img

Basen w Hotelu Belmonte w Krynicy - Zdrój zapewni relaks po szkoleniu czy konferencji

Basen w Hotelu Belmonte w Krynicy – Zdrój

Hotel Belmonte w Krynicy-Zdrój to nie tylko rozbudowane zaplecze konferencyjne czy baza noclegowa, ale również wiele udogodnień dla osób szukających odprężenia. Po skończonej konferencji można pozostać w hotelu i bardzo miło spędzić swój czas poprzez pełne oddanie się relaksowi. W tym obszarze na uwagę zasługuje przede wszystkim dostępny w obiekcie basen. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i bardzo miłego spędzenia swojego czasu.

Basen w Hotelu Belmonte w Krynicy – Zdrój

Dużych rozmiarów basen pozwala zarówno spędzić czas w wodzie, jak i umożliwia pływanie na czas. Bardzo często na basenie organizowane są również zawodowy sportowe oraz zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Miłośnicy pływania mają zatem bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o spędzenie czasu na basenie.

Po konferencji będzie to znakomite miejsce do tego, aby się zrelaksować w najlepszych do tego warunkach. Na gości czeka również rozbudowana strefa SPA, gdzie oferowanych jest wiele masaży oraz różnorodnych zabiegów odprężających. Goście będą mogli tym samym bardzo komfortowo poczuć się w samym hotelu.

Więcej informacji: Basen w hotelu Belmonte.

 

Sale na konferencje i szkolenia w hotelu Belmonte

Hotel Belmonte mieszczący się w Krynicy-Zdrój to prestiżowy obiekt, który dysponuje bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród wielu przestronnych sal, które wpasują się w potrzeby i pozwolą na łatwe zorganizowanie wydarzenia. Do dyspozycji gości oddane zostały aż 4 przestronne sale konferencyjne. Największa jest w stanie pomieścić nawet 450 osób.

Sale na konferencje i szkolenia w hotelu Belmonte

Najmniejsza to natomiast pomieszczenie dla maksymalnie 18 osób. Wszystko to sprawia, że możliwe będzie zorganizowanie dowolnego spotkania. W salach na gości czeka oczywiście pełne wyposażenie konferencyjne, które obejmuje ekran, projektor, flipchart czy system nagłośnienia. Wszystko to wpływa na możliwość bardzo komfortowego zorganizowania wydarzenia dla konkretnej grupy osób.

Obsługa hotelu świadczy również pomocą w zakresie organizacji wydarzeń i pomaga w odpowiednim przygotowaniu przestrzeni konferencyjnej. Z tego też powodu klienci biznesowi, którzy szukają najlepszego miejsca do zorganizowania konferencji powinni jak najbardziej zainteresować się ofertą Hotelu Belmonte, który jest doskonałym miejscem do organizacji tego rodzaju spotkań.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Belmonte.

 

Jakie dodatkowe atrakcje przygotować dla uczestników konferencji?

Konferencja to świetny sposób na przekazanie wartościowych informacji z różnorodnych obszarów. Warto jednak zadbać również o urozmaicenie wydarzenia. Sucha prezentacja czy wystąpienie może szybko doprowadzić do znudzenia i sprawić, ze uczestnicy nie zapamiętają wielu informacji z samego wydarzenia. Dlatego też organizatorzy powinni skupić się na przygotowaniu dodatkowych atrakcji dla uczestników.

Jakie dodatkowe atrakcje przygotować dla uczestników konferencji?

Warto w taki sposób dobrać atrakcje, aby maksymalnie zaktywizować osoby biorące udział w wydarzeniu. Wszelkiego rodzaju prace zespołowe czy różnorodne rywalizacje pomiędzy uczestnikami mogą przyczynić się do zatrzymania uwagi uczestników na zdecydowanie dłuższy czas. Tego rodzaju urozmaicenia w trakcie wpłyną również na to, że uczestnicy już w trakcie konferencji będą mogli nawiązać ze sobą kontakt i poznać się.

Dobre przygotowanie się do konferencji i przygotowanie wielu atrakcji dla jej uczestników wpływa na zadowolenie z samego wydarzenia i sprawia, że to na zdecydowanie dłuższy czas pozostanie w pamięci wszystkich odbiorców.

Więcej informacji znajdziesz na: Jakie atrakcje towarzyszą udanej konferencji?


Data publikacji: 25.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top