Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Woj.Lubelskie (Lubelszczyzna) - 131 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lublin
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Lubelskie Centrum Konferencyjne LCK
Logo ośrodka
img   11
sal
konferen-
cyjnych
img300
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
SCSK Pół Ławy
Puławy
SCSK Pół Ławy
SCSK Pół Ławy

https://www.scsk.pl/

img   3
sale
konferen-
cje
img300
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Alter Inkubator Przedsiębiorczości

Al. Warszawska 102, Lublin

tel. 690900221

UL.Okrzei 32, Zamość

tel. 84 627 27 11

Zemborzyce Tereszyńskie 97A, Lublin

tel. 81 503 20 02

IN BETWEEN HOTEL

Panieńszczyzna 15P, Jastków, Lublin

tel. 81 460 35 80

Wyspa Wisła

ul. Rekreacyjna 1, Stężyca

tel.

ArteHotel

ul. Rynek Wielki 9, Zamość

tel. 84 639 39 00

Sitaniec 1 , Zamość

tel. 84 677 22 00

Aula Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

al. Racławickie 1, Lublin

tel. (081) 528-84-00

BERBERYS*** Hotel

ul. Szkolna 29, Kazimierz Dolny

tel. 818810010

Blue Education - Sale konferencyjne

Krakowskie Przedmieście 55, Lublin

tel. 81 307 01 00

ul. Dwernickiego 4d, Zamość

tel. +48 84 618 37 07

Carskie Koszary ***

ul. Koszary 11, Zamość

tel. 84 530 39 12

CENTRUM KONFERENCYJNE UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO w Lublinie

ul.Jaczewskiego 4, Lublin

tel. (081) 742 36 74

Centrum Konferencyjno-Restauracyjne Nowy Graf

ul.Łęczyńska 118 , Lublin

tel.

ul. Nałęczowska, Szerokie 123, Lublin

tel. (81) 718 70 70

Centrum Kongresowe Akademii Rolniczej

Akademicka 15, Lublin

tel. (0-81) 445-66-22

img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo lubelskie(Lubelszczyzna)

W województwie lubelskim znajdziemy 131 hoteli, ośrodków i obiektów, które doskonale sprawdzą się na organizację szkolenia, konferencji, spotkania integracyjnego czy negocjacji biznesowych. Region znajduje się na wschodzie kraju, z dala od najbardziej zatłoczonych miast. To miejsce, w którym świetnie sprawdzą się spotkania z założenia mające się odbywać z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Województwo lubelskie to region wyjątkowo atrakcyjny pod względem turystycznym i krajobrazowym. Miłośnicy wędrówek na łonie przyrody mogą tu się wybrać na Roztocze, do Puszczy Solskiej oraz do Lasów Janowskich. Niezwykle urokliwe jest także największe miasto w regionie, czyli Lublin. Coś dla siebie znajdą tu przede wszystkim miłośnicy zabytków. Sporo do zwiedzania jest także w Zamościu, którego Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Sale konferencyjne w województwie lubelskimOferta konferencyjna w województwie lubelskim jest mocno rozbudowana, dzięki czemu każdy organizator konferencji znajdzie tu coś na miarę swoich potrzeb. Nowoczesne oraz zabytkowe sale konferencyjne znajdują się zarówno w dużych miastach, jak i z dala od miejskiego zgiełku. W poszukiwaniu obiektu z dużą salą konferencyjną warto wybrać się do malowniczego Kazimierza Dolnego. Znajduje się tu Hotel Zajazd Piastowski z salą konferencyjną na 800 osób, w której można organizować wydarzenia na naprawdę sporą skalę. Hotel ma 5 sal konferencyjnych, doskonałe wyposażenie i świetne położenie w pięknych okolicznościach przyrody. Doskonałe warunki oferuje również Sanvit Like Resort & Spa w Okunince. Hotel świetnie łączy w sobie wysoki poziom obsługi z ofertą dodatkową dla osób spragnionych relaksu. Do wyboru jest tutaj kilka sal konferencyjnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów.

Hotele konferencyjne w województwie lubelskimW województwie lubelskim znajdziemy wiele hoteli konferencyjnych, które pozwalają na organizację nawet kilkudniowych wydarzeń połączonych z możliwością zakwaterowania. W SCSK Pół Ławy można zorganizować konferencję i szkolenie w spokojnych i kameralnych warunkach. Obiekt ma do dyspozycji dwie sale konferencyjne o powierzchni kilkudziesięciu metrów. To idealne miejsce na niewielkie wydarzenia. W poszukiwaniu nieco większych sal konferencyjnych warto przejrzeć ofertę hoteli w Lublinie, Zamościu, Puławach oraz innych miastach regionu. Konferencje i szkolenia oferuje coraz więcej hoteli, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że spotkania biznesowe są coraz bardziej popularne, a organizatorzy wymagają wielu udogodnień i wysokiego poziomu obsługi.

Atrakcje turystyczne w województwie lubelskim

Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym
Zespół Pałacowo-Parkowy rodziny Zamoyskich
Twierdza Dęblin
Stare Miasto Zamość
Pałac Czartoryskich w Puławach
DojazdWybierając konferencje i szkolenia w województwie lubelskim można liczyć nie tylko na szeroki wybór obiektów, ale również świetną komunikację. W regionie funkcjonuje kilka dróg ekspresowych i szybkiego ruchu. W Świdniku, w odległości około 10 kilometrów od Lublina działa duży Port Lotniczy. Bardzo rozbudowana jest również komunikacja szynobusami, dzięki którym można dotrzeć do najbardziej odległych miejsc w regionie. Bez względu na to, czy poruszamy się własnym autem, czy podróżujemy samolotem lub pociągiem, w województwie lubelskim infrastruktura transportowa pozwoli bezproblemowo dotrzeć do celu podróży.

Nasi partnerzy