Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Mazurski Raj Hotel, Mari...

Ruciane-Nida (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 250
Ilośc sal 500

Hotel EUROPA

Giżycko (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 125
Ilośc sal 150

Best Western Plus Hotel ...

Olsztyn (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 150

Hotel Tajty Wellnes & Sp

Wilkasy (warmińsko-mazu...)

Miejsca noclegowe 96
Ilośc sal 140

132 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne na Mazurach

ul. Kościuszki 132, Elbląg

tel. 55 235-04-70

Guzowy Piec 17, Gietrzwałd

tel. 89 513 12 18

Stare Sady 13f, Mikołajki

tel. 602 425 723

Jeziorowskie 31, Kruklanki

tel. 87 421 73 33, 505 760 028

ul. Kąpielowa 1, Lidzbark Warmiński

tel. 89 642 46 14

Ostaszewo 88, Grodziczno

tel. 601-355-733

Łużycka 44, Dobre Miasto

tel. +48 500 847 845

Pirat Hotel & Spa

ul. Bałtycka 95, Olsztyn

tel. (0-89) 523-90-85

ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY (EPT)

Sulimy 1, Elbląg

tel. 55 239 34 67

Rewita Waplewo

Maróz 2, Olsztynek

tel. 89 519 25 25

Rewita Waplewo

Maróz 2, Olsztynek

tel.

Hotel Mazury

Aleja Wojska Polskiego 56, Giżycko

tel.

Hotel-Restauracja VARIA

ul. Gen. Józefa Hallera 30, Działdowo

tel.

Willa Dwa Jeziora

Kal 23J, Węgorzewo

tel. 882133133

Kadyny Folwark

Kadyny 18, Tolkmicko

tel. 0552316120

Hotel Santa Monica***

ul. Papieża Jana Pawa II nr 3, Mikołajki

tel. 512387603

Pensjonat Cykada

Siemiany 900, Siemiany

tel. 502 061 578

Hotel Olecko***

ul. Parkowa 11, Olecko

tel. 789-211-486

Marina Golf Club

Siła 100 k. Olsztyna, Gietrzwałd

tel. (89) 523 87 97

Hotelik Gołdap

Plac Zwycięstwa 21, Gołdap, Gołdap

tel.

Na Mazurach - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

KKowalska
Narie Resort&Spa to miejsce, które musicie zapamiętać, jeśli planujecie ogranizacje konferencji.Jest tu z jedną z nowocześniejszych sal konferencyjnych w jakiem miałam okazję pracować. Przestronne wnętrze, niesamowity i widok i komfortowe fotele sprawiają, że praca w tym miejscu to przyjemność. Sala w zależności od układu może pomieścić do 50 osób.

Otoczenie jezior i zieleni to też idealne miejsce do wypoczynku. Oferta w Spa jest bardzo bogata, a relaks na basenie to prawdziwa przyjemność - zaplanujcie koniecznie dodatkowy dzień na korzystanie z tego, zdecydowanie warto. Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje Narie Resort&Spa Na Mazurach - Sale konferencyjne Narie Resort&Spa Na Mazurach - Konferencje

Ania Es
Długo szukałam miejsca, gdzie uda się zorganizować konferencję na 500 osób, wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste. Warmiński Hotel & Conference to idealna przestrzeń to prowadzenia szkoleń, prelekcji czy wykładów. Można tu zorganizować bankiet aż do 600 osób. W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjnych, które w zależności od powierzchni i układu można idealnie dopasować do potrzeb.

Dla mnie to była idealna opcja, bo w cyklu wykładów uczestniczyły różne grupy. Sama okolica także skłania do poznania tego rejonu. Malownicze krajobrazy pozwalają się zrelaksować. Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Sale konferencyjne Warmiński Hotel & Conference Na Mazurach - Konferencje

Marta Góra
Konferencja na świeżym powietrzu? Łatwo powiedzieć, trudniej zaplanować. Ale trafiłam z polecenia na Klub Mila Kamień i to świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią niebanalne rozwiązanie.

Pracownicy nie tylko pomogli w planowaniu, ale także zaproponowali szereg atrakcji integracyjnych. Dzięki temu poza samym biznesem, świetnie bawiłam się z całym zespołem. Warto inwestować w wzajemne relacje z pracownikami. Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje Klub Mila Kamień Na Mazurach - Sale konferencyjne Klub Mila Kamień Na Mazurach - Konferencje

Karolina M
Hotel Robert’s Port to miejsce zdecydowanie niebanalne. Już samo zaangażowanie pracowników czy pomocy w planowaniu konferencji zaskoczyło mnie bardzo na plus. Dzięki nim wszystko przebiegło zgodnie z planem. Na wyróżnienie zasługuje też restauracja Kapitańska. Serwowane są tam dania, dla których warto wrócić w te rejony.

Pokoje hotelowe są komfortowo urządzone i bardzo przytulne. To dobra przestrzeń nie tylko do pracy, ale także do wypoczynku. Właśnie planuję wybrać się tam na kilkudniowy wypoczynek. Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Sale konferencyjne Hotel Robert’s Port Na Mazurach - Konferencje

Karol DL
Hotel Ognisty Ptak to miejsce, które zachwyciło mnie profesjonalnym podejściem. W tym obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych, a każda z nich posiada niezbędne wyposażenie takie jak rzutniki, ekrany, nagłośnienie. Pracownicy pomogli w podłączeniu sprzętu i doradzili w kwestiach takich jak menu dla moich gości. Restauracja serwuje bardzo dobre dania, dla których smaku warto tam wracać. Bardzo ciekawa jest także oferta zorganizowania grilla, ogniska. Dzięki temu udało mi się nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Firma
Hotel Tajny jest oddalony zaledwie 3 km od Giżycka i zdecydowanie można tu poczuć mazurki klimat i można wypocząć z dala od szumu miasta. Jeśli chodzi o warunki biznesowe to wielki plus za dobrze wyposażone sale i bardzo pomocną obsługę. Można tu spokojnie urządzić konferencję czy szkolenie do 120 osób. Dla mnie jeszcze na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo dobra kuchnia. Jeśli jeszcze kiedyś będę organizować takie spotkania, to tylko tu.

Olka
Mikołajki to miejsce, które co roku przyciąga nie tylko pasjonatów żeglarstwa. Mimo moich początkowych obaw, czy uda się tu w spokoju skupić na pracy, okazały się zupełnie niepotrzebne. W otoczeniu malowniczych jezior można zregenerować siły. Zaskoczyło mnie też bogate zaplecze konferencyjne, jest tu 6 sal. Integracja z pracownikami po szkoleniu była świetnym pomysłem. Na 5ha terenie znajduje się cała masa atrakcji do rekreacji - boiska, sprzęty do sportów wodnych i wiele innych. Nikt tu się nie będzie nudził.

p. Michalina
Znalezienie ciekawego i dobrze wyposażonego technicznie obiektu w Olsztynie okazało się prostsze niż myślałam. Omega Hotel to miejsce wyróżniające się na mapie tego miasta. Znajduje się tam 6 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Na spore wyróżnienie zasługuje także bardzo pomocna obsługa, dzięki nim samo planowanie wydarzenie jest o wiele prostsze i jeszcze raz dziękuje za fachowe podejście.

Beata
Folwark Kadyny to miejsce świetna na małe spotkania biznesowe, ale także na większe konferencje do 140 osób. Położenie wśród lasu i zielenie sprawia, że nawet podczas intensywnej pracy można poczuć rajski, wiejski klimat. To zdecydowanie miejsce, gdzie mam zamiar wrócić z rodziną. Poza salami konferencyjnymi, jest tu ogrom atrakcji. Czas pozwolił mi na skorzystanie tylko z niektórych z nich, ale jestem pewien, że moje dzieciaki będą oczarowane tym miejscem.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy