Woj. opolskie: hotele i sale konferencyjne - 38 obiektów

Woj.opolskie - 38 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Zielina (opolskie)
img      8
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Zamek Moszna to urzekające zabytkowe wnętrza. Usytuowanie w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa opolskiego - odległość od Opola wynosi jedynie 35 km - zapewnia doskonałe połączenia z różnych części Polski.

Opole (opolskie)
img      7
sal
konferencyjnych
img     2500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu, zlokalizowane przy ulicy Wrocławskiej 158, oferuje wygodny dojazd własnym samochodem na wydarzenie. Dodatkowo, goście posiadający własne pojazdy mają do dyspozycji obszerny parking. Obiekt oddalony jest o 8,3 km od dworca PKP w Opolu.

Opole (opolskie)
img      3
sale
konferencje
img     1000
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od autostrady A4 oraz węzła kolejowego, co ułatwia dojazd dla osób spoza okolic Opola.img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo opolskie

Organizatorzy konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i wydarzeń branżowych znajdą w województwie opolskim 56 hoteli, ośrodków i obiektów spełniających ich oczekiwania. Bogata oferta dla biznesu, liczne udogodnienia i wysoki poziom obsługi gwarantują, że każde spotkanie biznesowe będzie udane. Województwo opolskie jest najmniejsze w Polsce, ma jednak wiele do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Jego większa część znajduje się w zachodniej części Górnego Śląska.

Znajduje się tu 36 miast, spośród których największe jest Opole z liczbą ludności około 128 tysięcy. Zarówno stolica województwa, jak i mniejsze miasta mają wiele miejsc, które warto obejrzeć. Do zwiedzenia jest między innymi Stare Miasto w Opolu i Nysie, a także Zamek Piastów Śląskich w Brzegu, imponująca budowla, która jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całym województwie. Region obfituje również w wiele terenów zielonych – znajdują się tu aż 4 parki krajobrazowe i 36 rezerwatów przyrody.Sale konferencyjne w województwie opolskimhotele konferencyjne opolskie


Oferta konferencyjna województwa opolskiego skierowana jest przede wszystkim do organizatorów poszukujących eleganckich, klimatycznych miejsc znajdujących się w wyjątkowym otoczeniu przyrody i doskonale skomunikowanych z innymi regionami. Nowoczesne sale konferencyjne znajdziemy zarówno w miastach, jak i na terenach położonych z dala od ośrodków miejskich.

Największym ośrodkiem konferencyjnym w regionie jest z pewnością Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, którego największa hala pomieści 2500 osób. Ponadto do wynajęcia jest kilkanaście mniejszych sal konferencyjnych, które również pomieszczą sporo osób, od kilkuset do półtora tysiąca. Jest to więc miejsce do organizowania wydarzeń na dużą skalę i z wielkim rozmachem.

Organizatorzy mniejszych wydarzeń mogą natomiast wybrać Hotel Olesno w Oleśnie, który posiada na wynajem salę konferencyjną na 50 osób. Świetna lokalizacja i jeszcze lepsze wyposażenie miejsca konferencyjnego z pewnością przypadną do gustu wymagającym organizatorom.Hotele konferencyjne w województwie opolskimopolskie centrum wystawiennicze


W ofercie hoteli konferencyjnych w województwie opolskim znajdziemy świetnie wyposażone sale konferencyjne, doskonałe zaplecze biznesowe, a także bazę noclegową i gastronomiczną, dzięki której można tu organizować nawet kilkudniowe wydarzenia biznesowy.

Ciekawą ofertę znajdziemy w Zamku Moszna, pięknym zabytkowym obiekcie, który łączy w sobie wielowiekową historię z nowoczesną ofertą. Sala konferencyjna na 150 osób pozwala na zorganizowanie konferencji i szkolenia na naprawdę dobrym poziomie. Wszystkie hotele konferencyjne województwa opolskiego mają bardzo rozbudowaną i elastyczną ofertę, a także wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom organizatorów.Dojazdtory


Województwo opolskie jest świetnie skomunikowane z innymi regionami kraju. Przez region przebiegają drogi ekspresowe i szybkiego ruchu. Mocno rozbudowany jest również transport kolejowy, który oferuje podróżowanie nowoczesnymi i wygodnymi szynobusami. Na wybraną konferencję można więc dotrzeć zarówno własnym autem, jak i dobrze zorganizowanym transportem publicznym.


Nasi partnerzy