img

Biznesowy event w prestiżowym stylu

Organizacja biznesowego eventu to ogromne wyzwanie. Jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniej sali konferencyjnej, w której wydarzenie odbędzie się w prestiżowym stylu i eleganckiej atmosferze. Ma to szczególne znaczenie w trakcie spotkań z innymi kontrahentami z Polski i innych krajów świata, gdy firma chce zaprezentować się wyjątkowo.

Jak wybrać salę konferencyjną?


Podstawą wyboru odpowiedniej sali konferencyjnej na biznesowy event w prestiżowym stylu jest zastanowienie się nad liczbą uczestników, preferowaną wielkością pomieszczenia, rozmiarem sali, a także dodatkowymi elementami takimi jak rzutnik, oświetlenie, dostęp do komputera i WiFi. Warto pamiętać o tym, że goście w sali konferencyjnej powinni mieć swobodę poruszania się, wygodę i komfortowe miejsca, a jednocześnie pomieszczenie nie powinno sprawiać wrażenie zupełnie pustego. Właśnie dlatego tak ważne jest dopasowanie liczby gości do wielkości sali konferencyjnej. Inaczej należy zaplanować spotkanie w stylu konferencji lub seminarium, a inaczej prestiżowy bankiet lub spotkanie firmowe.
Sale konferencyjne - Poznań świetnym miejscem na urządzenie eventu


Decydując się na organizację danego wydarzenia biznesowego w Poznaniu, dobrze wybrać miejsce w świetnej lokalizacji, które jednocześnie jest prestiżowe i od razu robi dobre wrażenie na gościach. Dobrym pomysłem na wybór sali konferencyjnej w Poznaniu jest Stadion Poznań, czyli miejsce znane między innymi z rozgrywek w trakcie Euro 2012. Dla swoich gości można wybrać dwie różne sale:


  • Sala konferencyjna, która pomieści maksymalnie 180 osób, idealnie sprawdza się na konferencje, rozmowy z dziennikarzami, a dodatkowo wyposażona jest ona w rzutnik, ekran i system nagłośnieniowy.
  • Sala parterowa, o większej powierzchni na maksymalnie 250 osób, która doskonale sprawdzi się na imprezy firmowe, prestiżowe eventy oraz bankiety i spotkania świąteczne.

  • Sale konferencyjne w Poznaniu na Stadionie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Warto zorganizować tutaj konferencję, spotkanie biznesowe lub świąteczne.


    Data publikacji: 30.11.2021

    Nasi partnerzy

    PFR Logo