img

Ekskluzywna strefa SPA z basenem atrakcją dla gości konferencyjnych hotelu Wersal w Zakopanym

Strefa SPA z basenem w hotelu Wersal w Zakopanym

Hotel Wersal w Zakopanym posiada rozbudowaną strefę SPA, w której gości obiektu mogą się relaksować i korzystać z różnorodnych zabiegów wpływających na zdrowie oraz samopoczucie. W obiekcie na wszystkich klientów czeka bardzo wiele różnorodnych atrakcji, które umożliwiają odprężenie się i bardzo miłe spędzenie swojego czasu.

Strefa SPA z basenem w hotelu Wersal w Zakopanym

W strefie SPA na wszystkich gości czeka basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi czy siłownia. Dodatkowo możliwe jest wybieranie spośród wielu masaży oraz innych zabiegów, które wpływają na ogólne samopoczucie. Strefa SPA dostępna w Hotelu Wersal to znakomite miejsce do relaksu i odpoczynku po skończonej konferencji.

Dodatkowo wiele atrakcji dostępnych w strefie SPA jest dla klientów hotelu zupełnie darmowych. Każdy z gości znajdzie tutaj wiele atrakcji dla siebie, z których uda wybrać się te, które będą w pełni odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom. Jak najbardziej warto tym samym zainteresować się ofertą hotelu właśnie z uwagi na dostępność rozbudowane strefy SPA dla wszystkich klientów. 

Więcej informacji: SPA&Wellness w hotelu Wersal.

 

Sale konferencyjne w hotelu Wersal

Hotel Wersal w Zakopanym dysponuje nowoczesną salą konferencyjną, która jest w stanie pomieścić do 180 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo istnieje możliwość podzielenia sali na dwie mniejsze i tym samym uzyskanie bardziej kameralnej przestrzeni. Sala konferencyjna na wyposażeniu posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny, który wpływa na zadowolenie z prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń i spotkań.

Sale konferencyjne w hotelu Wersal

Nowoczesny sprzęt to projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie, dostęp do Internetu czy system klimatyzacji. Wszystko to wpływa na to, że możliwe jest organizowanie wydarzeń na najwyższym poziomie. Klienci biznesowi korzystający z usług hotelu z pewnością znajdą w nim coś dla siebie i będą mieli możliwość bardzo komfortowego spędzenia swojego czasu w tej właśnie przestrzeni.

Tym samym jak najbardziej warto zainteresować się ofertą Hotelu Wersal, który jest doskonałym rozwiązaniem do organizacji konferencji w samych górach. Pomieszczenia tworzą idealne warunki nawet dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, którzy szukają najlepszych przestrzeni konferencyjnych.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Wersal.

 

Bankiet po konferencji daje możliwość dodatkowej integracji

Konferencja to poza możliwością zdobycia przydatnej wiedzy także sposób na nawiązanie nowych znajomości i relacji. W trakcie konferencji można poznać wiele interesujących osób i zbudować nowe kontakty. Dlatego też jako organizator warto pomyśleć o zaproponowaniu dla uczestników bankietu po skończonym już wydarzeniu. Hotel Wersal posiada przestrzeń do organizacji bankietów, która jest w stanie pomieścić wszystkich uczestników konferencji.

Bankiet po konferencji daje możliwość dodatkowej integracji

Każda osoba będzie miała zagwarantowany szeroki wybór różnorodnych potraw i będzie mogła bardzo miło spędzić swój czas podczas wszelkiego rodzaju bankietów. Jak najbardziej warto zatem rozważyć skorzystanie z tego rodzaju opcji, która świetnie wpasuje się w oczekiwania i wymagania wszystkich klientów.

Zorganizowanie bankietu dodatkowo nie jest bardzo kosztowne. Każdy przedsiębiorca, któremu zależy na organizowaniu wydarzeń na najwyższym poziomie powinien jak najbardziej rozważyć skorzystanie z takich możliwości i zdecydować się na organizację w konkretnej przestrzeni wyjątkowego i niepowtarzalnego bankietu.

Więcej informacji: Jak zorganizować niezapominany bankiet firmowy.


Data publikacji: 04.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top