img

Basen i SPA w Z-Hotel w Mazowieckim dodatkowymi atrakcjami dla gości konferencyjnych

Strefa SPA i Wellness w Z-Hotel

Podczas urlopu czy weekendowych wyjazdów chętnie korzystamy z możliwości rozłożenia się nad basenem i odpoczywania. Na szczęście, mniejsze czy większe strefy z basenami pojawiają si w coraz większej ilości hoteli, a gości nawet po całym dniu pracy czy zwiedzania chętnie z nich korzystają.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym hotelu jest bardzo dobrze przygotowana strefa relaksu, która powstała z miłości do pobliskiej natury. Znajduje się tu sporych rozmiarów basen wewnętrzny, gdzie można popływać. Poza tym nie zabrakło jacuzzi. Warto też odwiedzić sauny, a ich dobry wpływ na organizm sprawia, że korzystanie z nich staje się coraz popularniejsze.

Wszystko to w fajnym, spokojnym klimacie, jaki panuje w cały obiekcie. Można tu też skorzystać z licznych zabiegów, a także masażu. Odwiedzenie strefy Wellnes i Spa to świetna okazja do prawdziwego wypoczynku.

Więcej informacji: SPA&Wellness w Z-Hotel.

 

Oferta konferencji online w Z-Hotel

Strefa konferencyjne w tym obiekcie, może z powodzeniem konkurować z centrami konferencyjnymi. Dostępne są tu 4 sale, które są przeznaczone dla od 20 do 100 osób. Jednak nowoczesne rozwiązanie, jakim jest mobilny system ścian, pozwala na ich dowolne łączenie, dzięki czemu można idealnie dopasować przestrzeń nie tylko do liczby gości, ale też danego wydarzenia.

TEKST ALTERNATYWNY

Podczas zajęć warsztatowych potrzebne będzie nieco więcej miejsca, niż podczas konferencji. Club Room i Vip Room to miejsca dedykowane na spotkania w małym gronie, a kameralny klimat sprzyja rozmowom biznesowym. Na większe wydarzenia jak konferencje, bankiety czy gale jest tu też świetna przestrzeń dla aż 320 osób.

Nie można także nie wspomnieć o samym eleganckim wystroju wnętrz, który doda charakteru wszystkim wydarzeniom, ale tez sprawia, że pracuje się tu milej. Sale posiadają bardzo dobrze przygotowane zaplecze techniczne - ekrany, rzutniki, tablice, flipcharty, nagłośnienie.

Więcej informacji: Konferencje Online w Z-Hotel

 

Szkolenia motywacyjne - czy warto brać w nich udział i w nie inwestować?

Wielu pracodawców niezbyt chętnie inwestuje w szkolenia motywacyjne, uważając, że ich zespół jest nie tylko zgrany, ale także każdy wie, dlaczego jest akurat w tym miejscu i co go napędza do pracy. Jednak, nawet osoby które są dłużej związane z firmą, często wpadają w rutynę, a codzienne obowiązki wypełniają z mniejszym zapałem.

TEKST ALTERNATYWNY

Szkolenia motywacyjne mogą mieć różne formy - to wcale nie musi być forma warsztatów w sali szkoleniowej. Jest dostępnych wiele ciekawych opcji jak gry terenowe z elementami motywacji, czy nawet wspólne warsztaty kulinarne.

Warto co jakiś czas uczestniczyć w takich eventach, bo motywacja jest tym czynnikiem, który wpływa na wydajność pracy, zadowolenie pracownika. To też coś, na co wpływa wiele elementów, dlatego warto odświeżać wiedzę w tym zakresie. 

Więcej informacji: Szkolenia motywacyjne dla pracowników.


Data publikacji: 17.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy