Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel na Błoniach

Bielsko-Biała (śląskie)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 250

Dolina Leśnicy SKI & SP...

Brenna (śląskie)

Miejsca noclegowe 60
Ilośc sal 100

Hotel*** Adam & SPA

Kudowa Zdrój (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 170
Ilośc sal 100

BLUE MOUNTAIN RESORT

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Miejsca noclegowe 1000
Ilośc sal 500

372 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne w górach

Hotel*** Adam & SPA
Kudowa Zdrój (dolnośląskie)
Hotel*** Adam & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Adam jest idealnym miejsce na różnego rodzaju szkolenia i konferencje. Posiada dwie sale konferencyjne z łącznie 240 miejscami. Sale są wszechstronnie wyposażone w odpowiedni sprzęt do działań szkoleniowo konferencyjnych. Każda jest klimatyzowana. Posiada odpowiedni sprzęt taki jak rzutnik, ekrany i idealne łącze internetowe. Goście biznesowi mogą skorzystać ze specjalnej oferty cateringu, przekąsek czy napoi podczas przerw. Każde spotkanie odbywa się z należytą staranności i dbałością.

Lokalizacja

Hotel znajduje się bardzo pięknej, malowniczej lokalizacji blisko gór i szlaków turystycznych. Kudowa Zdrój, jako uzdrowisko również zachęca do zadbania o zdrowie i wypoczynek. Warto, zatem zwiedzić przy okazji pobliskie atrakcje i udać się na dłuższy spacer. Idealne ferie zimowe czy letnie. Narciarstwo czy wycieczki rowerowe tego wszystkiego mogą zasięgnąć goście wypoczywający w Adam & SPA Hotel wygląda pięknie o każdej porze roku. Krajobraz sprawia, ze wraca się tu z każdym razem po więcej wrażeń.

BLUE MOUNTAIN RESORT
Szklarska Poręba (dolnośląskie)
BLUE MOUNTAIN RESORT

Zaplecze konferencyjne obiektu

Blue Montain Resort to nowoczesny kompleks w Szklarskiej Porębie. Posiada szeroką ofertą szkoleniowo konferencyjna oraz oferty rodzinne. W Resorcie można zorganizować idealną konferencje na nawet 500 osób. Obiekt posiada 5 sal szkoleniowych. Każda wyposażona w idealny sprzęt i szybki Internet. Wszystkie klimatyzowane. Mniejsze sale mogę posłużyć jak kameralne spotkania w sprawie negocjacji biznesowych. Dla gości przygotowano ofertę przekąsek podczas szkolenia czy konferencji. Goście mogę również skorzystać z szerokiej oferty odpowiedniego przygotowania takiego spotkania dla grup zorganizowanych. Należytą dbałość i jakość zapewni odpowiednio przygotowany personel.

Lokalizacja

Lokalizacja zachęca do odwiedzin o każdej porze roku. Resort położony jest w dogodnej lokalizacji Szklarskiej Poręby. Malownicze krajobrazy zachęcają do spacerów, turystycznych wycieczek i aktywnego wypoczynku. Przepiękne góry, zieleń i stoki narciarskie pozwalają zapomnieć o codzienności, zrelaksować się i odpocząć.

Amadeusz
Krynica Zdrój (małopolskie)
Amadeusz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Ośrodek wypoczynkowy Amadeusz posiada przygotowaną ofertę z myślą o klientach biznesowych. W obiekcie dostępna jest sala konferencyjna, która pozwala na zorganizowanie szkolenia lub prezentacji. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 80 osób i za każdym razem jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Personel ośrodka dokłada wszelkich starań, aby sala spełniła konkretne wymogi gości i była dostosowana do ich oczekiwań. Tym samym można być pewnym, że zorganizowanie wydarzenia będzie bardzo komfortowe. W razie potrzeby personel pensjonatu Amadeusz zadba również o przerwę kawową i catering dla wszystkich gości.

Lokalizacja

Ośrodek wypoczynkowy Amadeusz mieści się w Krynicy-Zdrój. To popularne w całej Polsce uzdrowisko oferuje dla gości wiele atrakcji o każdej porze roku i zapewnia najwyższy komfort wypoczynku. Obiekt oferuje bliskość głównego deptaku, jak i okolicznych atrakcji jak mofety czy Szlak Architektury Cerkiewnej. Każdy z gości tym samym znajdzie odpowiednie dla siebie atrakcje, które będą w pełni odpowiadały.

Hotel DAL
Kielce (świętokrzyskie)
Hotel DAL

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Dal oferuje szerokie zaplecze konferencyjne dla wielu gości biznesowych. Posiada trzy w pełni wyposażone sale szkoleniowo konferencyjne. Idealny sprzęt i szybki Internet. Dla uczestników szkoleń przygotowane są różnego rodzaju napoje i przekąski, z których mogą skorzystać podczas przerw. Sale są duże i pomieszczą nawet 120 osób. Każde szkolenie przygotowywane jest z należytą dbałości i jakością usług. Personel zapewnia prywatność i pomoc podczas danego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Usytuowany jest w samym centrum miasta Kielce. Łatwo do niego trafić z każdego miejsca. Goście mogą skorzystać z licznych spacerów i wycieczek po deptaku miasta jak również licznych atrakcji miasta. Przepiękna okolica zachęca do zwiedzania Gór Świętokrzyskich, wycieczek pieszych i rowerowych. Goście mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu w każdym dogodnym dla siebie momencie. Urokliwe Góry i piękna okolica sprawiają, że każdy wraca tu o każdej porze roku począwszy od lata po zimę.

Dolina Leśnicy SKI & SPA Resort
Brenna (śląskie)
Dolina Leśnicy SKI & SPA Resort

Zaplecze konferencyjne obiektu

Kompleks wyposażony jest w nowoczesny sprzęt audio wizualny, dostęp do tablic, projektorów oraz rzutników idealnych na potrzeby gości biznesowych. Na większej sali konferencyjnej może znajdować się 70 uczestników. Dodatkowo można również skorzystać z mniejszej sali na 15 osób. Będą to wtedy mniejsze, kameralne spotkania. Hotel oferuje możliwość cateringu dla gości podczas szkoleń i konferencji. Personel pomoże w organizacji każdego spotkania w zależności od potrzeb danego szkolenia..

Lokalizacja

Kompleks hotelowy położny jest w spokojnej górskiej okolicy. Znajdują się tam trzy stoki narciarskie i szlaki turystyczne. Goście mogą korzystać z uroków, jakie niesie ze sobą narciarstwo czy wycieczki rowerowe. To miejsce pozwalające na wypoczynek w luksusowych warunkach w otoczeniu gór. Można się tam szybko dostać dzięki odpowiedniej trasie dojazdowej. Zarówno autem jak i pociągiem.  Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Krajobrazy wyglądają rewelacyjnie w zimie jak również latem.

Dwa Potoki Karpacz
Karpacz (dolnośląskie)
Dwa Potoki Karpacz

Zaplecze konferencyjne

W hotelu znajdują się dwie sale, które idealnie nadają się na mniejsze spotkania czy szkolenia do 20 osób, ale także bardziej liczbe wydarzenia jak sympozja czy wykłady. Druga sala jest przeznaczona dla 100 osób. Każda z nich posiada bogate zaplecze techniczne, a pracownicy służą pomocą.

Lokalizacja

Ten Hotel jest położony w niesamowitej lokalizacji w widokiem na Śnieżkę. To doskonała baza wypadowa do poznania tutejszych rejonów. Z kolei zimą to świetne miejsce dla fanów białego szaleństwa. Dojazd z Wrocławia zajmuje tu zaledwie dwie godziny.

Hotel*** Dziki Potok
Karpacz (dolnośląskie)
Hotel*** Dziki Potok

Zaplecze konferencyjne

W tym hotelu znajdują się cztery sale konferencyjne, które są przeznaczona dla od 30 do 120 osób. Bardzo dużym ułatwieniem jest możliwość połączenia dwóch z nich, dzięki czemu uzyskuje się miejsce do 200 uczestników. W każdej z sal znajduje się niezbędne wyposażenie - ekrany, rzutniki, nagłośnienie. 

Lokalizacja

Wyjątkowo położenie tego hotelu jest zdecydowanie sporym plusem wybrania tego miejsca. To bardzo dobra lokalizacja, gdzie można połączyć pracę z aktywnością i wypoczynkiem w górach. Dojazd z Wrocławia zajmie tu ok. 2 godzin.

Hotel na Błoniach
Bielsko-Biała (śląskie)
Hotel na Błoniach

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel posiada bogate doświadczenie w organizacji różnych iventów, szkoleń oraz konferencji. Posiada szeroką strefę biznesową. W tym trzy sale szkoleniowe, które posiadają wyjątkowe wyposażenie pomocne przy organizacji takich spotkań. Szybki Internet, rzutniki i wiele innych przydatnych sprzętów. Są one w stanie pomieścić łącznie 680 osób. Każde szkolenie przygotowywanie jest z należytą starannością i pomocą przez personel hotelu. Doskonałe warunki sprawiają, że goście biznesowi są bardzo zadowoleni z każdego takiego spotkania.

Lokalizacja

Hotel jest położony w spaniałej lokalizacji w samym sercu Beskidów pozwalając turystom na rekreacje i aktywny wypoczynek. Krajobraz pozwala zrelaksować się i wyciszyć. Zieleń sprawia, że goście zapominają o codziennych problemach. Organizowane są liczne imprezy taneczne i turystyczne. Każdy znajdzie odpowiednie zajęcie dla siebie o każdej porze roku począwszy od lata po zimę. Jest przepiękne miejsce dla turystów z całej Polski i nie tylko.

Hotel Skalite
Szczyrk (śląskie)
Hotel Skalite

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Skalite dysponuje aż 3 salami konferencyjnymi. Organizowanie dużych wydarzeń biznesowych nie będzie stanowiło tym samym kompletnie żadnego problemu i będzie przebiegało bardzo sprawnie i komfortowo. Największa sala jest w stanie pomieścić 120 osób, a najmniejsza 40. Obiekt pozwala zatem na organizowanie zarówno dużych spotkań, jak i tych bardziej kameralnych. Każde z pomieszczeń konferencyjnych jest wyposażone w cały niezbędny sprzęt taki jak: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, mikrofon bezprzewodowy czy tablicę multimedialną. Kompletne wyposażenie i możliwość dostosowania każdej sali pod indywidualne potrzeby to największe zalety oferty hotelu Skalite. Personel hotelu jest przy tym w stanie zorganizować poczęstunek dla wszystkich gości i zadbać o ich samopoczucie.

Lokalizacja

Hotel Skalite mieści się w malowniczej dzielnicy Szczyrku. Obiekt oferuje mnóstwo atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku i bliskość gór. Amatorzy długich wędrówek i aktywnego spędzania czasu z pewnością będą zachwyceni możliwościami relaksu, które gwarantuje obiekt. Przy tym oferuje bliskość życia miejskiego i możliwość skorzystania z atrakcji, które oferuje sama miejscowość.

Hotel Europa ****
Starachowice (świętokrzyskie)
Hotel Europa ****

Zaplecze konferencyjne obiektu

To nowoczesny obiekt o wysokim standardzie z czterema gwizdkami. Posiada 7 sal konferencyjnych, które pomieszczą wielu gości biznesowych. Każda sala ma wyznaczoną liczbę miejsc. Można z nich skorzystać podczas licznych szkoleń czy spotkań biznesowych oraz integracyjnych. Idealnie wyposażone pozwalają zorganizować najlepsza konferencję.  Kompleks oferuje szeroki catering dostosowany do gości jak również możliwość wykupienia kawy, herbaty czy przekąsek podczas przerw. Odpowiednie dbałość o gości biznesowych sprawia, że szkolenia odbywają się z największą, jakości.

Lokalizacja

Hotel położony jest w dogodnej lokalizacji Gór Świętokrzyskich. Przepiękne krajobrazy napawają ciszą i pozwalają odpocząć. To doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Pospacerować, zażyć czystego, świeżego powietrza. Można tu zorganizować idealne przyjęcie i miło spędzić czas. Łatwo tu trafić o każdej porze roku zarówno latem jak i zimą. Dogodna trasa sprawia, ze goście wracają tu bardzo często i miło wspominają każdy pobyt.

Pensjonat pod Kotelnicą
Białka Tatrzańska (małopolskie)
Pensjonat pod Kotelnicą

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pensjonat pod Kotelnicą to doskonały wybór dla osób szukających miejsca pod konferencję w górskich okolicznościach przyrody. Obiekt został przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy szukają prestiżowego miejsca do zorganizowania spotkania. Dla potrzeb biznesu przygotowane zostały dwie sale konferencyjne o łącznej powierzchni 216 m2. Mniejsza sala oferuję powierzchnię 60 m2, a większą to 156 m2. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie miejsca dla 75 osób w dużej sali i 25 osób w mniejszej. Każde z pomieszczeń jest wyposażone w niezbędny sprzęt do zorganizowania konferencji. Obiekt na życzenie organizatora jest również w stanie zadbać o organizację przerwy kawowej i poczęstunek dla gości. Pensjonat pod Kotelnicą to kompleksowa obsługa biznesu i gwarancja najwyższej jakości usług.

Lokalizacja

Pensjonat pod Kotelnicą zlokalizowany jest w Białce Tatrzańskiej i daje łatwy dostęp do wielu atrakcji. Termy Bania, ośrodek narciarski, lodowy zamek czy śnieżny labirynt to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na klientów obiektu. Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku.

W górach - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy