img

Best Western Kraków Old Town

Fot.: http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/galeria.html

Best Western Kraków Old Town jest to luksusowy hotel w samym centrum Starego Miasta. W ścisłym centrum, ulokowany jest kilka kroków od Rynku Głównego, Zamku Królewskiego na Wawelu oraz historycznej dzielnicy żydowskiej - Kazimierz. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych to idealne miejsce na nocleg. Okolica zachęca do spacerów zabytkowymi uliczkami. Z hotelem sąsiaduje rozległy park miejski „Planty" - idealne miejsce do odpoczynku.

Best Western Kraków mieści się w odrestaurowanej kamienicy i od niepamiętnych czasów przyjmuje gości z całego świata. Tradycyjna krakowska gościnność łączy się tutaj z światowymi standardami sieci BEST WESTERN. Nowoczesny design można poczuć w nowym, awangardowym skrzydle hotelu - Jazz.

Nocleg w centrum Krakowa sprzyja podróżom w celach służbowych, dlatego wyposażenie sypialne uzupełniają profesjonalne usługi konferencyjne i restauracyjne. Jako jeden z nielicznych w mieście posiada własny parking tuż przy budynku hotelowym.

Do dyspozycji gości przygotowano 91 doskonale wyposażonych pokoi, w kilku standardach: STANDARD, LUX, PREMIUM i SUPERIOR. Wszystkie z nich posiadają telewizor LCD, radiobudzik, czy telefon. W łazience czeka suszarka do włosów. Urządzenia mobilne mogą połączyć się z bezprzewodowym Internetem. We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. Dodatkowo pokoje typu LUX mają kącik wypoczynkowy, oraz zestaw do parzenia kawy, czy herbaty.

Mieszkańcy pokoi o najwyższych standardach znajdą w nich dodatkowo klimatyzację i oryginalne oświetlenie z możliwością regulacji kolorów oraz awangardowy wystrój.

Właściciele obiektu wiedzą, jak ważne są profesjonalne i komfortowe spotkania biznesowe czy konferencje, dlatego przygotowali dwie nowoczesne sale konferencyjne. Sala Kameralna jest idealna do spotkań w mniejszym gronie - pomieści ok. 45 osób w układzie kinowym. Natomiast w Sali Parkowej obradować może już 65 osób. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych oraz cateringu. Na życzenie gości recepcja udostępnia ksero i drukarkę.

Cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 01.05.2014