img

Green Garden Hotel to firmowa integracja nad stawami raszyńskimi

Odpoczynek po konferencji nad stawami raszyńskimi w Green Garden Hotel

Odpoczynek po konferencji nad stawami raszyńskimi w Green Garden Hotel

Goście korzystający z Hotelu Green Garden mogą skorzystać z odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. W około obiektu znajduje się malownicza okolica, zieleń i stawy. Panuje tu cisza, gdyż hotel znajduje się zdala od zgiełku miasta.

Goście mogą tu pospacerować, poleżeć na leżaczku, kocyku, skorzystać ze sportów na świeżym powietrzu oraz wycieczek pieszych czy zorganizowanych. Znajduje się tu wiele szlaków pieszych i rowerowych. Goście mogą również skorzystać z hotelowego ogrodu. Łapać promienie słoneczne czy spacerować po białym molo. Obiekt umożliwia organizację wielu wyjazdów integracyjnych orz firmowych wyjazdów.

Goście mogą również skorzystać atrakcji Warszawy, która mieści się 15 minut od hotelu. Znajdują się tu liczne zabytki godne odwiedzenia. Dzięki wyjątkowemu położeniu hotel jest idealnym miejscem dla rodzin, miłośników natury, osób spragnionych ciszy i spokoju, a także wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Panuje tu niesamowity klimat, który przyciąga o każdej porze roku. 

Więcej informacji: Atrakcje Green Garden Hotel.

 

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w hotelu Green Garden

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w hotelu Green Garden

Hotel Green Garden to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Znajduje się tu siedem przestronnych, komfortowych, klimatyzowanych sal konferencyjnych.

W mniejszych salach możemy zorganizować spotkania kameralne natomiast w największej duże konferencje dla firm. Największa z nich jest w stanie pomieścić 160 uczestników. W każdej Sali znajduje się profesjonalny i nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. W salach znajdują się rzutniki, projektory, dodatkowe oświetlenie, TV+ DVD, mikrofony oraz niezbędne przybory.

Przestrzeń w salach można dowolnie aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Każde spotkanie organizowane jest na najwyższym poziomie zgodne z potrzebami klienta. O wszystko dba fachowa, profesjonalna obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie konferencji. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z cateringu bądź przerwy kawowej. Hotel cechują konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki rezerwacji. Na terenie hotelu znajdziemy parking dla gości biznesowych.

Więcej informacji: Konferencje w Green Garden Hotel.

 

Jak zaplanować udaną integrację po szkoleniu?

Jak zaplanować udaną integrację po szkoleniu?

Udana integracja to taka, z której wszyscy wychodzą zadowoleni. Poznają nowych znajomych, podejmują współprace i dobrze się razem bawią. Aby zaplanować udaną integrację warto zadbać o potrzeby każdego uczestnika, pracownika, który weźmie w niej udział. Integracja jest niezbędnym narzędziem w zarządzaniu wielu firm. Dobrze zorganizowane spotkanie zaprocentuje przez jakiś okres w naszej firmie.

Aby spotkanie się udało warto zapytać pracowników o zdanie. Jakie maja pomysły? Co chcieliby robić? To przed wszystkim im ma się ta impreza podobać. Spotkanie integracyjna ma za zadanie wzmocnić więzi pracowników, pomóc im odpocząć. Warto wybrać także odpowiednie miejsce, nocleg oraz zorganizować odpowiednio czas.

Zorganizować ognisko, grilla, wieczorek taneczny czy inne zabawy integracyjne, które zrobią ogromne wrażenie, a pracownicy nie zapomną o nich do kolejnego udanego spotkania. Ważny jest także poczęstunek, smaczne przekąski czy inny rodzaj posiłku dla uczestników spotkania. Warto pamiętać, ze nawet najlepsze jedzenie nie zastąpi odpowiedniej atrakcji.

Więcej informacji: Organizacja integracji firmowej.


Data publikacji: 12.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top