img

Copernicus Toruń Hotel z czterema gwiazdkami

Fot.: www.copernicustorunhotel.com

Od końca 2013 r. Copernicus Hotel Toruń może poszczycić się czterogwiazdkową kategoryzacją. Goście odwiedzający toruński obiekt całą pewnością mogą liczyć na odczuwalnie wyższy standard pokoi oraz obsługi hotelowej. Jak wygląda kolejny czterogwiazdkowy hotel w województwie kujawsko-pomorskim?

Copernicus Hotel Toruń jest kompleksem hotelowo-konferencyjnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W obiekcie dostępnych jest 141 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz 8 apartamentów. Każdy pokój jest nowocześnie wyposażony i posiada węzeł sanitarny. Na terenie obiektu goście hotelowi mogą skorzystać z takich atrakcji, jak korty tenisowe, basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, Wellness & Spa, kręgielnia, lobby bar oraz klub nocny.

W hotelu znajduje się również centrum konferencyjne o wielkości aż 800 metrów kwadratowych. Copernicus Hotel Toruń udostępnia dwie sale konferencyjne, mogące łącznie pomieścić do 500 osób. Każda sala jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt audiowizualny, taki jak rzutniki, ekrany, mikrofony czy nagłośnienie. Dodatkowo hotel posiada tzw. boardroom’y, które są idealnym miejscem do organizacji spotkań zarządu czy rozmów rekrutacyjnych.

Data publikacji: 07.02.2014

Najnowsze newsy branżowe - kujawsko-pomorskie

Nasi partnerzy