img

Focus Hotels zagościł na Śląsku

Fot. www.horecanet.pl

Śląsk wzbogacił się o nowy, czterogwiazdkowy hotel. Focus Katowice Chorzów - bo tak nazywa się obiekt - został stworzony przez znaną sieć hotelową Focus Hotels. Na co mogą liczyć goście, kwaterujący się w tym obiekcie?

Firma Focus Hotels jest siecią hotelarską oferującą kwatery w miejskich hotelach biznesowych. Aktualnie posiada swoje punkty w dużych miastach w Polsce – Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi i Gdańsku. Ostatnio Focus Hotels otworzył również hotel w Katowicach-Chorzowie, a w planie pozostaje inwestycja w Inowrocławiu – zbudowany ma tam być czterogwiazdkowy hotel.

Focus Katowice Chorzów położony jest 2 kilometry od centrum miasta. Do dyspozycji gości oddano 137 komfortowych pokoi, wyposażonych w łazienkę, bezprzewodowy internet, telewizor, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. Poza pokojami, w hotelu znajdują się również 4 sale konferencyjne oraz kącik biznesowy. Focus Katowice Chorzów reklamowany jest jako miejsce, w którym z powodzeniem uda się zorganizować imprezę okolicznościową, targi, konferencje, a nawet ekspozycję samochodu.

Data publikacji: 29.11.2013

Najnowsze newsy branżowe - śląskie

Nasi partnerzy