img

De Silva Premium Opole- otwarcie już w październiku

Czterogwiazdkowy obiekt marki Premium na pewno przyciągnie wielu gości ze względu na znakomite przystosowanie do organizacji różnego rodzaju imprez, nie tylko biznesowych.

Obiekt będzie posiadał aż 5 sal konferencyjnych, w których znajdować się będą mobilne ściany, które znacznie ułatwią stworzenie odpowiedniej aranżacji podczas konkretnej imprezy. Wszystkie sale wyposażone będą w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Ponadto, we wszystkich pomieszczeniach będzie znajdował sie dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowego Internetu.

W hotelu znajdzie się również bar kawowy, z którego wszyscy uczestnicy konferencji będą mogli korzystać podczas przerw. Dodatkowo, do dyspozycji gości będzie restauracja serwująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej na światowym poziomie.

Hotel będzie posiadał aż 109 pokoi oraz dwa większe apartamenty z sypialnią, łazienką oraz pokojem dziennym. Wszystkie pomieszczenia wyposażone będą w indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz bezprzewodowy Internet, z którego goście będą mogli swobodnie korzystać. W obiekcie znajdzie się również centrum Spa&wellness, co stwarza możliwość zapewnienia relaksu wszystkim konferencyjnym gościom.

Opole to miasto, które cały czas się rozwija. Budowa tak prestiżowego obiektu konferencyjnego to kolejny powód, aby zorganizować konferencję tym miejscu. Możemy być pewni, że Hotel De Silva spełni wszystkie oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i większe, zorganizowane spotkania firmowe.

Data publikacji: 06.08.2014

Nasi partnerzy

PFR Logo