Wyróżnione obiekty konferencyjne

Hotel & Restauracja Klub Sosnowy
Warszawa (mazowieckie) Ikona lokalizacji
Hotel & Restauracja Klub Sosnowy
Miejsca noclegowe 92
Ilośc sal 300
Hotel*** Adam & SPA
Kudowa Zdrój (dolnośląskie) Ikona lokalizacji
Hotel*** Adam & SPA
Miejsca noclegowe 170
Ilośc sal 100
Hotel**** Verde Montana
Kudowa Zdrój (dolnośląskie) Ikona lokalizacji
Hotel**** Verde Montana
Miejsca noclegowe 400
Ilośc sal 400
Hotel Uzdrowiskowy St. George w Kudowie Zdrój
Kudowa Zdrój (dolnośląskie) Ikona lokalizacji
Hotel Uzdrowiskowy St. George w Kudowie Zdrój
Miejsca noclegowe 170
Ilośc sal 250

Góry Stołowe - 14 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img100
Naj-
większa
sala
img170
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   5
sal
konferen-
cyjnych
img400
Naj-
większa
sala
img400
Miejsc
nocleg-
owych
Gwarek

ul. Słowackiego 10, Kudowa Zdrój

tel. (0-74) 866-18-90

Willa SPA SCALIANO

ul. Sikorskiego 6, Kudowa Zdrój

tel. (+48 74) 866-18-67

Hotel Duo Spa & Wellness

ul. Turystyczna 10 A, Janów Lubelski

tel. (15) 872-28-80

ul. Kościuszki 180, Kudowa Zdrój

tel. +48 74 866 71 00, 601 688 703, 601 688 863

Hotel Królewski

ul. Turystyczna 1, Janów Lubelski

tel. 15 87 24 999

Kudowa Towers - OBIEKT W BUDOWIE

Kudowa Zdrój, Kudowa Zdrój

tel.

MGM Resort

Halna 61, Kudowa Zdrój

tel. 539 008 800

Ośrodek Wypoczynkowy Szwajcarka

ul. Lubelska 6, Kudowa Zdrój

tel. (074) 866-14-43

Hotel Amalia

ul. Zdrojowa 35, Kudowa Zdrój

tel. + 48 531 565 903

Hotel Kudowa ****

ul. Pogodna 16, Kudowa Zdrój

tel. (0-74) 866-50-00

Willa Pod Gwiazdami

ul. Słowackiego 4, Kudowa Zdrój

tel. (0-74) 866-36-03

ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, Janów Lubelski

tel. (0-15) 8724 24 44

img

Konferencje w Górach Stołowych

Góry Stołowe to jedne z nielicznych gór płytowych w Europie, powstały przeszło 30 milionów lat temu. Płyty piaskowców cisowych ułożone są poziomo, jak płaski stół, stąd też wzięła się ich nazwa. Położone w Kotlinie Kłodzkiej należą do jednych z najpiękniejszych, nie do końca odkrytych przez turystów miejsc w kraju. W tej części Polski znajduję się 13 obiektów konferencyjnych.

TEKST ALTERNATYWNY

W 1993 roku utworzono tu Park Narodowy Gór Stołowych. Na jego terenie znajdują się trzy rezerwaty krajobrazowe udostępnione turystom: „Szczeliniec Wielki” i „Błędne Skały” oraz rezerwat torfowiskowy Wielkie Torfowisko Batorowskie. Góry Stołowe są idealnym miejscem do uprawiania wspinaczki. Zimą ogromną popularnością cieszy się narciarstwo biegowe. Amatorów wycieczek zachwyci, jedna z najpiękniejszych tras widokowych w polskich górach, zwana Drogą Stu Zakrętów. Zbudowano ją jeszcze w XIX wieku. Szosa biegnie w najwyższych partiach Gór Stołowych niedaleko Szczelińca Wielkiego i Błędnych Skał. Okolice pełne są małych wsi i urokliwych miasteczek. Największe i najbardziej znane to miejscowości uzdrowiskowe: Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój oraz Polanica Zdrój. Warto odwiedzić także Kopalnię Uranu w Kletnie czy Kaplicę Czaszek w Kudowie. Nie można pominąć walorów zdrowotnych okolicy, wszakże sam Fryderyk Chopin był gościem dusznickiej pijalni wód zdrojowych. Miasto szczyci się tym, że to właśnie tu kompozytor odzyskał siły, których pozbawiła go stolica. Imieniem kompozytora nazwano jedno ze źródeł i dworek w pięknie utrzymanym parku zdrojowym, gdzie odbywa się Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. Polecamy tak, że dobrze utrzymane międzynarodowe trasy rowerowe znajdujące się zarówno o polskiej jak i czeskiej granicy.

TEKST ALTERNATYWNY

Sale konferencyjne w Górach Stołowych

W Kudowie Zdrój znajduje się czterogwiazdkowy Hotel**** Verde Montana. Położenie ośrodka sprzyja atmosferze skupienia i koncentracji, ponieważ jest oddalony od zgiełku. Przygotowany według najwyższych światowych standardów dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji gości biznesowych pozostaje 6 sal konferencyjnych o różnej wielkości oraz możliwości ustawień stołów. Największa z sal, Kongresowa, o powierzchni 300 mkw, pomieści nawet 400 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają profesjonalne wyposażenie.

W okolicach Gór Stołowych znajduje się wiele hoteli oraz miejsc dysponujących bazą noclegową. Ośrodki różnią się nie tylko standardem czy ceną, ale także położeniem w centrum lub poza miastem.

TEKST ALTERNATYWNY

W Górach Stołowych nie ma obiektu, który spełnia Państwa oczekiwania? W takim razie warto rozszerzyć swoje poszukiwania na całe województwo sale konferencyjne Dolnośląskie, w tej części Polski baza konferencyjna liczy aż 294 obiekty.

Interesuje Cię oferta z dużych miast? Zapraszamy do obejrzenia ofert z Wrocławia! Dostępnych jest aż 112 hoteli i sal konferencyjnych z ofertą biznesową. Wszystkie ośrodki znajdują się w tym miejscu: Sale konferencyjne we Wrocławiu

Proponujemy zaponać się z ofertą konferencyjną z Karkonoszy! Baza konferencyjna liczy 60 ośrodków. Pełna lista dostępna tu: Sale Konferencyjne Karkonosze

TEKST ALTERNATYWNY

Dojazd

Dojazd samochodem przebiega drogą krajową nr 8, a do granic Wrocławia w standardzie drogi ekspresowej. Połączenie kolejowe z Wrocławiem, stolica województwa, zapewniają Koleje Dolnośląskie. Dla gości biznesowych, podróżujących samolotem, ważnymi portami lotniczymi będą zarówno Wrocławskie Lotnisko jak i lotnisko w stolicy Czech. W okresie wakacyjnym wiele miejscowości posiada połączenia PKS min: Kudowa Zdrój – Ustka.

Nasi partnerzy