img

Cztery gwiazdki dla Hotelu Efekt Express w Krakowie

Fot.: www.krakowexpress.pl

Hotel Efekt Express w Krakowie na przełomie 2013/2014 r. przeszedł gruntowną modernizację. Obiekt unowocześnił i odświeżył swoje wnętrze. Zmiany, które zaszły w hotelu, zostały docenione – 5 marca Hotel Efekt Express otrzymał wyższą kategoryzację i dziś może pochwalić się czterogwiazdkowym statusem!

Zmiany, jakie zaszły w hotelu, są naprawdę ogromne. Przede wszystkim, obiekt zyskał nowe rodzaje pokoi, w tym apartamenty i pokoje typu business. W pokojach znalazło się miejsce dla nowoczesnego sprzętu, m. in. telewizorów i sof. W obiekcie znajdziemy również odświeżone wnętrza holu, restauracji, baru, recepcji oraz sal konferencyjnych. Ponadto, obecnie skorzystać można również z funkcjonujących na terenie hotelu siłowni, gabinetu masażu czy basenu.

Czterogwiazdkowy Hotel Efekt Express mieści się przy ul. Opolskiej w Krakowie. W obiekcie znajduje się ponad 200 pokoi gościnnych o zróżnicowanym standardzie, w tym pomieszczenia przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajduje się również centrum konferencyjne, w skład którego wchodzi aż 6 przestronnych i w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny sal konferencyjnych, które jednorazowo mogą pomieścić od 8 do nawet 412 osób.

Data publikacji: 10.03.2014

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy