Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Mazurski Raj Hotel, Mari...

Ruciane-Nida (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 250
Ilośc sal 500

Hotel EUROPA

Giżycko (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 125
Ilośc sal 150

Best Western Plus Hotel ...

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 150

Hotel Tajty Wellnes & Sp

Wilkasy (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 96
Ilośc sal 140

132 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne na Mazurach

Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA
Mikołajki (warmińsko-mazurskie)
Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Robert’s Port wyróżnia się bogatym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji gości biznesowych są 3 klimatyzowane sale. Sala Czerwona charakteryzuje się tym, że jest duża – około 350 m², pomieści 120 - 200 osób i można ją podzielić na 2 mniejsze salki (200 m² i 150 m²). Wyposażona jest w mobilny parkiet, mobilną sceną, nagłośnienie, 2 rzutniki, oświetlenie, 2 ekrany, dostęp do internetu, flipchart. Sala Niebieska dla 40 – 110 osób, ma powierzchnię 112 m², posiada dostęp do światła dziennego, oświetlenie, rzutnik, ekran, Internet, flipchart. Sala Zielona - 112 m², dla 30 – 90 osób, z dostępem do światła dziennego, posiada rzutnik, oświetlenie, ekran, Internet i flipchart.

Lokalizacja

Hotel Robert’s Port znajduje się w malowniczej miejscowości Stare Sady, w odległości zaledwie 5 kilometrów od Mikołajek. Położony on jest nad brzegiem Jeziora Tałty, na żeglowym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bliskość jezior i zielonych terenów sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce, które jest warte odwiedzenia.

Hotel Dom Polonii Ostróda
Ostróda
Hotel Dom Polonii Ostróda

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym obiekcie znajduje się sześć sal konferencyjnych. Mniejsze z nich idealnie nadają się na kameralne spotkania w gronie 10-20 osób. Z kolei większa to dobra przestrzeń na warsztaty, sympozja czy prelekcje w grupach do 60 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają nowoczesne sprzęty audiowizualne.

Lokalizacja

Praca w otoczeniu jezior i lasów to prawdziwa przyjemność. Warto poświęcić trochę czasu na poznaniu uroku tej okolicy. Sam hotel znajduje się w centrum Ostródy, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemów z dotarciem na miejsce. Jest tu dostępny parking dla gości. Dojazd z stolicy nie zajmie więcej niż 3 godziny.

Hotel Platinium
Ostróda
Hotel Platinium

Zaplecze konferencyjne obiektu

W tym hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, większa dla maksymalnie 150 osób, oraz mniejsza na bardziej kameralne spotkania do 50 osób. Nad całością wydarzenia czuwa dedykowany opiekun, który pomoże w planowaniu oraz będzie czuwał nad przebiegiem. Każda z sal posiada sprzęty audiowizualne.

Lokalizacja

Hotel jest położony w pobliżu lasów i jezior, dzięki czemu nawet przyjeżdżając tam biznesowo, każdy poczuje mazurki klimat. Dojazd z Gdańska czy Warszawy jest tu bardzo dogodny. Hotel znajduje się w centrum miasta, a w okolicy jest wiele ciekawych miejsc.

Hotel St Bruno****
Giżycko
Hotel St Bruno****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel St. Bruno jest rewelacyjnym miejscem, w którym można zorganizować różnego rodzaju wydarzenia biznesowe. Obiekt dysponuje klimatyzowanymi salami konferencyjnymi na 300 osób, które pełnią też funkcje bankietowych sal. Do wyboru gości jest kameralna Sala Łuczańska dla maksymalnie 30 uczestników oraz duże sale znajdujące się w podziemiach zamku, które są w stanie pomieścić nawet 140 gości. Na uwagę zasługuje także Oranżeria Portowa – oszklony i klimatyzowany budynek, otoczony zielenią o powierzchni 290 m². Ciekawym miejscem jest St. Bruno Baszta – wysoka okrągła sala w baszcie - dla maksymalnie 40 osób. Hotel dysponuje też restauracją dla 170 uczestników oraz klubem zamkowym dla 60 uczestników. Podczas spotkań można liczyć na pomoc indywidualnego menagera.

Lokalizacja

Hotel St. Bruno znajduje się w Giżycku na Mazurach. Jest to odrestaurowany krzyżacki zamek, którego historia sięga XIV wieku. Położony on jest nad Kanałem Łuczańskim w samym centrum miasta. Dodatkowym atutem jest malownicza okolica.

Hotel na Skarpie
Olsztyn
Hotel na Skarpie

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu na Skarpie znajdują się dwie sale konferencyjne - na 40 i 70 osób. To doskonale miejsca zarówna na spotkania w mniejszych jak i bardziej licznym gronie. Zorganizowanie konferencji czy szkolenia dla pracowników dodatkowo ułatwi zaplecze techniczne - są tu ekrany, rzutniki, flipcharty.

Lokalizacja

Hotel Na Skarpie znajduje się ok. 2 km od Dworca w Olszynie. Nie daleko obiektu jest także wiele ciekawych atrakcji takich jak Zamek czy otaczające go tereny zielone. Olsztyn to także raj dla miłośników sportów wodnych.  Uroki jeziora Ukiel na pewno doceni wiele osób.
 

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM
Olsztyn
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym można z powodzeniem zorganizować duże wydarzenia jak prelekcje, kongresy, wystąpienia. Sale są nowocześnie wyposażone w systemy audiowizualne, nagłośnienia i kabiny symultaniczne. Trzy sale od 160 do ponad 500 osób to doskonała przestrzeń na różne wydarzenia.

Lokalizacja

Centrum Szkoleniowe jest położone w odległości ok. 7 km od dworca w Olsztynie. Można tam jednak dojechać jedną z wielu taksówek. Do centrum dzieli odległość ok. 3,5 km. Na miejscu jest dostępny spory parking. Niedaleko obiektu znajduje się wiele hoteli i restauracji.

Gościniec Molo
Mrągowo
Gościniec Molo

Zaplecze konferencyjne obiektu

W ofercie znajdują się 3 sale konferencyjne, w pełni wyposażone. Można w nich zorganizować konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe oraz eventy branżowe. Dla gości hotelowych jest wiele atrakcji, które pozwalają na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. 

Lokalizacja

Hotelik Gościniec Molo znajduje się nieopodal Molo w Mrągowie. Obiekt leży przy ulicy Jeziorna 1B, zaledwie 1,7km od Dworca Autobusowego. W pobliżu mieści się również Amfiteatr i Stadion Sportowy (około 600m od kompleksu hotelowego). Nieopodal przebiegają drogi, krajowe, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się w obrębie północnej części kraju.

Hotel Klub Mazury
Mrągowo
Hotel Klub Mazury

Zaplecze konferencyjne

W Hotelu Klub Mazury znajduje się zarówno miejsce do wypoczynku, rekreacji jak i biznesu. Znajdują się tu liczne sale konferencyjne, które nadają się na mniejsze i większe wydarzenia. Największa sala pomieści 180 osób. To doskonałe miejsce na konferencje, prelekcje czy seminarium. Dodatkowym atutem jest zaplecze noclegowe i gastronomiczne.

Lokalizacja

Hotel Klub Mazury znajduje się w miejscowości Mrągowo. To malownicze miasto oferuje wiele atrakcji nie tylko na miejscu, ale także w pobliskich miejscowościach. Hotel znajduje się nad samym brzegiem jeziora. Dogodny dojazd i duży parking na miejscu stanowią duże udogodnienie dla gości.

Hotel HP Park
Olsztyn
Hotel HP Park

Hotel HP Park organizuje konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia oraz eventy branżowe. 

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel HP Park posiada 8 przestronnych sal konferencyjnych, które w zależności od ustawienia mogą pomieścić nawet 300 osób. Każde pomieszczenie posiada doskonałej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. 

Lokalizacja

Obiekt hotelowy posiada własny parking, znajduje się w Olsztynie przy ulicy Warszawskiej. Zaledwie 4 km od Dworca PKP Olsztyn Zachodni. Nieopodal jest również Lokalny Port Lotniczy – ok. 7 km. Nieopodal przebiega droga szybkiego ruchu, która ułatwia gościom dojazd do obiektu z różnych stron kraju. 
 

Warmiński Hotel & Conference
Olsztyn
Warmiński Hotel & Conference

Warmiński Hotel & Conterence to połączenie dwa w jednym, doskonałej bazy noclegowej oraz wysokiej klasy obiektu konferencyjnego. 

Zaplecze konferencyjne obiektu

W obiekcie szkoleniowym można zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie, konferencję czy tez inne eventy branżowe. W hotelu mieści się 8 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal. W każdym pomieszczeniu znajduje się najwyższej jakości sprzęt audiowizualny.

Lokalizacja

Hotel mieści się przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Obiekt konferencyjny znajduje się zaledwie 15 minut spacerkiem od Starego Miasta. Nieopodal zlokalizowane są również przystanki komunikacji miejskiej, PKP i autobusowe. 

Villa Pallas
Olsztyn
Villa Pallas

Willa Pallas to obiekt z zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym. Swoim gościom zapewnia również bardzo komfortowy nocleg.

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu mieszczą się 3 klimatyzowane sale konferencyjne: Sala Bankietowa 20 osób, Klubowa – 60 osób oraz Konferencyjna – 120 osób. W każdym pomieszczeniu znajduje się projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, telewizor oraz flipchart. W przerwie możliwość wypicia pysznej kawy i herbaty. 

Lokalizacja

Hotel znajduje się przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie, w samym centrum miasta. W pobliżu mieści się Dworzec Główny PKP Olsztyn około 1,8km oraz 800m od Szpitala Dziecięcego. W niedalekiej odległości przebiega siec dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się na terenie województwa. 

 

Hotel Mrągowo Resort&Spa
Mrągowo
Hotel Mrągowo Resort&Spa

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Mrągowo Resort& SPA przygotował 10 sal konferencyjnych o najwyższym standardzie, są one klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI,
z dostępem do światła dziennego, wyposażone w najnowszy sprzęt audio- wizualny w tym ekran, projektor, flipchart. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych konferencji, eventów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą przy realizacji każdego wydarzenia. Zapewnimy catering, przerwy kawowe. Sale dzięki swojej aranżacji mogą pomieścić do 500 uczestników. Dbamy o każdy szczegół by klient nasz był zadowolony z przygotowanego wydarzenia.   

Lokalizacja

Hotel Mrągowo Resort& SPA położony jest w centrum malowniczych Mazur nad brzegiem jeziora Czos. U nas zrelaksujesz się, odpoczniesz i poznasz piękno regionu otoczonego jeziorami, lasem, to wszystko sprzyja pełnemu wyciszeniu

Hotel Gołębiewski Mikołajki
Mikołajki
Hotel Gołębiewski Mikołajki

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Gołębiowski Mikołajki oferuje 20 sal konferencyjnych najwyższej jakości, wielofunkcyjnych zapewniających klimatyzacje, dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością  zaciemnienia, wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny, w tym ekran, rzutnik, flipchart. Sale nasze mogą pomieścić od 500 do 70 osób. Zapewniamy catering, przerwy kawowe. Nasi pracownicy to profesjonaliści którzy przygotują każde wydarzenie wedle życzenia klienta, pomogą przy realizacji, odpowiedzą na każde pytanie.

Lokalizacja

Hotel Gołębiowski Mikołajki położony jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior, na przecięciu najpiękniejszych szlaków turystycznych Polski. Otaczają nas lasy, puszcze, rezerwaty, jesteśmy idealnym miejsce na spotkanie biznesowe i relaksujący wypoczynek wśród piękna przyrody i jezior. Wszystko w jednym praca i odprężenie w luksusowym otoczeniu.

KOSZARY FUNKA
Olsztyn
KOSZARY FUNKA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Koszary Funka przygotowały dla swoich biznesowych gości 9 sal konferencyjnych które wyróżnia nowoczesność i wielofunkcyjność co pozwala na komfortowe zorganizowanie konferencji, szkoleń, warsztatów. Sale nasze są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w najnowszy sprzęt audio-wizualny w tym projektory, flipcharty i wiele innych pozwalających na przeprowadzenie profesjonalnego wydarzenia. Dodatkowym atutem jest wyjątkowy klimat historycznych koszar. Mamy wygodną sale jadalną, zapewniamy także przerwy kawowe. Pracownicy nasi to doświadczony zespół, służący pomocą na każdym etapie przygotowań.

Lokalizacja

Koszary Funka znajdują się w niedalekiej odległości od centrum miasta co daje wiele możliwości kulturalnych i rekreacyjnych. Zaledwie 4km od nas jest Wodne Centrum Rekreacyjno- Sportowe Aquasfera i klub jeżdziecki Marengo.

Hotel Wodnik
Giżycko
Hotel Wodnik

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Wodnik w Giżycku posiada bogate zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości biznesowych są trzy wielofunkcyjne, nowoczesne sale konferencyjne. Największa jest Sala Restauracyjna, która jest w stanie pomieścić nawet do 100 uczestników. Mniejsze sale: Sala Francuska i Sala Kominkowa przystosowane zostały do 60 osób przy kinowym ustawieniu. Hotel Wodnik w Giżycku zadbał o komfort swoich gości, dlatego wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone są w telewizory, rzutniki pisma, ekrany, odtwarzacze video, wysokiej jakości nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, tablice sucho ścieralne, dostęp do Internetu. Istnieje możliwość zorganizowania poczęstunku czy lunchu.

Lokalizacja

Hotel Wodnik położony jest w samym centrum Giżycku, przy ulicy 3 maja 2. Jest to idealna lokalizacja, ponieważ znajduje się na skrzyżowaniu największych szlaków turystycznych Mazur. Obiekt położony jest w pobliżu Jeziora Niegocin, Plaży Miejskiej, Portów Żeglugi Mazurskiej, Ekomariny, Pasażu Portowego z kręgielnią i dyskoteką.

ul.Wczasowa 9, Gołdap

tel. (87) 615 09 65

Plac Zamkowy 1/7 Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński

tel. +48-89-537-17-27

ul. Ostródzka 2b, Miłomłyn

tel. +48 (89) 642 33 00, +48 (89) 642 33 27

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, Mikołajki

tel. + 48 (87) 420 60 00, + 48 (87) 420 60 20

Kadyny 18, Tolkmicko, Kadyny

tel. +48 55 231-61-20, 694 700 560

Na Mazurach - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

KKowalska
Narie Resort&Spa to miejsce, które musicie zapamiętać, jeśli planujecie ogranizacje konferencji.Jest tu z jedną z nowocześniejszych sal konferencyjnych w jakiem miałam okazję pracować. Przestronne wnętrze, niesamowity i widok i komfortowe fotele sprawiają, że praca w tym miejscu to przyjemność. Sala w zależności od układu może pomieścić do 50 osób.

Otoczenie jezior i zieleni to też idealne miejsce do wypoczynku. Oferta w Spa jest bardzo bogata, a relaks na basenie to prawdziwa przyjemność - zaplanujcie koniecznie dodatkowy dzień na korzystanie z tego, zdecydowanie warto. Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje

Ania Es
Długo szukałam miejsca, gdzie uda się zorganizować konferencję na 500 osób, wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste. Warmiński Hotel & Conference to idealna przestrzeń to prowadzenia szkoleń, prelekcji czy wykładów. Można tu zorganizować bankiet aż do 600 osób. W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjnych, które w zależności od powierzchni i układu można idealnie dopasować do potrzeb.

Dla mnie to była idealna opcja, bo w cyklu wykładów uczestniczyły różne grupy. Sama okolica także skłania do poznania tego rejonu. Malownicze krajobrazy pozwalają się zrelaksować. Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje

Marta Góra
Konferencja na świeżym powietrzu? Łatwo powiedzieć, trudniej zaplanować. Ale trafiłam z polecenia na Klub Mila Kamień i to świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią niebanalne rozwiązanie.

Pracownicy nie tylko pomogli w planowaniu, ale także zaproponowali szereg atrakcji integracyjnych. Dzięki temu poza samym biznesem, świetnie bawiłam się z całym zespołem. Warto inwestować w wzajemne relacje z pracownikami. Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje

Karolina M
Hotel Robert’s Port to miejsce zdecydowanie niebanalne. Już samo zaangażowanie pracowników czy pomocy w planowaniu konferencji zaskoczyło mnie bardzo na plus. Dzięki nim wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na wyróżnienie zasługuje też restauracja Kapitańska. Serwowane są tam dania, dla których warto wrócić w te rejony.

Pokoje hotelowe są komfortowo urządzone i bardzo przytulne. To dobra przestrzeń nie tylko do pracy, ale także do wypoczynku. Właśnie planuję wybrać się tam na kilkudniowy wypoczynek. Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje

Karol DL
Hotel Ognisty Ptak to miejsce, które zachwyciło mnie profesjonalnym podejściem. W tym obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych, a każda z nich posiada niezbędne wyposażenie takie jak rzutniki, ekrany, nagłośnienie. Pracownicy pomogli w podłączeniu sprzętu i doradzili w kwestiach takich jak menu dla moich gości. Restauracja serwuje bardzo dobre dania, dla których smaku warto tam wracać. Bardzo ciekawa jest także oferta zorganizowania grilla, ogniska. Dzięki temu udało mi się nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Firma
Hotel Tajny jest oddalony zaledwie 3 km od Giżycka i zdecydowanie można tu poczuć mazurki klimat i można wypocząć z dala od szumu miasta. Jeśli chodzi o warunki biznesowe to wielki plus za dobrze wyposażone sale i bardzo pomocną obsługę. Można tu spokojnie urządzić konferencję czy szkolenie do 120 osób. Dla mnie jeszcze na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo dobra kuchnia. Jeśli jeszcze kiedyś będę organizować takie spotkania, to tylko tu.

Olka
Mikołajki to miejsce, które co roku przyciąga nie tylko pasjonatów żeglarstwa. Mimo moich początkowych obaw, czy uda się tu w spokoju skupić na pracy, okazały się zupełnie niepotrzebne. W otoczeniu malowniczych jezior można zregenerować siły. Zaskoczyło mnie też bogate zaplecze konferencyjne, jest tu 6 sal. Integracja z pracownikami po szkoleniu była świetnym pomysłem. Na 5ha terenie znajduje się cała masa atrakcji do rekreacji - boiska, sprzęty do sportów wodnych i wiele innych. Nikt tu się nie będzie nudził.

p. Michalina
Znalezienie ciekawego i dobrze wyposażonego technicznie obiektu w Olsztynie okazało się prostsze niż myślałam. Omega Hotel to miejsce wyróżniające się na mapie tego miasta. Znajduje się tam 6 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Na spore wyróżnienie zasługuje także bardzo pomocna obsługa, dzięki nim samo planowanie wydarzenie jest o wiele prostsze i jeszcze raz dziękuje za fachowe podejście.

Beata
Folwark Kadyny to miejsce świetna na małe spotkania biznesowe, ale także na większe konferencje do 140 osób. Położenie wśród lasu i zielenie sprawia, że nawet podczas intensywnej pracy można poczuć rajski, wiejski klimat. To zdecydowanie miejsce, gdzie mam zamiar wrócić z rodziną. Poza salami konferencyjnymi, jest tu ogrom atrakcji. Czas pozwolił mi na skorzystanie tylko z niektórych z nich, ale jestem pewien, że moje dzieciaki będą oczarowane tym miejscem.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy