Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Pałac Pod Kampinosem
Leszno (mazowieckie) location_on
Pałac Pod Kampinosem
Miejsca noclegowe 145
Ilośc sal 220
Dom Zjazdów i Konferenc...
Jabłonna (mazowieckie) location_on
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Miejsca noclegowe 46
Ilośc sal 170
Polonia Palace Hotel
Warszawa (mazowieckie) location_on
Polonia Palace Hotel
Miejsca noclegowe 414
Ilośc sal 200
Hotel Pałac Godętowo
Łęczyce (pomorskie) location_on
Hotel Pałac Godętowo
Miejsca noclegowe 98
Ilośc sal 70

41 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych w zabytkach

Logo ośrodka
img      11
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     145
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac pod Kampinosem do doskonałe miejsce na organizację spotkań biznesowych, zarówno tych mniejszych jak i większych. Posiada bardzo dużą przestrzeń konferencyjną. Dziesięć mniejszych sal oraz jedną dużą, która jest w stanie zmieścić bardzo dużo uczestników spotkania oraz duże auto. Wszystkie posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

Lokalizacja

Pałac położony jest z dala od miasta, w cichej, malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej, 30 km Warszawy. Lokalizacja sprawia, iż pałac odwiedzany jest przez wielu gości. 

Logo ośrodka
img      9
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     46
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie w swojej ofercie posiada różnej wielkości sale reprezentacyjne, w których istnieje możliwość zorganizowania spotkania biznesowego. Wszystkie wnętrza wyposażone są we flipchart, ekran i zaciemnienie, dostęp do światła dziennego oraz do internetu. Za dodatkową opłatą można także wypożyczyć nagłośnienie i projektor multimedialny. Do wyboru jest tutaj: Sala Balowa, Sala Mauretańska, Sala Kominkowa, Sala Pompejańska, Salonik Polski, Salonik Chiński, Sala Hotelowa Główna, a także Sala Bilardowa. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie oferuje również przerwy kawowe, które mogą być wzbogacane o asortyment zgodny z wymaganiami klientów.

Lokalizacja

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie znajduje się niedaleko Warszawy. Dojazd do stolicy kraju jest bardzo łatwy i nie zajmuje dużo czasu. Można więc w szybkim tempie znaleźć się w pobliżu największych atrakcji tego miasta, takich jak na przykład Zamek Królewski czy Pomnik Powstania Warszawskiego.

Logo ośrodka
img      10
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     414
Miejsc
noclegowych


Zaplecze konferencyjne obiektu

W Polonia Palace Hotel istnieje możliwość organizacji różnych wydarzeń biznesowych. Obiekt dysponuje 12 salami szkoleniowo – konferencyjnymi, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, ekrany, tablice oraz rzutniki. Do wyboru gości są 4 pomieszczenia z dostępem do światła dziennego: Sala Ludwikowska Lounge Marble dla 60 osób, Sala Ludwikowska Lounge Wood dla 80 osób, Sala Toronto dla 70 osób i Sala Chicago dla 75 osób. Wśród pozostałych sal wyróżnić można: Salę Ludwikowską dla 300 osób, Salę Ludwikowską&Lounge dla 400 osób, Salę Wilno & Lwów dla 48 osób, Salę Lwów dla 15 osób, Salę Wilno dla 26 osób, Salę Londyn dla 26 osób, Salę Buenos Aires dla 15 osób i Salę Grodno dla 100 osób. W Polonia Palace Hotel można liczyć na wsparcie przy organizacji wydarzenia firmowego, jak i podczas jego trwania.

Lokalizacja

Polonia Palace Hotel zlokalizowany jest w Warszawie przy alejach Jerozolimskich. Jest to ścisłe centrum tego miasta, co zapewnia szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca.

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     130
Największa
sala
img     98
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Godętowo posiada w swojej ofercie aż 5 sal konferencyjnych, z których największa pomieści nawet 70 osób. Najmniejsza zaś jest przeznaczona na bardziej kameralne spotkania w gronie do 20 osób. Każde z pomieszczeń przeznaczonych do organizacji konferencji jest wyposażone w niezbędny sprzęt. Bez względu na wybraną salę można być pewnym, że znajdzie się w niej rzutnik, flipcharty czy mównice. Oferowane przez hotel przestrzenie konferencyjne z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów. 

Lokalizacja

Pałac znajduje się w miejscowości Godętowo, która zlokalizowana jest około 9 km od Lęborka. Dzięki temu gwarantuje ciszę i spokój, a w razie konieczności pozwala na łatwe przedostanie się do miasta. Miejsce to idealnie sprawdzi się na organizację konferencji i zagwarantuje bliskość natury.

Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     240
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel MDM jest doskonale przygotowany na organizację spotkania biznesowego o każdym charakterze. Obiekt dysponuje trzema nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjno – szkoleniowymi. Pomieszczenia posiadają najwyżej jakości sprzęt techniczny, internet oraz klimatyzację. W Hotelu MDM w Warszawie można także skorzystać z oferty cateringu w formie kawowych przerw z drobnymi przekąskami czy też lunchu biznesowego. Największą powierzchnię ma Sala Pod Kandelabrami - 180 m². Charakteryzuje się ona marmurową podłogą oraz wysokim sufitem. W ustawieniu teatralnym jest ona w stanie pomieścić aż 160 uczestników, w literze U – 40 gości, zaś w klasowym – 100. W Hotelu MDM znajduje się również Sala Focus o powierzchni 36 m² dla 25 osób oraz Sala Marszałkowska o powierzchni

Lokalizacja

Hotel MDM znajduje się w Warszawie przy Placu Konstytucji 1. Jest on bardzo dobrze skomunikowany. W niedalekiej odległości od obiektu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, Stacja Metra oraz dworzec PKP.
Zaplecze konferencyjne 70 m² dla 45 gości.

Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     180
Największa
sala
img     110
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hanza Pałac**** Wellness & SPA jest też bardzo dobrze przygotowany pod względem organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, takich jak seminaria, szkolenia, konferencje czy też prezentacje. Nad prawidłowym przebiegiem tych spotkań czuwa koordynator hotelu, który dba o to, aby wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. W Hanza Pałac**** Wellness & SPA można wynająć Salę Parkową, która mieści się w modernistycznej części obiektu. Jej wystrój jest połączeniem nowoczesności oraz surowości. Do dyspozycji gości biznesowych jest także Sala Wodna, która jest przeznaczona dla ponad 80 uczestników. Posiada ona dwa wejścia, co jest jej atutem. W obiekcie w części zabytkowej znajduje się także Sala Pałacowa, która charakteryzuje się widokiem na dwustuletni park. Dla mniejszych grup udostępniona została również Sala Kominkowa.

Lokalizacja

Hanza Pałac**** Wellness & SPA zlokalizowany jest w Rulewie nieopodal Grudziądza. Jest on świetną propozycją dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury..

Logo ośrodka
img      10
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Warszawski Dom Technika NOT umożliwia organizację różnych wydarzeń firmowych, szkoleń, eventów czy też kursów. W swojej ofercie posiada 7 sal szkoleniowo – konferencyjnych o różnej powierzchni, które wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny, taki jak rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran, flipchart, tablica suchościeralna, jak i dostęp do bezprzewodowego internetu.
Warszawski Dom Technika NOT dysponuje Salą A o powierzchni 337 m² dla maksymalnie 500 uczestników, Salą B o powierzchni 153,5 m² dla 200 osób, Salą Brydżową o powierzchni 21,5 m² dla 16 gości, Salą Kominkową o powierzchni 60 m² dla 60 osób, a także Salą D, E, F i S. NOT wyróżnia się profesjonalną obsługą.

Lokalizacja

Warszawski Dom Technika NOT znajduje się przy ulicy Czackiego 3. Jest to ścisłe centrum stolicy. Od Królewskich Łazienek dzielą go zaledwie 4 kilometry, a od Pałacu Nauki i Kultury niecałe 1,5 kilometra. Plusem jest również bliskość węzła komunikacyjnego, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do każdej części miasta.

Logo ośrodka
img      5
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     86
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac i Folwark Galiny to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych. W tym obiekcie dostępne są świetnie wyposażone i nowoczesne wnętrza, które sprawdzą się podczas szkoleń, prezentacji czy też różnego rodzaju konferencji. Pałac i Folwark Galiny oferuje między innymi Salę Ogrodową o powierzchni 310 m² - jest to bardzo przestronne pomieszczenie z zapleczem cateringowym i sanitarnym oraz z tarasem, na którym można się relaksować w trakcie przerw kawowych. W obiekcie można także wynająć Dawną Wozownię z Oranżerią o powierzchni 170 m². To wnętrze wyróżnia się między innymi drewnianymi belkami stropowymi. Goście mają również do dyspozycji Zabytkową Kuźnię, która składa się z Sali Słonecznej o powierzchni 160 m² oraz Sali z piecem o powierzchni 80 m², a także stylową Salę “Pod zegarem” o powierzchni 60 m².

Lokalizacja

Pałac i Folwark Galiny znajduje się na terenach dawnych Prus Książęcych w okolicach Bartoszyc. Obiekt zachwyca przepiękną okolicą - łąkami, polami, lasami oraz stawami pełnych ryb.

Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     80
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac Polanka charakteryzuje się bogatym zapleczem konferencyjnym. Jest on świetnym miejscem, w którym można zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe, takie jak na przykład konferencje, szkolenia czy też prezentacje. W Pałacu Polanka dostępne są 4 nowoczesne i klimatyzowane sale. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędne media i sprzęt multimedialny, dzięki czemu organizacja wydarzeń odbywa się tu na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości biznesowych jest Sala Konferencyjna mieszcząca maksymalnie 80 uczestników, Sala Bankietowa Złota przeznaczona dla 60 osób, Sala Bankietowa Purpurowa dla 30 gości oraz Sala IV. Pałac wyróżnia się również wyszkolonym personelem, który dba o prawidłowy przebieg każdego wydarzenia biznesowego.


Lokalizacja

Pałac Polanka zlokalizowany jest przy ulicy Popiełuszki w podkarpackim Krośnie. Jest to wyjątkowa lokalizacja, ponieważ znajduje się z dala od zgiełku miasta. Dodatkowo obiekt otoczony jest rozległym parkiem, który jest idealnym miejscem do relaksu.

Logo ośrodka
img      8
sal
konferencyjnych
img     150
Największa
sala
img     133
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     550
Największa
sala
img     160
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     70
Największa
sala
img     142
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     200
Największa
sala
img     150
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      6
sal
konferencyjnych
img     500
Największa
sala
img     220
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     40
Największa
sala
img     48
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      2
sale
konferencje
img     60
Największa
sala
img     80
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     25
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     700
Największa
sala
img     124
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja
Logo ośrodka
img      42
sale
konferencje
img     680
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Lokalizacja


Aktualności - w zabytkach

W zabytkach - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy