Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Europa****
Starachowice (świętokrzyski) location_on
Hotel Europa****
Miejsca noclegowe 350
Ilośc sal 350
Hotel RED
Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyski) location_on
Hotel RED
Miejsca noclegowe 80
Ilośc sal 200
Kompleks Świętokrzyska Polana
Zagnańsk (świętokrzyski) location_on
Kompleks Świętokrzyska Polana
Miejsca noclegowe 300
Ilośc sal 400
Cztery Wiatry Spa & Sport Resort
Szydłów (świętokrzyski) location_on
Cztery Wiatry Spa & Sport Resort
Miejsca noclegowe 230
Ilośc sal 600

Woj.świętokrzyskie - 74 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Logo ośrodka
img   7
sal
konferen-
cyjnych
img350
Naj-
większa
sala
img350
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 7 przestronnych sal konferencyjnych. Ogółem licząca kilkaset metrów kwadratowych przestrzeń konferencyjna podzielona została na tematyczne sale o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie spotkań liczących od 50 do nawet 350 osób wewnątrz dostępnych przestrzeni. Obiekt dbając o zadowolenie wszystkich gości oddaje do ich dyspozycji kompletny sprzęt stworzony do prowadzenia szkoleń oraz gwarantuje w każdej sali dostęp do szybkiego Internetu. Warunki do organizowania różnego rodzaju spotkań są dzięki temu bardzo dobre i można szczęśliwym z postawienia na ofertę sal konferencyjnych od Hotelu Europa. Obiekt na czas spotkań jest w stanie zapewnić również obsługę cateringową wszystkich gości.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 76A. Ta średniej wielkości miejscowość gwarantuje mnóstwo atrakcji, a dodatkowo znajduje się na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza łżeckiego. Dzięki temu daje bliskość natury i możliwość odcięcia się od miejskiego zgiełku.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img200
Naj-
większa
sala
img80
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel RED to trzygwiazdkowy obiekt położony w Ostrowcu Świętokrzyskim, który doskonale spełni Państwa wszystkie wymagania względem organizacji udanej uroczystości biznesowej. Hotel dysponuje szeroką ofertą organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy spotkań. Do Państwa dyspozycji pozostają 4 sale konferencyjno-szkoleniowe oraz zewnętrzne pomieszczenie konferencyjne.Niewątpliwym atutem tego miejsca jest również kompleksowa obsługa wydarzenia przez wykwalifikowany personel hotelowy.

Lokalizacja

Hotel Red znajduje się na obrzeżach Ostrowca Świętokrzyskiego. Jego dogodna lokalizacja pozwala na swobodny dojazd do innych, większych ośrodków miejskich w regionie, np. z Kielc lub Radomia można dojechać na miejsce samochodem w niecałą godzinę, zaś ze Skarżyska-Kamiennej nawet w 45 minut drogą krajową nr 42. 

Logo ośrodka
img   5
sal
konferen-
cyjnych
img400
Naj-
większa
sala
img300
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Kompleks Świętokrzyska Polana to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia, bankietu lub konferencji. Dzięki rozbudowanej przestrzeni o zróżnicowanej wielkości sal istnieje możliwość organizacji konferencji dla nawet 400 osób. Mniejsze z sal zostały przeznaczone na wydarzenia dla mniejszej ilość i uczestników. Wszystkie z dostępnych sal mają na wyposażeniu niezbędny sprzęt umożliwiający prowadzenie konferencji bądź szkolenia. Są to między innymi ekrany, flipcharty czy projektory. Dzięki nim każde z wydarzeń przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń i będzie doskonale poprowadzone. Odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie na salach jest zapewne dodatkowym atutem przestrzeni konferencyjnych.

Lokalizacja

Położenie Kompleksu Świętokrzyska Polana w samym sercu Gór Świętokrzyskich to przede wszystkim doskonały pomysł na zorganizowanie szkoleń firmowych oraz konferencji. Oprócz tego poza czasem spędzonym na sprawach biznesowych warto zwiedzić ciekawe atrakcje, między innymi Park Miniatur Świętokrzysko, Akwaria Oceanika.

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img130
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   10
sal
konferen-
cyjnych
img600
Naj-
większa
sala
img230
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   11
sal
konferen-
cyjnych
img450
Naj-
większa
sala
img224
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img60
Naj-
większa
sala
img38
Miejsc
nocleg-
owych
Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img100
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych

Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 120, Ostrowiec Świętokrzyski

tel. (41) 303 22 25

Pałac Lacon

ul. 1-go Maja 16, Kazimierza Wielka

tel. 508 072 579

Miodowy Młyn - Hotel Restauracja Centrum Fitness

Legionów 3, Opatów

tel. +48158310050,48533355393

Partyzantów 18 A, Solec Zdrój

tel. 41 378 99 00, 41 378 99 99

Mąchocice Kapitulne 176, Masłów

tel. +48 41 311 07 97, +48 41 311 07 99

Uzdrowisko Busko-Zdrój

ul.Gen.F.Rzewuskiego 1, Busko Zdrój

tel. 41 370 32 00

Hotel Mały Rzym

ul.Okrzei 9, Sandomierz

tel. 15 644 90 90

ul. Spółdzielcza 12 Dwikozy, Sandomierz

tel. +48 15 834 44 36

Krywki 18, Starachowice

tel. 41 274-03-90

Hotel Grafit

Kostomłoty Pierwsze, ul Kielecka 120, Miedziana Góra

tel. 787 429 835

Dwór w Odonowie

Kazimierza Wielka, Kazimierza Wielka

tel. 12 376 52 52

ul. Górnicza 3, Rudki k/ Nowej Słupi

tel. (41) 317-74-83img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo świętokrzyskie

W województwie świętokrzyskim znajdziemy 75 obiektów, hoteli i ośrodków konferencyjnych, w których można organizować zarówno niewielkie, kameralne wydarzenia, jak i spotkania biznesowe na większą skalę. Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na organizację konferencji czy szkolenia, oferta województwa świętokrzyskiego z pewnością spełni oczekiwania.

Województwo świętokrzyskie jest wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Do zobaczenia są przede wszystkim Góry Świętokrzyskie, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody, niepowtarzalne jaskinie, uzdrowiska w Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju. Miłośnikom aktywnego wypoczynku z pewnością spodoba się Jura park w Bałtowie. Wielbiciele zwiedzania coś dla siebie znajdą na pewno w zabytkowym Sandomierzu, Zamku Królewskim w Chęcinach, Pałacu Biskupów Krakowskich oraz w licznych muzeach. Region jest zdecydowanie wyjątkowy, a organizacja wydarzeń branżowych w takim miejscu pozwoli na połączenie biznesowych spotkań ze zwiedzaniem niezwykłego regionu.

Sale konferencyjne w województwie świętokrzyskim

 sala konferencyjna świętokrzyskie


Sale konferencyjne w województwie świętokrzyskim znajdziemy zarówno w miastach takich jak Kielce czy Sandomierz, ale również w niewielkich miejscowościach, położonych z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nowoczesnym obiektem z pewnością jest Hotel Dal w Kielcach, który przyciąga spojrzenia niezwykłą architekturą i góruje nad przestrzenią miejską. Hotel ma w ofercie trzy sale konferencyjne, które mogą pomieścić 200 osób. Nowoczesne wyposażenie i świetna oferta dla biznesu pozwalają na zorganizowanie konferencji na wysokim poziomie. Z dala od miasta znajdziemy natomiast efektowny Kompleks Świętokrzyska Polana w Zagnańsku. Znajdziemy tu dużą salę konferencyjną na 400 osób, wiele mniejszych pomieszczeń i elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich klientów biznesowych.

Hotele konferencyjne w województwie świętokrzyskim

 hotel świętokrzyskie


Eleganckie i nowoczesne hotele konferencyjne w województwie świętokrzyskim łączą w sobie potrzeby turystów z oczekiwaniami klientów biznesowych. Hotele mają świetną bazę noclegową i gastronomiczną, pozwalają więc na przygotowanie konferencji i szkoleń trwających kilka dni z wieloma dodatkowymi atrakcjami dla uczestników. Ciekawym miejscem jest Hotel Europa w Starachowicach, którego największa sala konferencyjna zmieści 350 osób. Obiekt posiada 350 miejsc noclegowych, jest więc w stanie zapewnić noclegi wszystkim konferencyjnym gościom. Oferta innych hoteli jest równie atrakcyjna, dlatego warto przejrzeć co najmniej kilka miejsc i wybrać takie, które pod każdym względem będą odpowiadały oczekiwaniom.

Dojazd

 komunikacja świętokrzyskie


Województwo świętokrzyskie jest jednym z trzech województw, które nie posiadają własnego portu lotniczego. Jednak ten brak rekompensuje doskonale rozbudowana komunikacja kolejowa oraz drogowa. W świętokrzyskim przebiega kilka dróg ekspresowych, sporo dróg krajowych i wojewódzkich. Uczestnicy konferencji mogą więc bez problemu dotrzeć do wybranych obiektów zarówno własnymi samochodami, jak i pociągami.

woj. świętokrzyskie - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy