Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

BLUE MOUNTAIN RESORT

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 1000
Ilośc sal 500

Dwa Potoki Karpacz

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 191
Ilośc sal 100

Hotel*** Dziki Potok

Karpacz (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 114
Ilośc sal 120

Pensjonat Orla Skała***

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 120
Ilośc sal 200

Karkonosze - 70 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul. Mikołaja Kopernika 9e, Szklarska Poręba

tel. +48 75 619 96 00

Pl. Piastowski 28, Jelenia Góra

tel. +48 75 64 55 001

Złotniki Lubańskie, Leśna

tel. 75 72 11 392

ul. Kościuszki 12-14, Karpacz

tel. (0-75) 761-85-33

Platinum Mountain Hotel & SPA

ul. Kilińskiego 15 B, Szklarska Poręba

tel. +48 756 299 902

ul. Obrońców Pokoju 5, Karpacz

tel. (0-75) 752-70-00

Pałac Pakoszów

UL. ZAMKOWA 3, Piechowice

tel. 75 769 37 17

Hotel Bella

ul. Zamoyskiego 3, Jelenia Góra

tel. 75 643 12 50

ul. Mostowa 9, Karpacz

tel. 75 75 46 600

Hotel Jakuszyce Sport & Spa

Jakuszyce 5a, Szklarska Poręba

tel. 75 767 76 93

Czarny Kamień Resort & SPA

ul. Wojska Polskiego 11, Szklarska Poręba

tel. 75 769 38 54

img

Konferencje w Karkonoszach

Karkonosze położone są w południowo-zachodniej część Polski przy granicy z Czechami. Należą do pasma Sudetów Zachodnich i są ich najwyższą częścią. Znajduje się tu także Karkonoski Park Narodowy utworzony w 1959 roku. W chwili obecnej wybierać można spośród 60 obiektów konferencyjnych.

jelenia gora

Karkonosze to jeden z najpiękniejszych regionów w kraju. Możesz wędrować po szczytach gór, których wysokości są przyjazne dla wszystkich nie tylko pasjonatów wysokich szczytów. Wędrówkę po szczytach można rozpocząć od zdobycia Śnieżki, najwyższego punktu Karkonoszy, Smogornię, Wielki Szyszak kończąc na Szrenicy i zejść do Szklarskiej Poręby. Pasjonatom przyrody polecamy, podróż w te strony w kwietniu, kiedy to można podziwiać Rezerwat "Krokusy" w Górzyńcu. Największym miastem Karkonoszy jest Jelenia Góra. Znajduje się tutaj wiele zabytkowych obiektów min. : Ratusz, Zamek Chojnik czy Uzdrowisko Cieplice. Funkcjonuje tutaj Filharmonia Jeleniogórska, która zapewnia doznania muzyczne na najwyższym poziomie. Prężnie działa Jeleniogórskie Centrum Kultury, które współpracuje przy organizacji większości wydarzeń kulturalnych w mieście. Warto wspomnieć o Krokus Jazz Festiwal, Wrzesień Jeleniogórski czy Festiwalu Filmów Komediowych „Barejada”. Jako ciekawostkę warto odnotować fakt, że Kabarety: Paka i Paranienormalni, powstały właśnie w Jeleniej Górze.

Sale konferencyjne w Karkonoszach

sale_konferencyjne_karkonosze

Jednym z większych obiektów konferencyjnych w regionie jest, położony w Karpaczu, Mercure Karpacz Resort. Obiekt dysponuje 4 salami konferencyjnymi. Przy połączeniu, największej z sal konferencyjnych oraz restauracji, powstanie przestrzeń o powierzchni pozwalającej na organizację spotkania dla 300 osób, przy ustawieniu krzeseł w wariancie teatralnym. Udogodnienia przygotowane przez Resort to min.: Centrum Wellness & Spa (basen z jacuzzi, sauny, salka fitness), tereny zielone z chatą grillową, klub hotelowy idealny do organizacji wieczornej integracji. Dla aktywnych gości oddano do użytku wypożyczalnię rowerów i sprzętu narciarskiego. Przy hotelu znajduje się parking monitorowany dla samochodów i autokarów. Dla gości biznesowych przygotowano specjalne pakiety i promocje. Oferta obejmuje wynajem Sali konferencyjnej, noclegi oraz śniadania i obiadokolacja, a także relaks w Spa.

W samej Jeleniej Górze znajduje się 9 obiektów oferujących oferty organizacji wydarzeń firmowych. Jednym z nich jest Pałac Paulinum. Jest to obiekt położony, na Górze Krzyżowej, na terenie parku krajobrazowego. Historyczny charakter Pałacu i przytulna atmosfera sprzyjają indywidualnym pobytom jak i spotkaniom businessowym.

W Karkonoszach nie znajduje się żaden obiekt, który spełnia Państwa oczekiwania? W takim razie warto rozszerzyć swoje poszukiwania na całe województwo sale konferencyjne Dolnośląskie, w tej części Polski baza konferencyjna liczy aż 294 obiekty.

Interesuje Cię oferta z dużych miast? Zwróć uwagę na Wrocław! Dostępnych jest aż 112 hoteli i sal konferencyjnych z ofertą biznesową. Wszystkie ośrodki znajdują się w tym miejscu: Konferencje we Wrocławiu

Dojazd

Dojazd, do tego malowniczego zakątka Polski, jest bardzo dobry. Korzystając z transportu kolejowego, dotrzeć z Centrum Polski, można w 5 godzin. Samodzielny dojazd samochodem zajmie trochę mniej czasu około 4,5 godziny. Najbliższy port lotniczy znajduje się we Wrocławiu . To około 120 km, od Jeleniej Góry, stolicy Karkonoszy.

dojazd_do_karkonoszy

Nasi partnerzy