img

Dobre zaplecze konferencyjne zapewni Hotel Gromada w Radomiu

Nowoczesna baza konferencyjna w Hotelu Gromada

Hotel Gromada może poszczycić się wyjątkowo nowoczesnym oraz funkcjonalnie urządzonym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym. W swoim zasobie posiada 3 sale, które idealnie dopasowują się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, począwszy od rozmów rekrutacyjnych, a kończąc na kongresach.

TEKST ALTERNATYWNY

Największa z nich – Sala I, to ponad 113 m2 kompleksowo wyposażonej przestrzeni biznesowej, która w zależności od preferowanego ustawienia, pomieści od 40 do 100 uczestników. Z kolei Sala II oraz Sala III wyróżniają się mniejszym metrażem, tym samym pozwalając zorganizować niewielkie przedsięwzięcia, jak np. szkolenie, warsztaty bądź rozmowy rekrutacyjne. Zmieszczą one maksymalnie do 45 osób.

Wyposażenie powyższej bazy konferencyjnej to jej niewątpliwa wizytówka, na którą składają się przede wszystkim takie elementy jak dobrej jakości Internet, sprawna klimatyzacja, projektor multimedialny z funkcjonalnym ekranem, a także odpowiednie nagłośnienie, które zadba o właściwą akustykę pomieszczenia.

Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w hotelu Gromada Radom

 

Co warto zwiedzić w pobliżu hotelu Gromada w Radomiu?

Dogodna lokalizacja hotelu obfituje w rozmaite możliwości rekreacyjne, w tym przede wszystkim pozwala zwiedzić najciekawsze obszary oraz historyczne miejsca Radomia. Dla fanów zabytkowych skarbów polecają się pobliskie obiekty architektoniczne, które urzekną urokami dawnej architektury.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym celu poleca się odwiedzić wykończone w barokowym stylu kamienice, czyli Dom Gąski i Esterki, położone w samym sercu radomskiego rynku. Ponadto obiektem, który zasługuje na szczególną uwagę jest najstarszy zabytek miasta, wyróżniający się ponadprzeciętnym urokiem, a mowa o XIII-wiecznym Kościele pw. Św. Wacława.

Z kolei dla osób chcących poznać Radom od bardziej rozrywkowo-kulturalnej strony warto wybrać się do popularnego radomskiego Aquaparku lub Akademii Robotyki LEGO, która paradoksalnie zainteresuje nie tylko dzieci. Ci, którym aktywność fizyczna nie jest obca, Radom proponuje Park Linowy oraz Park Trampolin, który znajduje się bardzo blisko hotelu. Dobra zabawa oraz nietuzinkowe spędzenie wolnego czasu gwarantowane.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na: Atrakcje w pobliżu hotelu Gromada Radom

 

Dobry catering podczas szkolenia - co powinien zawierać?

Na dobry catering składa się przede dwa istotne elementy, tj. właściwe dopasowanie do charakteru wydarzenia oraz profesjonalizm oferowanych usług cateringowych. Czym więc kierować się przy organizacji cateringu?

TEKST ALTERNATYWNY

Oprawa kulinarna eventu biznesowego jest tak samo ważna jak istota całego spotkania. Świadczy bowiem o zaangażowaniu organizatora oraz jego profesjonalnym podejściu do zgromadzonych uczestników. W przypadku krótszych eventów idealnie sprawdzi się przerwa kawowa, urozmaicona w ciepłe jak i zimne napoje oraz drobne przekąski. Jeśli jednak planowana jest dłuższa konferencja, która swoim czasem obejmie również porę obiadową – warto zapewnić uczestnikom przynajmniej jeden ciepły posiłek lub sycący lunch. Zwykle usługi cateringowe rozszerzają swoją ofertę o rozmaite dania kuchni światowej, dopasowując się do indywidualnych preferencji. 

Wybierając firmę cateringową uzupełniającą event biznesowy, należy kierować się przede wszystkim jego profesjonalizmem, który z kolei tkwi w szczegółach. Warto poczytać referencje, opinię poprzednich klientów oraz zwrócić uwagę na oferowane usługi, np. obsługę kelnerską podczas wydarzenia, właściwe podanie potraw czy możliwość indywidualnego skomponowania menu

Więcej pomysłów i wskazówek na temat oprawy gastronomicznej eventu: Catering na konferencję


Data publikacji: 04.10.2022

Nasi partnerzy