img

Aqua Weekend z Hotelem Primavera

Wiosna w pełni, dlatego jeśli planujecie organizację konferencji w najbliższym czasie, warto wybrać obiekt, który oprócz zaplecza biznesowego zaoferuje także relaks w komfortowych warunkach. Aqua Weekend to oferta, dzięki której naprawdę poczujecie nadchodzące wakacje!

Hotel Primavera to bardzo chętnie odwiedzany ośrodek- zarówno przez gości indywidualnych, jak i osoby podróżujące służbowo. O atrakcyjności hotelu świadczy przede wszystkim jego lokalizacja- obiekt jest położony w odległości zaledwie 100 m od plaży. Do dyspozycji gości hotel oddaje komfortowe centrum konferencyjne, na które składa się 7 sal konferencyjnych w atrakcyjnych cenach. Pomieszczenia są w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz inne udogodnienia. Sale można dowolnie aranżować, co daje możliwość organizacji zarówno większego spotkania, jak i kameralnego szkolenia.


W kwietniu Hotel Primavera zaprasza na Aqua Weekend- pobyt pełen wodnych atrakcji! Podróż po Parku Wodnym to rozrywka przewidziana zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Oferta weekendu nad morzem zawiera: 2 noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie i przede wszystkim nielimitowany dostęp do parku wodnego oraz świata saun. Hotel organizuje także turniej Water Polo dla dorosłych oraz zajęcia Aqua Fitness. W ramach oferty przygotowano także atrakcje dla najmłodszych. Wiosenne Spa zaprasza na ekspresowe zabiegi kosmetyczne twarzy, cukrowy peeling całego ciała oraz odżywcze masaże na bazie orientalnego kremu jogurtowego.

Data publikacji: 17.04.2016

Nasi partnerzy

PFR Logo