Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Woj.świętokrzyskie - 75 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Kompleks Świętokrzyska Polana
Zagnańsk
Kompleks Świętokrzyska Polana
Kompleks Świętokrzyska Polana

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Kompleks Świętokrzyska Polana to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia, bankietu lub konferencji. Dzięki rozbudowanej przestrzeni o zróżnicowanej wielkości sal istnieje możliwość organizacji konferencji dla nawet 400 osób. Mniejsze z sal zostały przeznaczone na wydarzenia dla mniejszej ilość i uczestników. Wszystkie z dostępnych sal mają na wyposażeniu niezbędny sprzęt umożliwiający prowadzenie konferencji bądź szkolenia. Są to między innymi ekrany, flipcharty czy projektory. Dzięki nim każde z wydarzeń przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń i będzie doskonale poprowadzone. Odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie na salach jest zapewne dodatkowym atutem przestrzeni konferencyjnych.

Lokalizacja

Położenie Kompleksu Świętokrzyska Polana w samym sercu Gór Świętokrzyskich to przede wszystkim doskonały pomysł na zorganizowanie szkoleń firmowych oraz konferencji. Oprócz tego poza czasem spędzonym na sprawach biznesowych warto zwiedzić ciekawe atrakcje, między innymi Park Miniatur Świętokrzysko, Akwaria Oceanika.

Hotel Europa ****
Starachowice
Hotel Europa ****
Hotel Europa ****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 7 przestronnych sal konferencyjnych. Ogółem licząca kilkaset metrów kwadratowych przestrzeń konferencyjna podzielona została na tematyczne sale o różnej wielkości. Możliwe jest organizowanie spotkań liczących od 50 do nawet 350 osób wewnątrz dostępnych przestrzeni. Obiekt dbając o zadowolenie wszystkich gości oddaje do ich dyspozycji kompletny sprzęt stworzony do prowadzenia szkoleń oraz gwarantuje w każdej sali dostęp do szybkiego Internetu. Warunki do organizowania różnego rodzaju spotkań są dzięki temu bardzo dobre i można szczęśliwym z postawienia na ofertę sal konferencyjnych od Hotelu Europa. Obiekt na czas spotkań jest w stanie zapewnić również obsługę cateringową wszystkich gości.

Lokalizacja

Hotel znajduje się w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 76A. Ta średniej wielkości miejscowość gwarantuje mnóstwo atrakcji, a dodatkowo znajduje się na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza łżeckiego. Dzięki temu daje bliskość natury i możliwość odcięcia się od miejskiego zgiełku.

Kostomłoty Pierwsze ul. Kielecka 120, Ostrowiec Świętokrzyski

tel. (41) 303 22 25

Partyzantów 18 A, Solec Zdrój

tel. 41 378 99 00, 41 378 99 99

Pałac Lacon

ul. 1-go Maja 16, Kazimierza Wielka

tel. 508 072 579

Miodowy Młyn - Hotel Restauracja Centrum Fitness

Legionów 3, Opatów

tel. +48158310050,48533355393

Mąchocice Kapitulne 176, Masłów

tel. +48 41 311 07 97, +48 41 311 07 99

Uzdrowisko Busko-Zdrój

ul.Gen.F.Rzewuskiego 1, Busko Zdrój

tel. 41 370 32 00

Hotel Mały Rzym

ul.Okrzei 9, Sandomierz

tel. 15 644 90 90

ul. Spółdzielcza 12 Dwikozy, Sandomierz

tel. +48 15 834 44 36

Krywki 18, Starachowice

tel. 41 274-03-90

Hotel Grafit

Kostomłoty Pierwsze, ul Kielecka 120, Miedziana Góra

tel. 787 429 835

Hotel Aubrecht Country SPA Resort

ul.Koprzywnica 1 , Koprzywnica

tel. 59 724 14 69

Dwór w Odonowie

Kazimierza Wielka, Kazimierza Wielka

tel. 12 376 52 52

ul. Górnicza 3, Rudki k/ Nowej Słupi

tel. (41) 317-74-83

Wólka Milanowska 18a, Nowa Słupia

tel. (0-41) 317-70-64, 317-75-02

Hotel LORD

ul. Nasienna 8, Staszów

tel. (0-15) 864-13-66

img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo świętokrzyskie

W województwie świętokrzyskim znajdziemy 75 obiektów, hoteli i ośrodków konferencyjnych, w których można organizować zarówno niewielkie, kameralne wydarzenia, jak i spotkania biznesowe na większą skalę. Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na organizację konferencji czy szkolenia, oferta województwa świętokrzyskiego z pewnością spełni oczekiwania.

Województwo świętokrzyskie jest wyjątkowo atrakcyjne pod względem turystycznym. Do zobaczenia są przede wszystkim Góry Świętokrzyskie, parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody, niepowtarzalne jaskinie, uzdrowiska w Busku-Zdroju i Solcu-Zdroju. Miłośnikom aktywnego wypoczynku z pewnością spodoba się Jura park w Bałtowie. Wielbiciele zwiedzania coś dla siebie znajdą na pewno w zabytkowym Sandomierzu, Zamku Królewskim w Chęcinach, Pałacu Biskupów Krakowskich oraz w licznych muzeach. Region jest zdecydowanie wyjątkowy, a organizacja wydarzeń branżowych w takim miejscu pozwoli na połączenie biznesowych spotkań ze zwiedzaniem niezwykłego regionu.

Sale konferencyjne w województwie świętokrzyskimSale konferencyjne w województwie świętokrzyskim znajdziemy zarówno w miastach takich jak Kielce czy Sandomierz, ale również w niewielkich miejscowościach, położonych z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nowoczesnym obiektem z pewnością jest Hotel Dal w Kielcach, który przyciąga spojrzenia niezwykłą architekturą i góruje nad przestrzenią miejską. Hotel ma w ofercie trzy sale konferencyjne, które mogą pomieścić 200 osób. Nowoczesne wyposażenie i świetna oferta dla biznesu pozwalają na zorganizowanie konferencji na wysokim poziomie. Z dala od miasta znajdziemy natomiast efektowny Kompleks Świętokrzyska Polana w Zagnańsku. Znajdziemy tu dużą salę konferencyjną na 400 osób, wiele mniejszych pomieszczeń i elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich klientów biznesowych.

Hotele konferencyjne w województwie świętokrzyskimEleganckie i nowoczesne hotele konferencyjne w województwie świętokrzyskim łączą w sobie potrzeby turystów z oczekiwaniami klientów biznesowych. Hotele mają świetną bazę noclegową i gastronomiczną, pozwalają więc na przygotowanie konferencji i szkoleń trwających kilka dni z wieloma dodatkowymi atrakcjami dla uczestników. Ciekawym miejscem jest Hotel Europa w Starachowicach, którego największa sala konferencyjna zmieści 350 osób. Obiekt posiada 350 miejsc noclegowych, jest więc w stanie zapewnić noclegi wszystkim konferencyjnym gościom. Oferta innych hoteli jest równie atrakcyjna, dlatego warto przejrzeć co najmniej kilka miejsc i wybrać takie, które pod każdym względem będą odpowiadały oczekiwaniom.

Atrakcje turystyczne w województwie świętokrzystkim

Park Miniatur
Park Etnograficzny Tokarnia
Rynek w Sandomierzu
Wąwóz Świętej Królowej Jadwigi w Sandomierzu
Pałac w Kurozwękach
DojazdWojewództwo świętokrzyskie jest jednym z trzech województw, które nie posiadają własnego portu lotniczego. Jednak ten brak rekompensuje doskonale rozbudowana komunikacja kolejowa oraz drogowa. W świętokrzyskim przebiega kilka dróg ekspresowych, sporo dróg krajowych i wojewódzkich. Uczestnicy konferencji mogą więc bez problemu dotrzeć do wybranych obiektów zarówno własnymi samochodami, jak i pociągami.

Nasi partnerzy