img

Atrakcyjny Pakiet Biznesowy w Hotelu Beethoven

www.hotelbeethoven.pl

Hotel Beethoven jest kameralnym, nowoczesnym obiektem, który wyróżnia się wyjątkową atmosferą. Hotel gwarantuje pełen profesjonalizm obsługi i cenioną przez gości dyskrecję. Obiekt jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Z myślą o klientach planujących wydarzenia firmowe hotel przygotował specjalny pakiet z cenami już od 115 zł/os.

Pakiet Biznesowy Hotelu Beethoven to połączenie kompleksowej usługi i atrakcyjnej ceny. Na klientów pragnących skorzystać z oferty czeka nocleg w komfortowych pokojach, dostęp do monitorowanego parkingu, bezprzewodowy internet, możliwość użytkowania drukarki i kserokopiarki, a także szeroki wachlarz dodatkowych usług i wyposażenia. Pakiet Biznesowy obowiązuje do 31.03.2017 roku.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Beethoven tworzą dwie sale, których metraże wynoszą po 43 mkw. Jedno z pomieszczeń umiejscowione jest na pierwszym piętrze obiektu, zaś drugie – kondygnację wyżej. Obie sale dają możliwość organizacji spotkań do 45 uczestników każda. Zaplecze konferencyjne hotelu cechuje się eleganckimi, jasnymi oraz dobrze oświetlonymi wnętrzami, a wysokiej jakości wyposażenie gwarantuje komfort i dobrą atmosferę pracy.

Hotel Beethoven dokłada wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość prowadzenia spotkań biznesowych. Pomieszczenia konferencyjne są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań klientów, a doświadczony personel jest otwarty na realizację wszelkich propozycji. Obiekt jest miejscem niezwykle przyjaznym zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i w celach wypoczynkowych.

Data publikacji: 27.12.2016

Nasi partnerzy