Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Woj.podlaskie - 77 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Belfort
Piątnica
Belfort
Belfort

https://www.baranowski.pl

img   3
sale
konferen-
cje
img150
Naj-
większa
sala
img84
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Waszkiewicza 218 B, Białowieża

Obrońców Nowogrodu 2, Nowogród

ul. Hurtowa 3, Białystok

Lipowa 3/5, Białystok

ul. Włókiennicza 4, Białystok

ul. Żurawia 71, Białystok

Wieś Bobrowa 25, Bobrowa

ul.Ogrodowa 28 , Narewka

ul. Wczasowa 4, Augustów

img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo podlaskim(Podlasie)

Położone na wschodzie kraju województwo podlaskie leży nieco na uboczu i z dala od głównych ośrodków biznesowych i wielkich metropolii. Pomimo to posiada bogatą ofertę obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Znajduje się ich w regionie aż 77, organizatorzy konferencji, szkoleń i innych wydarzeń firmowych mają więc z czego wybierać.

Podlasie słynie z niewielkich, pełnych uroku miasteczek, niezwykłego klimatu, a także wspaniałego łączenia się tradycji z nowoczesnością. Na Podlasiu czas płynie wolniej, a bliskość natury i pięknych okoliczności przyrody to gwarancja, że można tu wypocząć, zrelaksować się i nieco zwolnić w życiowym pędzie. Na terenie województwa podlaskiego znajdują się cztery parki narodowe, trzy krajobrazowe oraz 87 rezerwatów przyrody. Najbardziej znanym terenem zielonym jest tu oczywiście Białowieski park Narodowy, w którym można do tej pory na żywo spotkać żubra.

Sale konferencyjne w województwie podlaskim


hotel belfort


Konferencje w województwie podlaskim odbywają się zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Sale konferencyjne oferowane przez obiekty biznesowe są doskonale wyposażone, nowoczesne, eleganckie, a jednocześnie idealnie wkomponowane w piękne okoliczności przyrody. Ciekawą propozycję dla organizatorów konferencji ma Hotel Belfort w Piątnicy, z trzema eleganckimi salami konferencyjny. Największa pomieści 150 osób, najmniejsza natomiast jest przeznaczona na szkolenia do 40 osób. Hotel znajduje się w pięknym miejscu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, na pograniczu Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego. Inne sale konferencyjne również znajdują się wśród zieleni. Najciekawiej prezentują się w sezonie wiosenno-letnim, ale bez problemu można organizować konferencje na Podlasiu w sezonie zimowym. Bez względu na porę roku, rozbudowana i elastyczna oferta zadowolą nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń branżowych.

Hotele konferencyjne w województwie podlaskim


białystok


Województwo podlaskie to region, w którym coś dla siebie znajdą organizatorzy szkoleń, konferencji, eventów, imprez integracyjnych i wszelkich innych wydarzeń branżowych. Hotele konferencyjne znajdziemy tu w Łomży, Białymstoku czy Suwałkach, a także z dala od miast. Baza noclegowa i gastronomiczna są na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że można tu organizować wydarzenia na większą skalę oraz kilkudniowe. Dzięki temu uczestnicy konferencji mają możliwość noclegów w tych samych obiektach, w których odbywa się spotkanie biznesowe. Jeśli szukasz hotelu na konferencję w województwie podlaskim, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele dla biznesu ma do zaoferowania Podlasie.

Atrakcje turystyczne w województwie podlaskim

Pałac Branickich
Puszcza Białowieska
Rezerwat Pokazowy Żubrów
Zamek w Tykocinie
Kraina Otwartych Okiennic
Dojazd


pkp


Komunikacja w województwie podlaskim łączy w sobie transport drogowy z kolejowym. W regionie przebiega kilka dróg ekspresowych i krajowych oraz kilkadziesiąt dróg wojewódzkich. Można więc bez problemu dotrzeć autem w najdalsze zakątki regionu. Osoby, które podróżują komunikacją publiczną, mogą wybrać transport kolejowy.


Nasi partnerzy