img

Dwór Sieraków pod Krakowem to meeting biznesowy w zabytkowych salach konferencyjnych

Dwór Sieraków - obiekt zabytkowy

Dwór Sieraków to obiekt mieszczący się w Dobczycach w województwie małopolskim. Ten zabytkowy obiekt tworzy świetne warunki do organizacji konferencji, a także zapewnia wiele miejsc noclegowych i atrakcji dla wszystkich gości korzystających z oferty obiektu. Tym samym jest w stanie świetnie wpasować się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają niepowtarzalnego miejsca do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i wydarzeń.

Dwór Sieraków - obiekt zabytkowy

Sam obiekt pochodzi z XIX wieku i został w pełni odrestaurowany, aby spełnić oczekiwania dzisiejszych czasów. Dwór Sieraków jest dodatkowo otoczony przez 4-hektarowy park, który stanowi miejsce do wypoczynku dla gości, ale również gwarantuje ciszę i spokój podczas pobytu w obiekcie.

Wszystko to sprawia zatem, że Dwór Sieraków to znakomity wybór dla osób, które szukają wyjątkowych przestrzeni biznesowych, które na długo pozostaną w pamięci i będą oferowały najlepsze warunki do bardzo miłego i komfortowego spędzenia czasu. Postawienie na najlepsze dla siebie oferty będzie skutkowało czerpaniem z nich bardzo dużej radości i bardzo wielu poważnych korzyści. Wybranie tego rodzaju obiektu dla siebie będzie miało naprawdę duży sens.

Więcej informacji: Dwór Sieraków Hotel.

 

Sale konferencyjne w Dworze Sieraków

Dwór Sieraków to zabytkowa przestrzeń, która dysponuje wieloma nowoczesnymi salami konferencyjnymi dla klientów biznesowych. Dostępne są 2 przestrzenie konferencyjne, które pozwalają na organizowanie różnego rodzaju wydarzeń w najlepszych do tego warunkach. Większa sala jest w stanie pomieścić do 110 osób w układzie teatralnym. Mniejsza to natomiast przestrzeń dla maksymalnie 50 osób.

Sale konferencyjne w Dworze Sieraków

Obie sale cechują się niepowtarzalną stylistyką i tworzą idealne warunki do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań oraz wydarzeń, które będą w stanie na długi czas pozostać w pamięci. Sale posiadają przy tym wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny taki jak: projektor, ekran, flipchart czy system nagłośnienia.

Dodatkowy na terenie całego obiektu dostępny jest szybki Internet. Wszystko to tworzy niepowtarzalne warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań i pozwala czerpać z nich bardzo duże zadowolenie. Na czas konferencji i szkoleń możliwe jest również skorzystanie z obsługi obiektu, która jest w stanie przygotować przerwę kawową lub poczęstunek dla wszystkich gości.

Więcej informacji: Konferencje w Dworze Sieraków.

 

Bankiety firmowe organizowane w Dworze Sieraków

Dwór Sieraków z uwagi na swój klimat jest doskonałym miejscem do organizacji bankietów firmowych. Idealnie sprawdzi się w przypadku klientów biznesowych, którym zależy na tym, aby dla wszystkich gości przygotować niezapomniane wydarzenie. W trakcie zorganizowanego bankietu po konferencji wszyscy jej uczestnicy mogą się ze sobą poznać. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji i wymiany poglądów związanych z samą tematyką konferencji.

Bankiety firmowe organizowane w Dworze Sieraków

Również organizatorzy mogą jeszcze lepiej poznać uczestników danego wydarzenia. Wszystko to wpływa na to, że konferencja na dłuższy czas pozostanie w pamięci i będzie bardzo chętnie wspominana przez jej wszystkich uczestników. W Dworze Sieraków można liczyć na profesjonalną organizację bankietu.

Doświadczony personel zapewni pełne wyżywienie i przygotuje miejsca siedzące w odpowiednim układzie. Niepowtarzalny klimat miejsca sprawi, że każdy z gości będzie w stanie podczas wydarzenia świetnie się bawić i to na bardzo długi czas pozostanie w pamięci.

Więcej informacji: Bankiety w Dworze Sieraków.


Data publikacji: 04.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top