img

Blow Up Hall w Poznaniu wyróżniony przez internautów

Fot.: www.starybrowar5050.com

Hotel Blow Up Hall został najlepiej ocenianym przez internautów hotelem wPoznaniu. Badanie przeprowadziła międzynarodowa firma ReviewPro, od 2008 r. zajmująca się analizą reputacji hoteli w internecie. Ich wynikiem jest Global Index Review – wskaźnik obejmujący wszystkie obszary funkcjonowania hotelu – od czystości po stosunek jakości do ceny.

Blow Up Hall 5050 – bo tak brzmi pełna nazwa obiektu – mieści się w jednej z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Poznaniu, mianowicie w Starym Browarze. Właścicielką hotelu jest Grażyna Kulczyk. Hotel posiada pięć gwiazdek, a swoim klientom oferuje 22 pokoje oraz restaurację. W Blow Up Hall 5050 często organizowane są kameralne przyjęcia, spotkania i imprezy, jak np. konferencja „e-nnovation” Grupy Allegro i PayU.

Hotel jest unikatowy w skali całego kraju. Jest pierwszym na świecie tzw. „inteligentnym hotelem”, w którym iPhone"y pełnią rolę przewodnika. Blow Up Hall 5050 jest jednym z najczęściej opisywanych przez zagraniczne media polskich hoteli. Znalazł się w prestiżowych zestawieniach przygotowywanych przez CNN, The Sunday Times czy The Independent.

Data publikacji: 24.12.2013

Nasi partnerzy