img

EVA Park Life & Spa zapewnia gościom konferencyjnym relaks w hotelowym centrum SPA & Wellness

SPA & Wellness w hotelu EVA Park Life & SPA

Z zabiegów na ciało czy twarz coraz częściej korzystają nie tylko panie, ale także panowie. To świetna okazja do zrobienia czegoś dla siebie, a także relaksu. W tym obiekcie oferowane są liczne zabiegi, podczas których wykorzystywane są kosmetyki z górnej półki. Relaksowi sprzyjają piękne aromaty i spokojna muzyka w tle.

TEKST ALTERNATYWNY

Podczas zabiegów SPA wykorzystywane są lokalne dobra, a moc solanki jest znana nie od dziś. Szeroki wybór zabiegów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Masaż czy to relaksujący, czy leczniczy zawsze jest dobrym wyborem. Nie tylko łagodzi napięcia, ale także wpływa korzystnie na modelowanie sylwetki.

Zdecydowanym hitem jest tu basen solankowy, który jest zasilany z naturalnego źródła. Do dyspozycji gości jest też jacuzzi oraz sauny. To idealne miejsce na babski weekend, ale także możliwość odprężenia się po całym dniu warsztatów czy prelekcji.

Więcej informacji: Spa & Wellness w Eva Park Life & SPA

Baza noclegowa i konferencyjna w EVA Park Life & SPA

Jasne i przestronne pokoje tworzą dobry klimat do wypoczynku. W pokojach poza telewizorem, telefonem i szybkim internetem bezprzewodowym jest też klimatyzacja, która świetnie sprawdza się nie tylko w upalne dni. W łazienkach, które jak na hotelowe standardy, mają spore wymiary, czekają na gości miękkie ręczniki, zestawy kosmetyków, suszarka.

TEKST ALTERNATYWNY

Można także poprosić o zestaw szlafroków, który przyda się podczas wizyty na basenie. Poza pokojami są tu też apartamenty, to doskonały wybór podczas dłuższego pobytu. Jest tu tez doskonale przygotowana część konferencyjna, która skład się z czterech nowocześnie wyposażonych sal. Mobilny system ścian pozwala na dowolne dopasowanie powierzchni.

W salach są niezbędne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Jest tu tez dedykowana sieć wifi, dzięki czemu nic nie zakłóci sprawnego przebiegu wydarzenia.  

Więcej informacji: Pokoje i konferencje w Eva Park Life & SPA

Przerwa kawowa podczas szkolenia - na co zwrócić uwagę podczas wyboru menu?

Z pozoru proste zadania, jakim jest organizacja bufetu kawowego, wcale takim nie jest. Sam wybór menu jest już zadaniem, podczas którego warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim warto zapewniać zarówno ciepłe, jak i zimne napoje.

TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli chodzi o samą kawę to tu najważniejsza jest kwestia dodatków. Warto pamiętać o osobach, które nie piją mleka z laktozą czy do słodzenia napoju korzystają ze słodzika. Nie chodzi oczywiście o popadanie w skrajność i serwowanie do wyboru 5 rodzajów mleka, ale na pewno w podstawie powinno się znaleźć klasyczne i bez laktozy. Jeśli chodzi o same przekąski, to też osoby na diecie bezglutenowej na pewno będą miło zaskoczone że o nie pomyślano. To samo tyczy się wegan.

Wybór ciekawych przekąsek także skomponowany w takich opcjach jest bardzo duży. Fajnie jeśli pojawią się też owoce, jogurty czy jakieś musy. Podczas takiego poczęstunku raczej nie ma co wybierać gorących dań i przekąsek. Taki bufet na zimno się tu doskonale sprawdzi.

Więcej pomysłów i wskazówek na temat organizacji przerw kawowych znajdziesz na: Catering kawowy w Warszawie


Data publikacji: 14.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy