img

Coworking w Scandic

Z początkiem września Scandic zaprezentował nową koncepcję coworkingu dostępnego w przestrzeniach hotelowych – koncepcja ta jest już dostępna w 270 hotelach w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech i Polsce. Trend coworkingu zadomowił się w naszym kraju już jakiś czas temu, ale ze względu na obecną sytuację pandemiczną zapotrzebowanie na stałe biura spada - zarówno małe, jak i duże firmy szukają większej elastyczności dla swoich pracowników. Nasze hotele oferują nie tylko różnorodne wnętrza, ale także kreatywne i inspirujące środowisko z doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów z ludźmi z bliska i daleka.
Coworking w Scandic zapewnia efektywną pracę zdalną i wiele dodatkowych korzyści! W pakiecie można otrzymać wszystkie praktyczne rzeczy, które są oczekiwane od przestrzeni coworkingowej, ale z dostępem do wszystkich skandynawskich dodatków, takich jak odpowiednie śniadanie w hotelu, przyjazny personel, a nawet wygodne łóżko, jeśli pracujesz do późna :).
Koncepcja coworkingu w Scandic oferuje prostotę i dostępność dla tych, którzy chcą pracować w dowolnym miejscu. Hotele oferują różne przestrzenie do pracy w zależności od potrzeb użytkownika - od współdzielenia po spokojniejsze miejsca pracy. Na życzenie dostępne są również prywatne sale. Oferta jest dostępna dla wszystkich oraz nie wymaga wcześniejszego zapisu czy karty członkowskiej i obejmuje wiele korzyści:

- przestrzeń robocza dostosowana do potrzeb - od lobby po spokojniejsze środowisko pracy/ dostępne 24/7
- Wi-Fi i ładowarki do urządzeń mobilnych,
- kawa, herbata i woda bez limitu
- obniżone ceny na produkty dostępne w sklepie Scandic i restauracji
- obsługa recepcji
- bezpłatne usługi drukowania i kopiowania
- preferencyjne stawki wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na godziny

„Nasi goście od dawna pracują w naszych lobby, co wielu docenia, ponieważ jest to dynamiczne i kreatywne środowisko pracy. Teraz robimy kolejny krok, oferując każdemu dostęp do miejsc pracy w naszych hotelach, w tym spokojniejsze otoczenie, możliwość łatwiejszej rezerwacji sal konferencyjnych na godzinę i nielimitowany dostęp do napojów” - podsumowuje Jens Mathiesen/ CEO&President Scandic Hotels.
Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych gości oraz członków zespołu - aby zapewnić bezpieczne wizyty w hotelach dla wszystkich gości, hotele Scandic korzystają z programu #STAYSAFE. Oznacza to fizyczne dystansowanie się poprzez oznaczenia odległości w miejscach publicznych hotelu, dostęp do środka odkażającego do rąk, rozszerzone procedury czyszczenia, ciągłą dezynfekcję miejsc publicznych oraz zmniejszoną liczbę miejsc w holach i restauracjach.
Zachęcamy do zarezerwowania jednego z naszych dziennych, tygodniowych lub miesięcznych karnetów - bez abonamentu i okresu wypowiedzenia. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: www.scandichotels.com/scandic-polska/coworking-spaces.

Jeśli interesują Was pakiety długoterminowe:
Scandic Gdańsk:
Tel. 58 300 60 44/95/48
e-mail: meeting.gdansk@scandichotels.com
Scandic Wrocław:
Tel. 71 787 01 22
Email: meeting.wroclaw@scandichotels.com

Data publikacji: 10.11.2020

Nasi partnerzy