img

Gabinet kosmetologiczny w hotelu Gordon zachęca do zadbania o siebie tuż po odbytej konferencji

Gabinet kosmetologiczny w hotelu Gordon

 

Gabinet kosmetologiczny w hotelu Gordon

 

Korzystanie z gabinetów kosmetycznych cieszy się coraz większa popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jeśli planujesz uczestniczyć w konferencji, która posiada gabinet kosmetyczny warto połączyć udział biznesowy z chwilą wypoczynku i relaksu. W hotelu Gordon znajduje się gabinet, który powstał z miłości do piękna i troski zadbania o ciało i duszę.

Tutejsza specjalistka podczas zabiegów skupiają się na odzyskaniu młodzieńczego wyglądu, uzyskania gładkiej skóry, a także stosują liczne zabiegi, dzięki którym możliwe jest przywrócenie elastyczność, jędrności, i nawilżenia. Podczas zabiegów używane są kosmetyki wysokiej jakości, które dodatkowo otulają zapachem. Często po długiej podróży, całym dniu spędzonym na konferencji, warto znaleźć chwilę, żeby zadbać o siebie. To ∂świetna okazja, żeby na miejscu skorzystać z któregoś z dostępnych zabiegów.

Więcej informacji: Gabinet kosmetologiczny w Gordon Hotel. 

 

Zaplecze konferencyjne w hotelu Gordon

  

   Zaplecze konferencyjne w hotelu Gordon
  


W hotelu Gordon znajduje się świetnie wyposażona sala konferencyjna. Jej powierzchnia 100 metrów kwadratowych, pozwala ma komfortowa pracę ok. 80 osób. Nowoczesne i wygodne meble sprawiają, że można tu wygodnie siedzieć, co niestety nie jest standardem w wielu centrach konferencynych. Dodatkowo jest tu bardzo dobre zaplecze techniczne, w sali znajduje się tablica, ekran, rzutnik, nowoczesne nagłośnienie.

Na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Nie bez znaczenia jest także to, że sala jest klimatyzowana. Podczas konferencji, szkolenia czy warsztatów warto także zadbać o swoich gości. Pracownicy obiektu mogą zorganizować przerwę kawową, podczas której można napić się ciepłych czy zimnych napoi, zjeść słodkie oraz słone przekąski. Można także pomyśleć o lunchu w formie cateringu, wybór dań jest naprawdę spory.

Więcej informacji: Zaplecze konferencyjne hotelu Gordon.

 

Jak wypełnić uczestnikom czas wolny po odbytej konferencji?

 

Jak wypełnić uczestnikom czas wolny po odbytej konferencji?

 

Konferencja to jedno, ale co zrobić z gośćmi kiedy takowa się skończy? Warto zaplanować dla nich jakieś atrakcje, przez które taki wyjazd zostanie na długo zapamiętany. Nawet w mniejszym mieście możliwości jest wiele. Jeśli duża część osób  jest przyjezdnych zawsze dobrą opcją jest zwiedzanie ciekawych miejsc i obiektów. Z pewnością docenią to miłośnicy architektury, historii czy sztuki. Ale można wybrać także aktywności na świeżym powietrzu jak wyprawa rowerowa, pływanie kajakiem czy choćby quady.

Na integrację świetnie nadają się także takie sposoby spędzenia czasu jak wyprawa do escape roomów, gry terenowe, paintball. Modne są także warsztaty z gotowania, degustacji wina, czy nieco bardziej kreatywne choćby z wyplatania makram. Wszystko należy od preferencji gości. Wspólna kolacja czy ognisko w plenerze to super opcja na zakończenie.

Więcej informacji: Czas wolny po konferencji. 
 


Data publikacji: 09.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top