img

Event plenerowy w Rezydencji Zalewskich jako idealna opcja integracji firmowej po konferencji

Eventy plenerowe organizowane w Rezydencji Zalewskich

Imprezy plenerowe to doskonała opcja na zarówno letnie, jak i wiosenne dni. To też bardzo fajna alternatywa dla już nieco wiejących nudą imprez bankietowych w salach. W Rezydencji Zalewskich pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez plenerowych.

TEKST ALTERNATYWNY

Z pewnością ich wiedza okaże się pomocna podczas planowania i przebiegu samego eventu. Tym co wyróżnia ten obiekt jest doskonałe zaplecze cyrkowe. To coś co zwróci uwagę nie tylko najmłodszych podczas pikniku rodzinnego, a to właśnie zaproszenie goście mogą się też wcielić w gwiazdy cyrku.

To coś niecodziennego, co sprawdzi się podczas integracji, firmowych pikników czy dni otwartych. Obiekt dysponuje sporym namiotem którym spokojnie pomieści się ponad 300 osób, a samą imprezę plenerową można urządzić dla nawet 1500 osób. Doskonały catering jaki jest tu serwowany sprosta wymaganiom, nawet najbardziej wymagających.

Więcej informacji: Organizacja eventów w Rezydencji Zalewskich.

 

Zaplecze konferencyjne Rezydencji Zalewskich

Nie każdy jest jednak fanem imprez plenerowych, a czasem pogoda nie pozwala na eventy na zewnątrz. W tym obiekcie znajdują się dwie sale, w których można zorganizować bankiet, prelekcje, czy warsztaty dla pracowników.

TEKST ALTERNATYWNY

Mniejsza z nich jest przeznaczona dla grup do 37 osób i świetnie sprawdzi się na modne w ostatnim czasie warsztaty team building, szkolenia. Większa, to już przestrzeń dla prawie 90 osób. Każda z sal ma dostęp do światła dziennego, co sprawia że komfort pracy w takim miejscu jest o wiele większy.

Nie bez znaczenia jest też dobre zaplecze techniczne, są tu sprzęty, które ułatwiają sprawny przebieg każdego wydarzenia. W czasie szkolenia warto tez pomyśleć o przerwach kawowych z poczęstunkiem, a także lunchu dla uczestników. W hotelowej restauracji serwowane są bardzo dobre dania.

Więcej informacji: Konferencje w Rezydencji Zalewskich.

 

Jak zorganizować udaną konferencję firmową poza miastem?

Bez względu na to, czy przed nami organizacja jednodniowego szkolenia czy trwającej kilka dni konferencji, warto takie wydarzenie urządzić poza miastem. Sama zmiana otoczenia to zawsze okazja do poznania okolicy i nawet jeśli wyjazd wiąże się z obowiązkami służbowymi, to też możliwość złapania oddechu od miasta.

TEKST ALTERNATYWNY

Dlatego warto postawić na takie miejsca, gdzie dojazd nie zajmie wiele czasu, ale gdzie można już poczuć nieco sielskiego klimatu. Warto też pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Obecnie wiele miejsc oferuje choćby takie udogodnienia jak sauny, strefy relaxu, baseny.

Nawet te nieduże, sprawdzą się podczas wypoczynku po całym dniu uczestnictwa w panelach dyskusyjnych czy szkoleniu. Zwiedzanie okolicy z przewodnikiem to też ciekawa opcja, ale warto zaplanować to z wyprzedzeniem. To dobra opcja, bo nie trzeba na własną rękę planować co i gdzie zobaczyć.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Jak zorganizować konferencję firmową?


Data publikacji: 14.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy