img

Central Hotel Gdańsk – nowy obiekt konferencyjny w Trójmieście!

www.facebook.com/centralhotelgdansk

Na biznesowej mapie Trójmiasta pojawiło się nowe wyjątkowe miejsce na konferencje – Central Hotel Gdańsk. Obiekt wyróżniający się elegancją, komfortem i nowoczesnością przywitał już pierwszych gości. Dla organizatorów wydarzeń firmowych i okolicznościowych hotel przygotował przestronną salę bankietową oraz kameralny pokój VIP.

Central Hotel Gdańsk jest czterogwiazdkowym obiektem, który powstał w wyniku modernizacji XIX budynku w centrum Gdańska. Obiekt ten funkcjonował niegdyś jako Przychodnia Kolejowa. Hotel otwarty zaledwie kilka dni temu już zdążył wzbudzić duże zainteresowanie wśród klientów planujących organizację różnego rodzaju wydarzeń. To właśnie z myślą o nich na pierwszym piętrze obiektu powstała wyjątkowa, przestronna sala bankietowa, którą bez problemu można zaaranżować na potrzeby konferencji i spotkań firmowych.

W Central Hotelu znajduje się 39 eleganckich, klimatyzowanych pokoi, które tworzą bazę noclegową dla 80 gości. W części parterowej obiektu oraz jego kondygnacji podziemnej funkcjonuje browar restauracyjny PG4, który pozwala na odnalezienie chwili wytchnienia i relaksu.

Data publikacji: 19.06.2017

Nasi partnerzy

PFR Logo