Woj. lubuskie: hotele i sale konferencyjne - 34 obiektów

Woj.lubuskie - 34 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Słubice (lubuskie)
img      4
sale
konferencje
img     450
Największa
sala
img     180
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Kawallo znajduje się w niezwykle malowniczym miejscu, w otoczeniu Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, ok. 70 km od Warszawy.

Strzelce Krajeńskie (lubuskie)
img      2
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, co daje wiele możliwości, pozwala korzystać ze sklepów, banków, umożliwia też poznanie jednego z dużych miast Polski, co ważnym jest przy organizowaniu spotkań biznesowych.

Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
img      3
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     64
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Gracja położony jest w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego co daje wiele możliwości, umożliwia poznanie miasta, a także szybki dostęp do banków, sklepów i innych instytucji. Jesteśmy atrakcyjnym punktem łączącym poznanie dużego miasta z turystycznymi wycieczkami.img

Sale szkoleniowo-konferencyjne województwo lubuskie

Oferta konferencyjna województwa lubuskiego to 48 nowoczesnych, świetnie wyposażonych obiektów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Jeśli poszukujesz miejsca na szkolenie, konferencję czy inne wydarzenie branżowe, które będzie łączyło w sobie świetną lokalizację i wysoki poziom obsługi, w województwie lubuskim z pewnością znajdziesz obiekt na miarę swoich oczekiwań.

Województwo lubuskie jest położone na zachodzie Polski, tuż przy granicy z Niemcami. Nie ma tutaj wielkich ośrodków miejskich, największe miasto i stolica województwa ma zaledwie 27 tysięcy mieszkańców. Są za to przepiękne tereny zielone, dwa parki narodowe i wiele krajobrazowych, a także nieduże, zabytkowe miasteczka, które mają wyjątkowy klimat. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żary czy Nowa Sól to miejscowości, w których jest sporo do zwiedzania w pięknych, niezwykłych okolicznościach przyrody.Sale konferencyjne w województwie lubuskimobiekty hotelowe lubuskie


Sale konferencyjne w województwie lubuskim są świetnie wyposażone i przygotowane do organizacji konferencji na naprawdę wysokim poziomie. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku i wśród pięknej zieleni można organizować wydarzenia, które z pewnością będą doskonale zapamiętane przez uczestników konferencji. Wśród ciekawych i sprawdzonych sal konferencyjnych na uwagę zasługuje sala w Hotelu Gracja w Gorzowie Wielkopolskim.

Pomieszczenie może pomieścić do 80 osób, można więc w nim organizować szklenia, konferencje na niewielką skalę. Dużą zaletą Sali jest nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre wyposażenie oraz możliwość korzystania z wielu atrakcji zarówno w samym hotelu, jak i w pięknym Gorzowie.Hotele konferencyjne w województwie lubuskim

Województwo lubuskie cieszy się sporą popularnością organizatorów konferencji, którzy poszukują kameralnych i bardzo spokojnych warunków. Hotele konferencyjne znajdują się praktycznie w każdym większym mieście województwa, choć są to zdecydowanie miasta odbiegające wielkością od metropolii. Hotele posiadają zwykle kilka sal konferencyjnych do wyboru, dzięki czemu można je dopasować idealnie do indywidualnych potrzeb.

Hotele w województwie lubuskim zasługują na uwagę także ze względu na lokalizację. W większości są to obiekty położone wśród zieleni w pięknych i atrakcyjnych turystycznie miejscach. Można więc połączyć udział w spotkaniu biznesowym ze zwiedzaniem niezwykłej okolicy.Dojazd


Województwo lubuskie jest świetnie skomunikowane nie tylko z innymi regionami kraju, ale również z resztą świata. Nieopodal Gorzowa znajduje się duży port lotniczy, który obsługuje wiele światowych kierunków.

W regionie znajduje się również wiele dróg ekspresowych i tras szybkiego ruchu, co pozwala na wygodne poruszanie się własnym autem. Podróżować można również koleją i innymi publicznymi środkami transportu. Hotele konferencyjne w województwie lubuskim zawsze znajdują się w dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem nawet do najmniejszych miejscowości.


Nasi partnerzy