img

Basen kryty w Pałacu Żelechów to dodatkowy atut dla gości konferencyjnych

Basen w Pałacu Żelechów

Pałac Żelechów to wyjątkowe miejsce, w którym organizowane są spotkania biznesowe na najwyższym poziomie. To nie tylko obiekt konferencyjny, to również świetna strefa Wellness & Spa pod Warszawą. Strefa relaksu wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają przeprowadzić innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne.

TEKST ALTERNATYWNY

Strefa Aqua jest jedną ze stref w SPA & Wellness Pałacu Żelechów. Nowoczesny obiekt konferencyjny wyposażony jest w basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi i prądami wodnymi. W ofercie dostępne są również podwodne ławy do masażu wodnego. Goście konferencyjni mogą skorzystać z małego basenu relaksacyjnego lub zewnętrznego basenu o temperaturze wody 32oC.

Po zakończonej kąpieli można skorzystać ze strefy relaksu. Jest to miejsce całkowicie przeszklone z wygodnymi leżankami i widokiem na pałacowy park i staw. W ośrodku gdzie odbywają się konferencje nad bezpieczeństwem Gości czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra ratowników. 

 

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Hotelu Żelechów

Nowoczesny Hotel Żelechów to świetnie zorganizowana przestrzeń, w której odbywają się na najwyższym poziomie szkolenia, konferencje. Często też organizowane są w obiekcie eventy, pokazy, wystawy i spotkania branżowe na szczeblu międzynarodowym. Centrum konferencyjne swoim Gościom oferuje pomieszczenia w których pomieści się zaledwie od kilku do nawet 800 uczestników.

TEKST ALTERNATYWNY

Do dyspozycji jest 19 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal.  W każdym pomieszczeniu znajduje się doskonałej jakości sprzęt konferencyjny. Są one bardzo dobrze doświetlone, dzięki dużym oknom, a na potrzeby konferencji pomieszczenia te można całkowicie zaciemnić. W podziemiach znajduje się dodatkowa sala, w której organizowane są spotkania wieczorowe, kolacje i bankiety.

W całym obiekcie konferencyjnym do dyspozycji gości jest Internet bezprzewodowy. Żelechów znajduje się zaledwie 100km od Warszawy, jednak dzięki przebiegającej niedaleko drodze ekspresowej do stolicy można dotrzeć w zaledwie w godzinę. Dla zmotoryzowanych Gości dostępny jest parking. 

Zobacz więcej: Konferencje pod Warszawą w Pałacu Żelechów

 

Czy warto inwestować w szkolenia motywacyjne?

Największym potencjałem nowoczesnej firmy jest dobrze wyszkolony i zaangażowany w wykonywaną pracę zespół pracowników. Dotychczas wielu pracodawców nie inwestowało w rozwój swojej kadry, lecz badania dowodzą, że osoby uczęszczające na szkolenia motywacyjne przynoszą dla swojego pracodawcy wiele korzyści. Inwestycja w rozwój pracownika często przekłada się na korzyści nie tylko dla niego samego, lecz również dla przedsiębiorstwa.

TEKST ALTERNATYWNY

Szkolenia dla pracowników pomagają podnieść kwalifikacje, dzięki czemu kadra pracownicza w przyszłości będzie mogła sprostać większym wyzwaniom. Wyższe kwalifikacje i kompetencjeto nie wszystko. Organizowane szkolenia mają dobry wpływ na postawy pracowników, na ich podejście do wykonywanych obowiązków, poczucie przydatności oraz motywację.

Szkolenia motywacyjne mają również za zadanie poprawić komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa. Wpływają one bardzo pozytywnie na atmosferę w firmie. Pracownicy są bardziej przywiązani do miejsca pracy, co skutkuje mniejszą rotacją wśród personelu. 

Więcej na ten szkoleń i zapisów znajdziesz na: Szkolenia - motywowanie pracowników


Data publikacji: 12.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy