img

5 spraw, o których nie miałeś pojęcia, że załatwisz w drukarni internetowej

Myśląc “drukarnia internetowa” na pewno przychodzi Ci na myśl stos dokumentów czy książek pachnący świeżym drukiem. Firmy mogą też zamawiać różne produkty takie jak ulotki, banery, katalogi czy kalendarze. Są to jednak standardowe usługi graficzne, dlatego tego typu druk online nikogo nie dziwi. Okazuje się jednak, że drukarnia online może także oferować nietypowe rozwiązania, które dla części klientów bywają sporym zaskoczeniem. Odkryj kilka z nich.

Druk przez internet jest obecnie jedną z najpopularniejszych usług, z których korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Drukarnia wielkoformatowa, która działa online oferuje przede wszystkim bardzo atrakcyjne stawki, co jest jej niekwestionowaną zaletą. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, co ją wyróżnia. Przykładowo w drukarni internetowej OpenPrint poza standardowym drukiem online można zamówić również specjalne opakowania na płyty CD, podkładki na biurka firmowe, pieczątki kieszonkowe, płótno canvas czy wizytówki plastikowe. Sprawdź, co wyróżnia każdy taki projekt.

Opakowania CD - szybki druk przez internet

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda przygotowanie opakowań na płyty CD i DVD. Okazuje się, że bez problemu można wykonać je w takim miejscu, jak drukarnia online. Tego typu pudełka są specjalnie projektowane tak, aby odpowiednio zabezpieczały płyty. Mogą się także różnić między sobą wykończeniem. 

Standardową opcją jest foliowanie na połysk lub mat. Jednak w przypadku bardziej zaawansowanych projektów, które mają robić wrażenie, możliwe jest wybiórcze użycie lakieru UV. Wówczas takie opakowanie prezentuje się naprawdę atrakcyjnie wizualnie i chociaż trzeba za nie zapłacić nieco więcej, to wielu klientów wybiera właśnie taką opcję.

Pieczątki kieszonkowe - ciekawa opcja w drukarni internetowej

Właśnie założyłeś swoją firmę i zajmujesz się przygotowaniem materiałów promocyjnych? Pamiętaj, że zgodnie z przepisami prawnymi powinieneś mieć również firmową pieczątkę. Wszystko jednak możesz zamówić w jednym miejscu, ponieważ te przedmioty bardzo często znajdują się w ofercie drukarni internetowych. Wystarczy, że wybierzesz jej format i rodzaj systemu, a następnie dołączysz do swojego zamówienia wraz z innymi produktami.

 Pieczątki kieszonkowe

Pieczątki kieszonkowe

Podkładki na biurko - druk online

Potrzebujesz dla swoich pracowników praktycznych podkładek na biurko, na których będą mogli zapisać na szybko informacje i zaznaczyć ważne daty? Na rynku nie ma nic, co spełniałoby Twoje wymagania? Wybierz dostosowane do swoich potrzeb podkładki, które przygotuje dla Ciebie drukarnia online. Jeżeli zależy Ci na czasie, wybierz dodatkowo opcję ekspresowej przesyłki.

Drukarnia wizytówek online - postaw na niestandardowe wizytówki

Większość osób kojarzy wizytówki z niewielkimi, poręcznymi kartonikami, które bez problemu mieszczą się w portfelu. Taki produkt jednak z pewnością nie wyróżni Cię na tle konkurencji rynkowej. Jeżeli więc chcesz zaprezentować się najlepiej - postaw na plastikowe wizytówki. Jest to tak zwana reklama premium, która bezapelacyjnie wpłynie na wizerunek marki. Taki projekt również wykona dla Ciebie drukarnia internetowa.

 Wizytówki plastikowe

Wizytówki plastikowe

Druk online - zaprezentuj w ciekawy sposób grafikę

Płótno canvas przyciąga uwagę odbiorcy przede wszystkim swoją ciekawą strukturą. Właśnie z tego względu wiele osób decyduje się na taką formę reklamy. Dzięki specjalnej technice nadruku, na płótnie można umieścić praktycznie dowolny obraz, co jest niekwestionowanym plusem. Co ciekawe, takie produkty graficzne coraz częściej spotyka się także w domach, gdzie zdobią wnętrza przedpokoju lub salonu. Bez problemu można wykonać je drukarniach online, a ich koszt nie jest wcale tak duży, jak mogłoby się wydawać. Choć przedstawiliśmy tutaj zaledwie kilka opcji odmiennych niż tradycyjny wydruk papierowy, to zakres prac drukarni online bynajmniej na tym się nie kończy.

Materiał zewnętrzny


Data publikacji: 19.05.2021