Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

10 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Logo ośrodka
img   7
sal
konferen-
cyjnych
img250
Naj-
większa
sala
img110
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

W hotelu Sympozjum mieści się siedem, bardzo dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Każda z nich posiada nowoczesne sprzęty, dzięki którym nie będzie żadnych przykrych niespodzianek podczas prelekcji czy sympozjum. Sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu są one przeznaczone zarówno dla małych grup, jak nawet maksymalnie do 600 osób.

Lokalizacja

Dobra lokalizacja tego obiektu z pewnością jest jego zaletą. Dojazd z lotniska zajmuje tu zaledwie 15 minut, a z dworca można dojechać komunikacją miejską, która jest świetnie połączona z tą dzielnicą. Jest tu też sporo ciekawych i niecodziennych miejsc, jak choćby zalany kamieniołom Zakrzówek czy niedaleki piękny las Wolski.

Logo ośrodka
img   9
sal
konferen-
cyjnych
img100
Naj-
większa
sala
img67
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Eva Park Life & SPA to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń i konferencji. Posiada szerokie zaplecze konferencyjne. Znajdują się tu cztery przestronne sale konferencyjne z wyposażeniem oraz Sal VIP restauracyjna. Sale są klimatyzowane. Bardzo duże. Można je ze sobą łączyć i rozdzielać. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą dbałością o klienta. O wszystko dba fachowa obsługa.

Lokalizacja

Eva Park Life & SPA położony jest w przepięknej, malowniczej okolicy Parku Zdrojowego w Konstancin Jeziorna. W odległości 21 km znajduje się lotnisko Chopina w Warszawie oraz stolica. Łato tutaj dojechać i trafić. Dzięki dogodnej lokalizacji goście odwiedzają obiekt nie tylko w celach biznesowych.

Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img44
Naj-
większa
sala
img38
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Willi Czarnieckiego do dyspozycji gości jest 1 sala konferencyjna o powierzchni 47 m2, która w zależności od układu może być przestrzenią do swobodnej pracy ponad 40 osób. Nie bez znaczenia jest także dobre zaplecze techniczne, które pozwala na sprawnych przebieg szkolenia, prezentacji czy konferencji. Na terenie Wilii jest też dostęp do internetu bezprzewodowego.

Lokalizacja

Willa Czarnieckiego znajduje się w samym sercu miasta Warka. Na miejscu nie brakuje licznych atrakcji jak spływy kajakowe, offroad czy zwiedzanie okolicy. Dojazd z Warszawy zajmuje tylko godzinę, a w odległości 900 m znajduje się rzeka Pilica, gdzie można udać się na spacer bądź przejażdżkę rowerową.

Logo ośrodka
img   10
sal
konferen-
cyjnych
img800
Naj-
większa
sala
img230
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel SPA Faltom**** to prestiżowy obiekt, który dysponuje bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Hotel daje dostęp do 12 sal konferencyjnych, z których każda jest klimatyzowana i posiada niezbędne wyposażenie audiowizualne. Tym samym możliwe jest bardzo wygodne przeprowadzenie konferencji w obiekcie i skorzystanie z wszystkich funkcjonalności hotelu. Największa sala dostępna w hotelu daje możliwość przygotowania wydarzenia nawet dla 800 osób. Sprawia to, że hotel jest jednym z najciekawszych obiektów w Gdyni w przypadku chęci zorganizowania konferencji. Poza bardzo dużymi przestrzeniami konferencyjnymi w hotelu dostępne są także kameralne przestrzenie dla kilkudziesięciu osób. Organizując wydarzenie można także liczyć na łatwy dostęp do całego zaplecza kulinarnego i zagwarantować dla wszystkich gości poczęstunek.

Lokalizacja

Hotel Faltom mieści się w Gdyni w odległości 8 km od centrum. Zaledwie 25 km dzieli hotel od lotnika w Gdańsku. Dobre położenie sprawia, że z hotelu można z łatwością przedostać się do każdego miejsca w Gdyni i w pełni skorzystać z wszystkich atrakcji proponowanych przez obiekt.

Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img300
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne

W Hotelu Baśniowa znajdują się 4 sale konferencyjna. Każda z nich jest wyposażona w dobre sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, co jest bardzo przydatne. Można tu zorganizować nie tylko warsztaty czy szkolenia, ale także konferencje do 220 osób. Doskonałe jedzenie świetnie sprawdzi się podczas przerwy obiadowej, a nawet najbardziej wybredni goście znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Lokalizacja

Zdecydowanym plusem tego obiektu, jest ogrom terenów zielonych. Ten Hotel znajduje się ok. 50 km od Warszawy, a dzięki temu, że niedaleko znajduje się trasa S8 można tu komfortowo dojechać. W pobliżu jest sporo miejsc, gdzie można jeździć na rowerach czy spacerować.

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img70
Naj-
większa
sala
img56
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze Konferencyjne

Hotel Rubinstein to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji czy innych spotkań biznesowych. Posiada przestronne i komfortowe sale. Profesjonalna obsługę, która dba o każde spotkanie. Sale posiadają funkcjonalny sprzęt i są klimatyzowane. Każde spotkanie przygotowywane jest największa dbałością o każdy szczegół.


Lokalizacja

Hotel Rubinstein zlokalizowany jest w samum centrum krakowskiego Kazimierza. Łatwo tu dojechać. Wszędzie jest blisko. Można poruszać się transportem miejskim bądź własnym samochodem. Nie daleko znajdują się liczne zabytki. Jest to dogodna lokalizacje nie tylko na pobyt biznesowy, ale również turystyczny.

Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img70
Naj-
większa
sala
img71
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Europeum wyróżnia się atrakcyjnym zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji klientów biznesowych są 4 pomieszczenia o całkowitej powierzchni 145 m², mogące pomieścić do 140 uczestników. Jest to więc świetne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń czy też wielu innych wydarzeń. Hotel Europeum udostępnia: Salę Konferencyjną nr 1 dla maksymalnie 8 osób, o powierzchni 18 m² - kameralna, z pięknym widokiem na ulicę Kazimierza Wielkiego; Salę Konferencyjną nr 2 dla 36 gości, o powierzchni 38 m²; Salę Konferencyjną nr 3 o powierzchni 63 m², dla maksymalnie 70 osób - jest to największe pomieszczenie; Salę Konferencyjną nr 4 dla maksymalnie 45 gości, o powierzchni 44 m².

Lokalizacja

Hotel Europeum położony jest w samym sercu Wrocławia przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27a. Jest to dogodna lokalizacja ze względu na bezpośrednie połączenie z dworcem autobusowym i kolejowym. W pobliżu tego obiektu znajduje się Rynek Główny, Plac Solny, Ostrów Tumski, Panorama Racławicka, Hala Stulecia czy ZOO.

Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img140
Naj-
większa
sala
img101
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Złoty Groń Resort & Spa to miejsce inspirowane otaczającą je unikatową przyrodą beskidzkich łąk. Położony jest na samym szczycie Złotego Gronia, co tylko dodaje mu autentycznego klimatu. Ponadto obiekt posiada profesjonalnie wyposażone zaplecze biznesowe pod postacią nowoczesnych sal konferencyjnych. Ich przestrzeń pozwala na zorganizowanie spotkań firmowych czy konferencji. Hotel posiada 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni bliskiej 250 m2 oraz Business Room przeznaczony na bardziej kameralne spotkania. 

Lokalizacja

Złoty Groń Resort & SPA zlokalizowany jest niecałe 2 godziny jazdy samochodem (około 107 km) od Katowic i około 20 minut od urokliwej Wisły (odległość około 16 km), co dodatkowo sprzyja wycieczkom i pieszym wędrówkom. 

Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img500
Naj-
większa
sala
img168
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne w tym hotelu, tworzą 4 nowocześnie wyposażone sale. Można tu zorganizować szkolenia czy warsztaty dla 50 osób, ale także liczniejsze eventy jak konferencje dla 300 osób. `doskonałe jedzenie świetnie sprawdzi się jako przekąski czy lunch dla gości. Na terenie całego obiektu jest dostęp do szybkiego internetu.

Lokalizacja

Dobra lokalizacja jest bardzo ważna. Szukając miejsca na konferencję czy warsztaty warto zwrócić uwagą na dobry dojazd, spokojną okolice czy atrakcje. Ten obiekt jest położony w pięknej i zielonej części Kaszub. W pobliżu są lasy, jeziora, a nawet wyciąg narciarski. Dojazd z Gdańska zajmuje tu ok. 1,5 godziny.

Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img154
Naj-
większa
sala
img180
Miejsc
nocleg-
owych

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Notera SPA zachwyca zarówno innowacyjną, designerską przestrzenią jak i kompleksowym zapleczem biznesowym. Obiekt zadba o odpowiednią oprawę Państwa konferencji lub szkoleń. Do dyspozycji klientów biznesowych oddano tutaj 2 przestronne sale o profesjonalnym oraz niezwykle nowoczesnym wyposażeniu. Sale można ze sobą łączyć, dzięki mobilnemu systemowi ścian. Wszystkie umożliwią zorganizowanie dużej konferencji na ponad 100 osób lub skromniejszej uroczystości. 

Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą Hotelu Notera SPA pozostaje jego lokalizacja, bowiem jest on położony w Borach Tucholskich, tuż przy Parku Narodowym. Od Bydgoszczy czy Grudziądza dzieli Państwa niespełna 2 godziny drogi samochodem. Również do Gdańska jest tutaj niedaleko, bowiem odległość wynosi 128 km, a więc również około 2h jazdy autem.

Aktualności z Polski

Nasi partnerzy