Zaplecze konferencyjne obiektu

Cztery nowocześnie wyposażone sale konferencyjne pozwalają na organizację wydarzeń do 90 osób. Mobilna ścianka pozwala je modyfikować, a stoły i krzesła można ustawić w różnych konfiguracjach. W hotelu Best Western plus jest także mała sala do mniejszych spotkań. Pracownicy pomogą także w organizacji poczęstunku i cateringu.

Lokalizacja

Hotel Best Western Plus jest oddalony ok. 3 km od Dworca. Dla zmotoryzowanych na miejscu jest dostępny spory parking. Do Olsztyna można bardzo dogodnie dojechać z innych miejscowości. Samo miasto ma także wiele atrakcji, które dobrze zobaczyć będąc na miejscu.

Hotel Panoramic Oscar
Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Hotel Panoramic Oscar

Zaplecze konferencyjne

W hotelu Panoranic Oskar są dwie bogato wyposażone sale konferencyjne. Pierwsza z nich nadaje się do organizacji bardziej kameralnych spotkań do 30 osób. Druga sala do 100 osób to doskonałe miejsce na większe konferencje, warsztaty czy prelekcje. Każda z nich posiada bogate zaplecze techniczne, a z okien sal rozciąga się widok na jezioro.

Lokalizacja

Hotel jest położony w Mrągowie, nad jeziorem Czos. To miejsce gdzie nie tylko można wydajnie pracować, ale także komfortowo wypocząć. Na miejscu znajduje się parking dla gości, a samo miast oraz okoliczne pozwalają na świetne spędzenie wolnego czasu.

Hotel Tajty Wellnes & Spa
Wilkasy (warmińsko-mazurskie)
Hotel Tajty Wellnes & Spa

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie mieszczą się 4 małe sale konferencyjne: Bosman, Kapitan, Admirał i Kominkowa. Dwie z nich (Kapitan oraz Admirał) można połączyć, dzięki czemu stworzą one jedno duże pomieszczenie szkoleniowe, które pomieści nawet 140 osób. 

Lokalizacja

Hotel Tajty znajduje się w Krainie Mazurskich Jezior, tuż nad brzegiem jeziora Tajty. W niedalekiej odległości od Giżycka. W pobliżu mieści się stacja kolejowa – 600m oraz drogi szybkiego ruchu, które umożliwiają szybkie dotarcie z różnych rejonów kraju. 

Hotel Spa Srebrny Dzwon ***
Tolkmicko (warmińsko-mazurskie)
Hotel Spa Srebrny Dzwon ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Spa Srebrny Dzwon oferuje możliwość zorganizowania konferencji, seminariów, targów, szkoleń i wiele innych wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji klientów są dwie sale konferencyjne: Salę Królewską o powierzchni 63 m², która jest w stanie pomieścić do 70 uczestników - wyposażoną w dostęp do Internetu, zaciemnienie sali, światło dzienne i możliwość dzielenia pomieszczenia, oraz Salę Witrażową o powierzchni 45 m² dla maksymalnie 49 gości - wyposażoną w dostęp do Internetu, światło dzienne. Hotel Spa Srebrny Dzwon w swoich pomieszczeniach zadbał także o niezbędny sprzęt konferencyjno – szkoleniowy (mikrofony, flipchart) oraz profesjonalną obsługę i usługi cateringowe, dzięki czemu każde wydarzenie organizowane jest na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Hotel Spa Srebrny Dzwon położony jest w dużym ogrodzie, w otoczeniu zalesionych wzgórz Wysoczyzny Elbląskiej oraz wód Zalewu Wiślanego. Znajduje się on w Kadynach. Jego atutami jest spokój, czyste powietrze, rozległe tereny spacerowe i bliskość natury.

Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA
Mikołajki (warmińsko-mazurskie)
Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Robert’s Port wyróżnia się bogatym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji gości biznesowych są 3 klimatyzowane sale. Sala Czerwona charakteryzuje się tym, że jest duża – około 350 m², pomieści 120 - 200 osób i można ją podzielić na 2 mniejsze salki (200 m² i 150 m²). Wyposażona jest w mobilny parkiet, mobilną sceną, nagłośnienie, 2 rzutniki, oświetlenie, 2 ekrany, dostęp do internetu, flipchart. Sala Niebieska dla 40 – 110 osób, ma powierzchnię 112 m², posiada dostęp do światła dziennego, oświetlenie, rzutnik, ekran, Internet, flipchart. Sala Zielona - 112 m², dla 30 – 90 osób, z dostępem do światła dziennego, posiada rzutnik, oświetlenie, ekran, Internet i flipchart.

Lokalizacja

Hotel Robert’s Port znajduje się w malowniczej miejscowości Stare Sady, w odległości zaledwie 5 kilometrów od Mikołajek. Położony on jest nad brzegiem Jeziora Tałty, na żeglowym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bliskość jezior i zielonych terenów sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce, które jest warte odwiedzenia.

Folwark Łękuk
Łękuk Mały 8 (warmińsko-mazurskie)
Folwark Łękuk

Zaplecze konferencyjne obiektu


Folwark Łękuk wyróżnia się również bogatym zapleczem konferencyjnym. Dysponuje on 3 kompleksowo wyposażonymi salami, które łącznie mogą pomieścić aż 220 osób. Dzięki systemowi przesuwnych ścian, w obiekcie można zorganizować konferencje lub szkolenie w pomieszczeniu idealnie do tego dostosowanym. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła słonecznego, wyposażone są w profesjonalne nagłośnienie, klimatyzację, flipchart oraz rzutnik multimedialny. W Folwarku Łękuk można wynająć salę Szwałk Wielki dla 180 osób z 2 wyjściami na taras z widokiem na Puszczę Borecką i jezioro. Do wyboru jest także sala Piłwąg dla 80 uczestników z wyjściem na plażę; Klepisko dla 50 osób z wyjściem na dziedziniec oraz Szwałk Mały dla 100 osób z widokiem na jezioro.

Lokalizacja

Folwark Łękuk położony jest w samym sercu Dzikich Mazur. Znajduje on się w otulinie Puszczy Boreckiej nad brzegiem jeziora Łękuk. Okolica obiektu zachwyca różnorodną fauną - spotkać tu można 139 gatunków ptaków, kilkaset rogatych jeleni, saren i łosi.

Hotel nad Pisą ***
Pisz (warmińsko-mazurskie)
Hotel nad Pisą ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel nad Pisą oferuje swoim gościom biznesowym możliwość zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Klienci do wyboru mają: Salę Kryształową o powierzchni 250 m² dla 300 uczestników, Salę Kawiarnianą o powierzchni 120 m² dla 120 osób, Salę Parkową o powierzchni 107 m² dla 120 gości, Salę Zachodnią o powierzchni 75 m² dla 80 uczestników, Salę Biznesową o powierzchni 28 m² dla 20 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny, taki jak na przykład projektor multimedialny z ekranem, tablice, rzutnik, mikrofony bezprzewodowe czy flipcharty. Hotel nad Pisą wyróżnia się także nadwodnym tarasem z przeszklonym patio. W jego ofercie znajduje się również znakomita kuchnia oraz profesjonalna obsługa, która dba o prawidłowy przebieg każdego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel nad Pisą to trzygwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta Pisz, nad brzegiem rzeki Pisa. Znajduje się on niedaleko Starówki i Rynku Miejskiego. Po drugiej stronie rzeki otoczony on jest parkową zielenią.

Jabłoń Lake Resort
Pisz (warmińsko-mazurskie)
Jabłoń Lake Resort

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Jabłoń Lake Resort oferuje 6 sal konferencyjnych, komfortowych, wielofunkcyjnych, klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Nasze sale są przestronne z możliwością aranżacji według potrzeb klientów. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Zorganizujemy duże spotkania  dla 200 osób, jak i kameralne dla 10 osób. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wsparciem.

Lokalizacja

Jabłoń Lake Resort znajduje się nad jeziorem Brzozolasek w samym sercu Puszczy Piskiej na Mazurach w miejscowości jabłoń koło Piszu. Oferujemy
naszym gościom wyjątkowe miejsce, otoczone pięknem przyrody, magią puszczy, przygotowaliśmy wiele atrakcji,  jesteśmy idealnym wyborem, dla spotkań biznesowych i wypadów turystycznych, dających relaks, wyciszenie i odprężenie.

Hotel Anek
Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Hotel Anek

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Antek można zorganizować profesjonalną konferencję. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi, które różnią się powierzchnią, co pozwala dostosować ją do konkretnego wydarzenia. Do wyboru gości biznesowych jest: duża sala  – o powierzchni 260 m², mała sala – o powierzchni 60 m², a także pokój do spotkań biznesowych – o powierzchni 16 m². Hotel Antek gwarantuje dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza technicznego. W pomieszczeniach znajduje się między innymi: rzutnik multimedialny, wysokiej jakości nagłośnienie, ekran, flipchart, jak i laptop. Każdy organizator konferencji czy szkolenia może także liczyć na pomoc obsługi hotelu w czasie trwania wydarzenia biznesowego.

Lokalizacja

Hotel Antek znajduje się w Mrągowie, przy ulicy Roosevelta. Położony jest z dala od miejskiego zgiełku, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Czos. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę, ale i jest świetnym miejscem wyjazdowym do pobliskich ciekawych miast na Mazurach, na przykład do Giżycka, czy do Świętej Lipki.

Mikołajki Resort & Spa***
Mikołajki (warmińsko-mazurskie)
Mikołajki Resort & Spa***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Mikołajki Resort & SPA to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, warsztatów szkoleniowych, imprez firmowych. Do dyspozycji mamy 6 sal klimatyzowanych, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, Wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio- wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Sale można dowolnie aranżować wedle potrzeb klientów, łącznie mogą one pomieścić 450 osób. Zapewniamy catering. Przygotujemy przerwy kawowe. Mamy do dyspozycji doświadczonych profesjonalistów  służących swoim wsparciem na każdym etapie przygotowań.

Lokalizacja

Mikołajki Resort & SPA  znajduje się w zacisznym miejscu mazurskiej Wsi Jora Wielka nad brzegiem jeziora Kuchenka. Oferujemy komfortowe i relaksujące miejsce zachwycające pięknem otoczenia i zaledwie kilka kilometrów od centrum Mikołajek. U nas znajdziesz spokój i wyciszenie połączone z idealnym miejscem do spotkań biznesowych.

Pałac i Folwark Galiny
Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)
Pałac i Folwark Galiny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac i Folwark Galiny ma w swojej ofercie 5 sal konferencyjnych o wysokim standardzie i możliwości dowolnej aranżacji co sprawia iż mogą one pomieścić od 30 do 200 osób, są klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone  w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Jednym z naszych atutów są wyjątkowe wnętrza XVI wiecznego Pałacu. Sale nasze mają różnorodny wystrój, a doświadczeni konsultanci
 pozostają cały czas do dyspozycji klientów. Zapewniamy catering i przerwy
 kawowe.
 
Lokalizacja


Pałac i Folwark Galiny zlokalizowany jest na Mazurach w Galinach pod Bartoszycami, nad rzeką Pisą przy trasie 57. Wyróżnia nas piękny teren
 o  powierzchni 300 hektarów z łąkami, polami, stawami w otoczeniu wielkich lasów, co daje wiele atrakcji turystycznych, połączonych ze spotkaniem biznesowym.

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów
Giżycko (warmińsko-mazurskie)
Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Położenie kurortu nieopodal większych kompleksów na Mazurach sprawia, że jest on często wybierany na organizowanie konferencji, spotkań biznesowych oraz szkoleń. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne, mniejsza dla 50 osób oraz większa, która jest w stanie pomieścić nawet 150 uczestników konferencji. Każda z sal została wyposażona w najnowszy sprzęt audiowizualny, tablice flipchart, ekrany czy też rzutniki. Odpowiednie zaciemnienie oraz nagłośnienie pomieszczeń daje możliwości idealnego poprowadzenia każdego ze spotkań, oraz szkoleń. Odpowiednie ustawienie stołów i krzeseł sprawi, że podczas konferencji uczestnicy będą czuli się swobodnie i komfortowo.

Lokalizacja


Ośrodek „Łabędzi Ostrów” położony jest w cichym oraz ustronnym miejscu, z dala od zgiełku wielkich miast. Piękna Góra jest miejscowością, która znajduje się  niedaleko Giżycka i to właśnie tu nasi goście mogą skorzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje obiekt. Znajdujące się w pobliżu jezioro Kisajno oraz tereny leśne z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają chwili wytchnienia i kontaktu z przyrodą.

Hotel Wileński ***
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Hotel Wileński ***

Trzygwiazdkowy hotel stworzony z myślą o wszystkich. Gościach z Olsztyna jak i również przybyłych z dalekich stron.

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Wileński*** oferuje 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych urządzonych w doskonałym stylu. Najmniejsza, kameralna pomieści 30 osób, zaś największa 155. Każda z nich posiada na stanie doskonałej jakości sprzęt konferencyjny: rzutnik, ekran, Internet oraz sprzęt nagłaśniający.

Lokalizacja

Obiekt hotelowy znajduje się przy ulicy Ryszarda Knosały w Olsztynie, w samym centrum miasta. Zaledwie 15 minut piechotą znajduje się Dworzec Kolejowy Zachód, w pobliżu są również drogi szybkiego ruchu. 
 

Omega Hotel***
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Omega Hotel***

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Omega Hotel ma w ofercie 7 sal konferencyjnych o wysokim standardzie, są one klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do
światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym rzutnik, ekran, nagłośnienie. Posiadają one dowolność aranżacji co sprawia iż mogą pomieścić dowolną liczbę gości od 10 do nawet 600 osób. Nasz przeszkolony zespół jest cały czas do dyspozycji, wesprze na każdym etapie spotkania, odpowie na wszystkie pytania. Przygotujemy catering, a także uroczyste kolacje. Zapewniamy specjalnie przygotowane na czas konferencji przerwy kawowe.

Lokalizacja

Omega Hotel znajduje się tuz nad jeziorem Ukiel, zaledwie 2 km od Olsztyna zapewniając jednocześnie ciszę i możliwość obcowania z pięknem przyrody. U nas klient zorganizuje profesjonalne spotkanie biznesowe łącząc je z relaksem wśród Mazurskich lasów i jezior.

Restauracja Trylinka
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Restauracja Trylinka

Zaplecze konferencyjne

W tym obiekcie znajduje się wiele sal konferencyjnych, które można także modyfikować. Mniejsze idealnie nadają się na spotkania w kameralnym gronie. Z kolei łącząc je razem można uzyskać przestrzeń na duże konferencje, prelekcje, czy seminaria. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala na komfortowy przebieg wydarzenia.

Lokalizacja

Sale szkoleniowe znajdują się w Olsztyńskim Parku Naukowo Technologicznych. Jest on oddalony od dworca o ok. 4,5 km. Hotele można znaleźć w podobnej odległości. Na miejscu jest spory parking. Z pewnością warto wspomnieć o bardzo dobrym zapleczu kulinarnym - od kolacji, przez bufety, lunche i kolacje.

Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie
Ostróda (warmińsko-mazurskie)
Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie

Zaplecze Konferencyjne obiektu

Natural Hotel- Ekologiczny Hotel z Plażą na Wyspie oferuje swoim klientom 2 sale konferencyjne o najwyższym standardzie i komforcie, są one klimatyzowane, z  bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w najnowszy sprzęt audio wizualny w tym rzutniki, ekrany, flipchart. Usytuowane są one na parterze budynku co sprzyja organizowaniu, konferencji, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych. Zapewniamy catering, przygotujemy przerwy kawowe. Nasi pracownicy w sposób profesjonalny, przygotują każde wydarzenie.

Lokalizacja

Natural Hotel- Ekologiczny Hotel z Plażą na Wyspie usytuowany jest na obrzeżach miasta Ostróda w rezerwacie Sosny Taborskiej. Jesteśmy miejscem przyjaznym środowisku. Mamy własną plaże na osiemnasto hektarowym obszarze. Nasi goście odnajdą u nas wyciszenie, relaks a także wiele atrakcji turystycznych.

Hotel EUROPA
Giżycko (warmińsko-mazurskie)
Hotel EUROPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Firmy, jak i osoby indywidualne szukające odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji czy szkolenia dla swoich pracowników powinny zapoznać się z ofertą Hotelu Europa. To tu do dyspozycji pozostają dwie sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet 150 osób przy odpowiednim ustawieniu stołów oraz krzeseł. Każda z sal dysponuje profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, posiada mikrofon, ekrany oraz tablice. Dodatkowo można wynająć sale szkoleniowa na 20 osób. Za dodatkowa opłata można skorzystać z projektora multimedialnego, który z pewnością pozwoli w bardziej profesjonalny sposób poprowadzić konferencję.

Lokalizacja

Nad malowniczą zatoką jeziora Kisajno w Giżycku znajduje się Hotel Europa. To także główny szlak Wielkich Jezior Mazurskich, a sam obiekt otoczony jest lasami. Pomost nad jeziorem oraz plaża z barem to doskonałe miejsce na beztroski odpoczynek po wyczerpującym dniu pracy. To właśnie położenie hotelu wśród zieleni sprawia, że wszyscy przybywający do tego miejsca zaznają odrobiny ciszy i spokoju.

Hotel Ognisty Ptak
Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)
Hotel Ognisty Ptak

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Ognisty Ptak to idealny wybór na zorganizowanie, konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań firmowych, nasze 4 sale są klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, profesjonalne i komfortowe.

Lokalizacja

Klekotki Conference & SPA znajdują się w krainie lasów i jezior w jednym z najczystszych regionów Polski, dokładnie między Morągiem a Pasłękiem, 120h terenu oferuje mnóstwo atrakcji pozwalając na relaks i zapomnienie. U nas w przepięknym otoczeniu można zorganizować udane spotkanie biznesowe i delektować się urokami naszego miejsca.

img

Sale szkoleniowo-konferencyjne na mazurach

Mazury to rejon geograficzno-kulurowy obejmujący teren Pojezierza Mazurskiego oraz Iławskiego. Położony jest w północno-wchodniej Polsce i wchodzi w skład województwa warmińsko-mazurskiego. Znane są przede wszystkich z licznie występujących tu jezior i terenów zielonych co czyni je idealnym miejscem na wypoczynek.

Na mazurach mamy wiele zabytkowych miejsc i atrakcji turystycznych. Najsłynniejszym z nich jest Grunwald – miejsce słynnej bitwy z Krzyżakami w 1410 roku. Będąc w tym regionie warto również pojechać do Wojnowa, jest to miejsce w którym możemy cofnąć się w czasie o setki lat i zwiedzić drewniane chałupy, cerkiew prawosławną, zespół klasztorny a także niewielki cmentarzyk. Niewątpliwie miejscem wartym zobaczenia jest również Wilczy Szaniec w Gierłoży, gdzie mieściła się kwatera główna Adolfa Hitlera. Miasteczko jest ukryte głęboko w lesie i zawierało 200 budynków w tym m.in. schrony, baraki, lotniska, elektrownie, wodociągi i ciepłownie

okolice mazur

Oprócz zabytkowych miejsc na mazurach możemy podziwiać piękno natury na każdym kroku, możemy się wybrać między innymi na spływ kajakowy rzeką Kurtynią w Puszczy Piskiej, która wchodzi w skład Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Podczas takiej podróży będziemy podziwiać piękną, bujną przyrodę, mnóstwo ptaków i innych gatunków zwierząt. Po spływnie kajakowym możemy podziwiać piękno fauny w Rezerwacie Koników Polskich w Popielnie. Rezerwat położony jest nad Śniardwami, a koniki biegają po okolicznych lasach, są bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka, pochodzą do ludzi.

Atrakcje po konferencji na Mazurach

1. Rezerwat koników polskich w Popielnie

Wśród zielonych ostępów Puszczy Piskiej, na malowniczym półwyspie, pomiędzy 4 jeziorami, możemy spotkać ostatnie dziko żyjące konie na naszym kontynencie! Konik polski – to bezpośredni potomek wymarłego już tarpana. Podczas wyprawy można spotkać swobodnie biegające konie, zwiedzić stajnię, oborę oraz fermę bobrów – jedyne takie miejsce w Europie. Turyści oprócz tego wyjątkowego „safari”, mogą odwiedzić muzeum przyrodnicze, skorzystać z oferty nauki jazdy konnej, lub przejażdżki pod okiem doświadczonego instruktora. Latem można pojeździć o rezerwacie powozem, a zimą zorganizować kulig. Do dyspozycji Gości są pokoje noclegowe. A wybierając się w stronę Mikołajek można skorzystać z promu w Wierzbie.

2. Spływ kajakowy Krutynią

Spływy kajakowe rzeką Krutynią są oceniana jako jedne z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Bardzo urozmaicona trasa, od łagodnych zakoli, poprzez rzekę w Puszczy Piskiej i wysokie fale na jeziorach. Duży wybór tras – zarówno dla amatorów jak i doświadczonych kajakarzy. Całość trasy to prawie 120km wspaniałych widoków, na które powinno zarezerwować się około 9 dni. Jednak można zdecydować się na odcinki jednodniowe bądź kilkugodzinne. Rozbudowana baza noclegowa i stanice wodne oddalone od siebie o kilkanaście kilometrów daje możliwość pokonania całej trasy, lub wybranych odcinków. Ptactwo wodne, dzika zwierzyna i wspaniałe widoki gwarantowane.

3. Wilczy Szaniec Kwatera Hitlera

W lasach wsi Gierłoż, niedaleko Kętrzyna można odnaleźć „Wilczy Szaniec” – kwaterę główną Adolfa Hitlera z okresu II wojny światowej. Cały kompleks składał się z prawie 80 betonowych budynków i około setki drewnianych obiektów. Stropy pokrywane były trawą, a dodatkowo na dachach sadzono drzewa, co stanowiło doskonały kamuflaż chroniący przed lotnictwem. To właśnie tutaj doszło do słynnej próby zamachu na Hitlera. Wycofujące się wojska niemieckie wysadziły kompleks, ale do dzisiaj zwiedzać można pozostałości Wolfsschanze. Na szczęście to już historia, a dzisiaj jedynymi „mieszkańcami” Wilczego Szańca są nietoperze, które tworzą tutaj jedno z największych w Polsce skupisk.

4. Zamek w Malborku

XIII wieczny zamek krzyżacki w Malborku to prawdziwa perła architektury. Gotycki zamek jest największą ceglaną budowlą na świecie, a do jego wzniesienia użyto ponad 30 milionów cegieł. Monumentalna budowla zachwyca do dzisiaj rozmachem i rozwiązaniami architektonicznymi niespotykanymi wcześniej w tego typu budowlach. Warto przeznaczyć kilka godzin na dokładniejsze zwiedzenie udostępnionych lokacji. Korytarze, komnaty, dziedzińce i wiele eksponatów przyciągają turystów z całego świata. Bogata kolekcja historycznych militariów oraz wystawa bursztynu są najchętniej oblegane przez zwiedzających. Na zamku często odbywają się jarmarki i spektakle tematyczne i pokazy, dlatego warto odwiedzić dawną siedzibę Krzyżaków w Malborku.

5. Ełcka kolej Wąskotorowa

Wspaniała podróż historyczną koleją! Ełcka Kolej Wąskotorowa – jest jedyną czynną „wąskotorówką” na Warmii i Mazurach, dlatego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród turystów. Jeżeli chcą Państwo przeżyć niesamowitą podróż to zapraszamy w miesiącach maj – czerwiec, kiedy codziennie o godzinie 10: 00 ze stacji w Ełku wyrusza ta magiczna kolej. Po kilkudziesięciominutowej przejażdżce docieramy do stacji Sypitki, a po 2 godzinnym postoju wypełnionym licznymi atrakcjami, wraca do stacji macierzystej. Na trasę wyruszają lokomotywy zarówno elektryczne jak i parowe. Grupy mogą również zarezerwować przejazd w innych godzinach, po ustaleniu terminu.

6. Muzeum mazurskie w Owczarni

Wieś Owczarnia, położona jest niedaleko Kętrzyna i od ponad 10 lat jest ważnym miejscem związanym z historią Mazur. W zabytkowych „czworakach” – budynek należał kiedyś do majątku ziemskiego – możemy podziwiać ciekawe obiekty. To nietypowe muzeum gromadzi sprzęt, meble i akcesoria związane z życiem codziennym Mazurów. Dlatego wśród eksponatów znajdziemy nie tylko zabytkowe maszyny rolnicze czy narzędzia, ale również ozdoby, tkaniny czy w pełni umeblowane izby. Wykwalifikowani przewodnicy potrafią obrazowo zaznajomić nas z historią Mazurów i pokazać jak wyglądało ich życie. Ponad 1000 ciekawych okazów mazurskiej historii.

7. Zamek w Nidzicy

Podróżując szlakiem krzyżackich zamków, nie sposób ominąć potężnej fortecy, jaką jest nidzicki zamek. Zamek budowany był w latach 1370 – 1407, w czasie II wojny światowej został zbombardowany przez wojska rosyjskie, odbudowany i odrestaurowany zamek oddano do użytku w 1965. Obecnie podziwiać można zachowane malowidła kaplicy i refektarza, wystawę militariów z okresu Bitwy pod Grunwaldem, oraz wyposażenie chat mazurskich i inne ciekawostki etnograficzno - historyczne. Zamek w Nidzicy jest też ośrodkiem kulturalnym, siedzibą Bractwa Rycerskiego Komturii Nidzickiej oraz miejscem organizacji wystaw, koncertów i spotkań artystycznych.

8. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie

Wspaniała propozycja dla entuzjastów dzikiej przyrody. Park w Kadzidłowie to 100ha powierzchni w Puszczy Piskiej, gdzie w naturalnym środowisku można zobaczyć wiele gatunków zwierząt. Od popularnych saren i jeleni, po bardziej nietypowe okazy jak daniele, łosie i wilki. Przewodnik przybliży zwyczaje i opowie o życiu spotykanych na trasie zwierząt. Park Dzikich Zwierząt daje również możliwość pomocy w karmieniu niektórych gatunków, a nawet pogłaskanie zwierząt przebywających na wybiegach. Przestronne woliery zamieszkuje dzikie ptactwo, ale wśród mieszkańców parku znajdziemy również osły, kury czy jerze, wspaniała wyprawa dla dzieci i dorosłych.

9. Molenna starowierców w Wojnowie - Świątynia

Molenna w Wojnowie to świątynia wzniesiona w latach 20 XX wieku przez starowierców. Starowiercy byli prawosławnymi, którzy odrzucili reformy Kościoła z XVIII w. i kultywowali wcześniejsze tradycje. Uciekają z Rosji przed prześladowaniami osiedlili się również na Mazurach. Zbudowana przez nich w Wojnowie świątynia w niczym nie przypomina prawosławnych cerkwi, to budynek w gotyckim stylu, który stanowi zabytek architektoniczny. Ciekawy wystrój i wspaniałe ikony przyciągają turystów. Molenna jest częścią całego kompleksu dawnego klasztoru żeńskiego starowierców. Obecnie większość mieszkańców powróciła do Kościoła cerkiewnego, a dawne budynki wpisano na listę zabytków.

10. Mikołajki - Perła Mazur

Mikołajki to niewielkie miasteczko położone nad jeziorami Tałty i Mikołajewskie, a jedne z najlepszych w Polsce przystani sprawiają, że Mikołajki nazywane są Żeglarską Stolicą Polski. Śniardwy i połączenia z innymi jeziorami sprawiają, że w sezonie Mikołajki odwiedzane są przez tysiące żeglarzy, motorowodniaków i miłośników windsurfingu. Turyści mogą liczyć na wiele atrakcji rekreacyjnych i wspaniałą regionalną kuchnię. Malownicza okolica to nie tylko jeziora, lasy i puszcze przyciągają amatorów rowerowych i pieszych wycieczek, a organizowany w mikołajkach samochodowy Rajd Polski to gratka dla fanów czterech kółek.

Sale konferencyjne na mazurach

spotkania konferencyjno-szkoleniowe mazury

Mazury to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wydarzenia biznesowego. Znajduje się tu 146 obiektów konferencyjno-szkoleniowych, wśród których znajdziemy piękne, zabytkowe obiekty z zapierającym dech w piersiach widokiem z okna jak i nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone hotele nad jeziorami. Bliskość natury sprawi, że goście na pewno będą zadowoleni z pobytu.

Sale konferencyjne z noclegiem w okolicach mazur

spotkania biznesowe z noclegiem

Jeśli uczestnicy naszej konferencji nie mieszkają na mazurach, warto wybrać obiekt który oferuje również możliwość zakwaterowania. W tym regionie jest wiele obiektów, które łączą noclegi i organizacje konferencji, więc na pewno bez problemu znajdziemy odpowiedni dla siebie. Warto zwrócić uwagę na ilość miejsc noclegowych, żeby nasi goście zmieścili się w jednym obiekcie. Kolejnym elementem wartym uwzględnienia jest cena. W okolicy mazur ceny za nocleg w obiektach konferencyjnych zaczynają się od 94 zł za nocleg w pokoju 2 osobowym w Hotelu Pirat&SPA. Jeśli nie mamy ograniczeń budżetowych możemy zdecydować się na luksusowe wnętrza, gdzie ceny sięgają ponad 1000 zł na nocleg.

Narie Hotel
Narie Konferencje


Sale konferencyjne Narie Resort & Spa na mazurach
Lokalizacja: Wilnowo 34, 14-200 Morąg
Kontakt: 89 758 01 73

To jeden z najciekawszych obiektów położonych na Mazurach. Wśród krajobrazów pól i łąk, nad samym jeziorem Narie, obiekt prezentuje się nader okazale, pomimo swojego kameralnego charakteru. W obiekcie dominuje minimalistyczny wystrój, który sprzyja zarówno pracy jak i wypoczynkowi. Do dyspozycji gości oddano 25 pokoi, które oferują noclegi Standard oraz Premium. Oferta konferencyjna to kameralna sala Kinowa wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz wygodne fotele - wzorowane na kinowych. W Strefie Wellness & SPA skorzystać można z różnego rodzaju masaży, basenu czy dwóch saun.

Niegocin Resort
Niegocin Konferencje


Sale szkoleniowo-konferencyjne Resort Niegocin - mazury
Lokalizacja: ul. Niegocińska 7, 11-500 Wilkasy
Kontakt: 87 428 04 54

Położony w pobliżu Giżycka, nad samym jeziorem Niegocin, całoroczny ośrodek dysponujący komfortowo wyposażonymi, jasnymi pokojami jedno-, dwu-, i trzy osobowymi. Goście biznesowi docenią ergonomiczne biurka do pracy po zakończeniu konferencji. Centrum Konferencyjne składa się z 3 sal konferencyjnych, zlokalizowanych w oddzielnym budynku, z widokiem na okoliczną zieleń. Każda z nich jest odpowiednio wyposażona min. w: ekran rozwijany, tablicę przesuwaną, TV, flipchart, rzutnik oraz profesjonalne nagłośnienie. Pobyt w ośrodku umilić można korzystając ze Strefy SPA, która oferuje hydromasaż w jacuzzi oraz dostęp do saun: suchej i parowej, a także słoneczną łączkę, gdzie uzupełnić można niedobory witaminy D3.

Klekotki Hotel
Klekotki Sala


Sala konferencyjna Klekotki Conference & SPA - mazury
Lokalizacja: Klekotki 1 , 14-407 Godkowo
Kontakt: 55 249 00 00

Historia tego klimatycznego miejsca sięga XVII wieku kiedy to działał tu prężny ośrodek młyński. Odrestaurowano wnętrza, zachowując zabytkowe elementy architektury oraz wyposażając je w jasne, sosnowe meble, idealnie współgrające z całością. Obiekt oferuje 45 pokoi oraz apartamentów. Centrum Konferencyjne składa się z 7 sal konferencyjno-bankietowych. Każda z nich wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz dostęp do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia. Odetchnąć od trudów prowadzenia biznesu można podczas jedno z rytuałów SentoSPA lub skorzystać z jednej z wielu atrakcji na świeżym powietrzu.

St Bruno Hotel
St Bruno Sala


Sala szkoleniowo-konferencyjna Hotel St Bruno**** na mazurach
Lokalizacja: ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 732 65 00

Hotel mieści się w odnowionych wnętrzach dawnego krzyżackiego zamku, w malowniczej części Giżycka, w samum sercu Mazur. Jego historia sięga XIV wieku, a w chwili obecnej łączy w sobie nowoczesne trendy wnętrzarskie z tradycyjnymi detalami jak: drewnianymi belkami oraz stylowymi dodatkami z lat 20-tych oraz 30-tych. W ofercie znajduje się 69 klimatyzowanych pokoi oraz apartamentów. Do ich wyposażenia należy min. minibar, sejf, zestaw powitalny oraz klasyczne, wygodne meble. Do dyspozycji gości oddano 9 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które mogą być wykorzystane w dowolny sposób, poprzez możliwości aranżacji stołów. Po trudach konferencji zregenerować można ciało w MediSPA.

Jablon Lake
Jablon Konferencje


Konferencje Jabłoń Lake Resort na mazurach
Lokalizacja: Jabłoń 1, 12-200 Pisz
Kontakt: 87 423 28 80

Obiekt, zlokalizowany w promieniu 100 km od Białegostoku oraz 200 km od Warszawy, jest idealnym rozwiązaniem na organizację szkolenia czy konferencji. Położenie, wśród pięknych krajobrazów Puszczy Piskiej oraz 500 m linii brzegowej Jeziora Brzozolasek, sprzyja skupieniu i pracy w spokoju. Resort dysponuje komfortową baza noclegową dla 120 osób, w 51 pokojach, zlokalizowanych w Domu Pruskim oraz Domach Mazurskich. Centrum Konferencyjne składa się z 6 nowocześnie wyposażonych klimatyzowanych sal. Każda z nich została wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do światła dziennego, co jest szczególnie ważne w przypadku długotrwałych spotkań. W ofercie jest również całoroczny, ogrzewany namiot idealny do organizacji zajęć team-buldingowych, eventów czy wystaw.

Natural Hotel – Ekologiczny Hotel z Plażą na Wyspie
Adres: ul. Kanta 54, 14-100 Ostróda
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 250

Natural Hotel to miejsce wyjątkowe nie tylko na Mazurach, ale również w skali całego kraju. Hotel na wyspie znajduje się w piękne, zielonej okolicy z doskonale zagospodarowanym terenem, a jego wyposażenie i aranżacja oparte są na w pełni ekologicznych rozwiązaniach. Hotel cieszy się ogromną popularnością wśród klientów biznesowych, którzy szukają niezwykłych miejsc na konferencje, szkolenia, spotkania branżowe, wystawy czy imprezy integracyjne. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne, w tym piękną salę widokową z widokiem na zieleń.

Hotel Natural
Sala Konferencyjna Natural Hotel


Obie sale są nowocześnie wyposażone, przestronne, klimatyzowane, zapewniają dostęp do wszystkich sprzętów multimedialnych, jakie mogą być potrzebne w czasie realizacji wydarzenia. Klienci biznesowi mogą liczyć na indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę oraz wiele usług dodatkowych. W trakcie konferencji zapewnione jest kompleksowe wyżywienie, a w przypadku kilkudniowych imprez jest możliwość noclegu w wygodnych apartamentach. Wybierając Natural Hotel mogą mieć Państwo pewność, że wydarzenie będzie niezapomniane.

Mazury - najlepsze miejsce na organizację konferencji

Kraina Wielkich Jezior, czyli nasze piękne Mazury to przepiękny turystyczny raj, który co roku odwiedza tak wiele turystów. Co roku infrastruktura tego rejonu Polski coraz bardziej się rozbudowuje i powstają coraz to nowe obiekty hotelarskie, pozwalające nie tylko na odpoczynek, ale także na organizacje spotkań biznesowych czy też konferencji. Hotele oferują wynajem sal konferencyjnych na szkolenia, eventy czy konferencje dla grup małych, ale i takich, które liczą ponad 500 osób. To także dobrze rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna, która ma ogromny wpływ na lepszą organizację każdego z takich wydarzeń.

Małe i kameralne sale konferencyjne na Mazurach


Małe i kameralne sale konferencyjne na Mazurach
sale mazury
konferencje mazury
sale małe mazury
Konferencje w ostatnich czasach to bardzo popularne spotkania. Zarówno jeśli chodzi o sprawy biznesowe, jak i konferencje naukowe. Dlatego tak ważnym elementem każdego z nich jest odpowiednia lokalizacja i warunki, w jakich ma być prowadzona. Ponieważ dobrze zaplanowana i prowadzona konferencja nie tylko pozwala na lepsze budowanie kontaktu z klientem, ale również pomaga wymienić poglądy i zdanie na różne ważne tematy. Wśród obiektów, które oferują organizację konferencji, znajdują się hotele, pałace czy też dworki. Oto kilka kameralnych sal na Mazurach.

1. Narie Resort& Spa Adres ul. Wilnowo 34 Morąg – 1 sala konferencyjna
2. Osada Dębowo Adres ul. Kiersztanowo 31 Jeziorany – 3 sale konferencyjne
3. Ośrodek Gawra Adres ul. Wikno Nidzica – 1 sala konferencyjna
4. Hotel Młyn Aqua SPA Adres ul. Kościuszki 132 Elbląg

Sale konferencyjne na powyżej 300 osób na MazurachSale konferencyjne na powyżej 300 osób na Mazurach
Mazury hotele
Mazury sala duża
konferencje 300 osób
Aby każdy z uczestników konferencji mógł bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do obiektu, w którym będzie ona organizowana, tak ważnym elementem jest właśnie lokalizacja. Gdy natomiast dojazd na miejsce będzie trudny i skomplikowany, można się spodziewać, że większość z gości po prostu zrezygnuje z udziału w takim wydarzeniu. Oczywiste jest również, aby każdy z obiektów posiadał miejsca parkingowe, skoro każdy z gości przyjedzie własnym autem. Jeszcze jednym ważnym aspektem przy wyborze Sali konferencyjnej jest jej wyposażenie, które sprawi, że konferencja zostanie poprowadzona profesjonalnie. Oto kilka obiektów dysponujących salami dla ponad 300 osób.


1. Natural- Ekologiczny Hotel Adres ul. Warlity Wielkie 16 Ostróda – 2 sale konferencyjne
2. Mazurski Raj- Hotel Marina& SPA Adres ul. Piaski 5 Ruciane- Nida – 9 sal konferencyjnych
3. Hotel St. Bruno Adres ul. Św. Brunona 1 Giżycko – 6 sal konferencyjnych
4. Hotel Mikołajki Adres ul. Aleja Spacerowa 11 Mikołajki – 5 sal konferencyjnych

Sale konferencyjne na powyżej 500 osób na Mazurach


Sale konferencyjne na powyżej 500 osób na Mazurach
sale Mazury
Konferencje 500 osób
sale na 500 osóbJeśli zależy nam, aby spotkanie biznesowe bądź konferencja przebiegło w dobrej atmosferze i było poprowadzone profesjonalnie warto sprawdzić, czy na sali dostępne są rzutniki, mikrofony oraz ekrany. Właśnie takie wyposażenie pomoże skupić się na najważniejszych aspektach konferencji. Ponieważ każda konferencja trwa jakiś czas, ważne, aby uczestnicy mogli skorzystać z posiłku, który można spożyć na miejscu w hotelu. Jest to podstawa udanej konferencji, ponieważ ciepły posiłek dobrze wpływa na skupienie się na głównych tematach konferencji, a nie na myśleniu o jedzeniu. Wśród organizowanych spotkań mamy do wyboru te jednodniowe, jak i wyjazdy weekendowe, podczas których należy zapewnić uczestnikom nocleg w miejscu, w którym odbywać się będzie konferencja. Oto kilka obiektów, które spełniają te warunki.

1. Hotel Zamek Ryn Adres ul. Pl. Wolności 2 Ryn – 10 sal konferencyjnych
2. Hotel Mrągowo Resort& SPA Adres ul. Giżycka 6 Mrągowo – 12 sal konferencyjnych
3. Przystań Hotel& SPA Adres ul. Żeglarska 4 Olsztyn – 16 sal konferencyjnych
4. Hotel Omega Adres ul. Sielska 4a Olsztyn – 6 sal konferencyjnych

Chociaż tak naprawdę każdy, kto ma zamiar brać udział w konferencji, chciałby również skorzystać z innych oferowanych atrakcji. Warto podczas biznesowego pobytu zadbać o stronę rozrywkową, gdyż to dobry sposób na odrobinę odpoczynku po długiej i wyczerpującej prelekcji.

Sale konferencyjne w hotelach województwie mazowieckim

Możliwości, jakie oferują Mazury pod względem organizacji konferencji lub spotkań biznesowych, to bardzo dobrze rozwinięta baza hotelowa oferująca sale konferencyjne o różnej wielkości. Doskonała lokalizacja obiektów, pozwalająca na bezproblemowe dotarcie do miejsca spotkania. Idealnie, wręcz wzorowo wyposażone sale w najwyższej jakości sprzęt oraz baza noclegowa, zapewniająca odpoczynek po długiej konferencji. To także różnorodność obiektów pod względem wielkości sal dopasowanych do liczby gości danego wydarzenia. Niektóre z hoteli w swojej ofercie mają możliwość skorzystania z pomocy profesjonalisty przy organizowaniu tak ważnych wydarzeń, jakimi są konferencje bądź eventy. Dla miłośników pięknych widoków, lasów oraz jezior ten region Polski to najlepsze rozwiązanie, jeśli mowa o zorganizowaniu w pełni profesjonalnej konferencji. Tylko wtedy zyskamy zaufanie naszych prelegentów, a klienci będą chcieli z nami współpracować. Profesjonalizm i dokładność są niezwykłe ważne w nawiązywaniu kontaktów z przyszłymi klientami.

Na Mazurach - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

PolGroup
Klub Mila Kamień to nie tylko doskonała atmosfera, ale i idealne miejsce do zorganizowania integracji firmowych, konferencji i spotkań biznesowych. Położony w lesie oraz nad jeziorem obiekt zachwyca wszystkich przybyłych gości i zapewnia mnóstwo atrakcji.

Największa z sal konferencyjnych pomieści nawet 250 osób, można również skorzystać z namiotu bankietowego w okresie letnim. Nasza firma organizowała tutaj już nie raz spotkania biznesowe, po których korzystaliśmy z przysmaków tutejszej kuchni w hotelowej restauracji. Serdecznie polecamy!

Magda E.
Hotel Robert‘s Port jest wymarzonym miejscem do spędzania wolnego czasu dla miłośników Mazur. To również doskonała lokalizacja, jeśli chodzi o organizację eventów, spotkań biznesowych i konferencji. Obiekt posiada 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne.

Największa pomieści 200 uczestników danego wydarzenia. Jako grupa korzystaliśmy z usług hotelu podczas zorganizowanego szkolenia firmowego. Restauracja Kapitańska to wykwintne dania i bogata oferta menu. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Polecam każdemu!

Mirek
Hotel Tajty położony w miejscowości Wilkasy jest obiektem oferującym 5 sal konferencyjnych. To właśnie tu można zorganizować konferencje dla 140 osób. Wręcz wymarzone miejsce nie tylko na odpoczynek, ale i szkolenia firmowe.

Wiemy, ponieważ korzystaliśmy z bogatej oferty hotelu. Wszystkie sale wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny z pewnością ułatwią organizację wszystkich tego typu spotkań. Hotelowa restauracja zachwyca wyborem różnorodnych dań i smaków. Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej w takim miejscu to również doskonały pomysł.

Jolanta
Hotel Warmiński to idealne miejsce dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Tutaj dzięki możliwości skorzystania z ośmiu w pełni wyposażonych sal konferencyjnych można zorganizować spotkania biznesowe lub konferencję nawet dla 350 osób jednorazowo.

Wyspecjalizowany personel oferuje pomoc podczas spotkań, a Restauracja Nowoczesna w swoim menu ma bogaty wybór dań dla gości. Każdy uczestnik spotkań biznesowych może skorzystać ze strefy Wellness i zakosztować chwil relaksu po ciężkim dniu. Bardzo polecam!

Firma Katowice
Hotel Ognisty Ptak to doskonałe miejsce dla klientów biznesowych. Obiekt położony w samym centrum Mazur oferuje nie tylko trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne idealne do organizacji konferencji czy szkoleń, ale również komfortowe pokoje, świetne jedzenie serwowane w hotelowej restauracji i mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać w wolnym czasie.

Największa z dostępnych sal pomieści 160 osób podczas kongresu, szkolenia lub konferencji. My w przerwach skorzystaliśmy z przekąsek, kawy lub obiadu oferowanych dla uczestników spotkań. Super!

Zenon
Położony na mazurach Hotel Mikołajki Resort & Spa to 6 w pełni wyposażonych nowoczesnych sal konferencyjnych. To właśnie tu zaplanowałem spotkanie biznesowe dla mojej firmy. Wszystkie sale mogą pomieścić łącznie 490 gości.

Największa z nich jednorazowo daje możliwość organizacji konferencji lub bankietu na nawet 260 osób. Po dniu spędzonym na szkoleniu istnieje możliwość skorzystania z bogate oferty zabiegów w hotelowym Spa. Restauracja natomiast oferuje dania kuchni polskiej i śniadania w formie bufetu. Bardzo polecam, nam bardzo się podobało.

Zuzanna
Doskonała lokalizacja i bogata oferta hotelu Omega w Olsztynie z pewnością przyciąga duże grono klientów biznesowych. Położenie, jak i dostępność sal konferencyjnych, z których największa pomieści 290 osób to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują organizację konferencji, eventów lub spotkań biznesowych.

Przystępne ceny z pewnością są dodatkowym atutem tego miejsca. Hotelowa restauracja zachwyca wnętrzem i oferowanymi daniami regionalnymi. Odpoczniecie i zjecie coś wyśmienitego. Polecam.

Laura
Narie Resort & Spa jest miejscem w krainie wielkich jezior mazurskich doskonałym nie tylko dla osób, które planują błogi wypoczynek, ale także dla firm planujących organizację konferencji, szkoleń czy eventów i imprez firmowych. Dostępna na terenie hotelu sala kinowa z pewnością doskonale sprawdzi się podczas spotkań biznesowych i konferencji.

Korzystaliśmy ze sprzętu audio, który został udostępniony i konferencja przebiegła bez najmniejszych problemów. Po wszystkim nie mogliśmy oprzeć się daniom, jakie serwuje szef kuchni w hotelowej restauracji.

Tośka R.
Kandyny Folwark Hotel & Spa znajduje się z dala od zgiełku wielkiego miasta. Tutaj można nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również zorganizować spotkanie biznesowe lub konferencje w jednej z czterech dostępnych sal konferencyjnych.

Hotel otacza przepiękny ogród, w którym w okresie letnim mamy do dyspozycji gości namiot mogący pomieścić 50 osób. Dopełnieniem pobytu w obiekcie jest hotelowa restauracja i jej wyjątkowe menu. To doskonałe miejsce dla firm, jak i osób prywatnych, które planują spotkania biznesowe. Polecam!!

Grupa BT
Hotel St. Bruno to doskonale zlokalizowany obiekt w prawie samym centrum Giżycka. Bogato wyposażone sale konferencyjne w najnowszy sprzęt multimedialny z łatwością pomieszczą nawet 280 osób. Hotel jest miejscem przystosowanym do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, jak i konferencji.

My korzystaliśmy również z bogatej oferty hotelowej restauracji i jej wykwintnych dań. Każda firma, która ceni dobrą organizację spotkań czy konferencji powinna pomyśleć o skorzystaniu z oferty, jaką oferuje Hotel St. Bruno.

KKowalska
Narie Resort&Spa to miejsce, które musicie zapamiętać, jeśli planujecie ogranizacje konferencji.Jest tu z jedną z nowocześniejszych sal konferencyjnych w jakiem miałam okazję pracować. Przestronne wnętrze, niesamowity i widok i komfortowe fotele sprawiają, że praca w tym miejscu to przyjemność. Sala w zależności od układu może pomieścić do 50 osób.

Otoczenie jezior i zieleni to też idealne miejsce do wypoczynku. Oferta w Spa jest bardzo bogata, a relaks na basenie to prawdziwa przyjemność - zaplanujcie koniecznie dodatkowy dzień na korzystanie z tego, zdecydowanie warto. Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje

Ania Es
Długo szukałam miejsca, gdzie uda się zorganizować konferencję na 500 osób, wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste. Warmiński Hotel & Conference to idealna przestrzeń to prowadzenia szkoleń, prelekcji czy wykładów. Można tu zorganizować bankiet aż do 600 osób. W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjnych, które w zależności od powierzchni i układu można idealnie dopasować do potrzeb.

Dla mnie to była idealna opcja, bo w cyklu wykładów uczestniczyły różne grupy. Sama okolica także skłania do poznania tego rejonu. Malownicze krajobrazy pozwalają się zrelaksować. Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje

Marta Góra
Konferencja na świeżym powietrzu? Łatwo powiedzieć, trudniej zaplanować. Ale trafiłam z polecenia na Klub Mila Kamień i to świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią niebanalne rozwiązanie.

Pracownicy nie tylko pomogli w planowaniu, ale także zaproponowali szereg atrakcji integracyjnych. Dzięki temu poza samym biznesem, świetnie bawiłam się z całym zespołem. Warto inwestować w wzajemne relacje z pracownikami. Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje

Karolina M
Hotel Robert’s Port to miejsce zdecydowanie niebanalne. Już samo zaangażowanie pracowników czy pomocy w planowaniu konferencji zaskoczyło mnie bardzo na plus. Dzięki nim wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na wyróżnienie zasługuje też restauracja Kapitańska. Serwowane są tam dania, dla których warto wrócić w te rejony.

Pokoje hotelowe są komfortowo urządzone i bardzo przytulne. To dobra przestrzeń nie tylko do pracy, ale także do wypoczynku. Właśnie planuję wybrać się tam na kilkudniowy wypoczynek. Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje

Karol DL
Hotel Ognisty Ptak to miejsce, które zachwyciło mnie profesjonalnym podejściem. W tym obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych, a każda z nich posiada niezbędne wyposażenie takie jak rzutniki, ekrany, nagłośnienie. Pracownicy pomogli w podłączeniu sprzętu i doradzili w kwestiach takich jak menu dla moich gości. Restauracja serwuje bardzo dobre dania, dla których smaku warto tam wracać. Bardzo ciekawa jest także oferta zorganizowania grilla, ogniska. Dzięki temu udało mi się nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Firma
Hotel Tajny jest oddalony zaledwie 3 km od Giżycka i zdecydowanie można tu poczuć mazurki klimat i można wypocząć z dala od szumu miasta. Jeśli chodzi o warunki biznesowe to wielki plus za dobrze wyposażone sale i bardzo pomocną obsługę. Można tu spokojnie urządzić konferencję czy szkolenie do 120 osób. Dla mnie jeszcze na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo dobra kuchnia. Jeśli jeszcze kiedyś będę organizować takie spotkania, to tylko tu.

Olka
Mikołajki to miejsce, które co roku przyciąga nie tylko pasjonatów żeglarstwa. Mimo moich początkowych obaw, czy uda się tu w spokoju skupić na pracy, okazały się zupełnie niepotrzebne. W otoczeniu malowniczych jezior można zregenerować siły. Zaskoczyło mnie też bogate zaplecze konferencyjne, jest tu 6 sal. Integracja z pracownikami po szkoleniu była świetnym pomysłem. Na 5ha terenie znajduje się cała masa atrakcji do rekreacji - boiska, sprzęty do sportów wodnych i wiele innych. Nikt tu się nie będzie nudził.

p. Michalina
Znalezienie ciekawego i dobrze wyposażonego technicznie obiektu w Olsztynie okazało się prostsze niż myślałam. Omega Hotel to miejsce wyróżniające się na mapie tego miasta. Znajduje się tam 6 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Na spore wyróżnienie zasługuje także bardzo pomocna obsługa, dzięki nim samo planowanie wydarzenie jest o wiele prostsze i jeszcze raz dziękuje za fachowe podejście.

Beata
Folwark Kadyny to miejsce świetna na małe spotkania biznesowe, ale także na większe konferencje do 140 osób. Położenie wśród lasu i zielenie sprawia, że nawet podczas intensywnej pracy można poczuć rajski, wiejski klimat. To zdecydowanie miejsce, gdzie mam zamiar wrócić z rodziną. Poza salami konferencyjnymi, jest tu ogrom atrakcji. Czas pozwolił mi na skorzystanie tylko z niektórych z nich, ale jestem pewien, że moje dzieciaki będą oczarowane tym miejscem.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo