img

Haston City Hotel to konferencje i nocleg w wysokim standardzie

Wysoki standard usług hotelowych i konferencyjnych

Haston City Hotel to obiekt 4-gwiazdkowy, który zapewnia gościom maksymalny komfort podczas wypoczynku. To dobre miejsce, żeby zatrzymać się podczas rodzinnego wypadu, czy podczas podróży służbowej. Tym bardziej, że w tym obiekcie znajduje się doskonałe zaplecze biznesowe wraz z licznymi sprzętami technicznymi, które z pewnością przydadzą się podczas każdego eventu.

TEKST ALTERNATYWNY

Do dyspozycji gości są pokoje jedno- i dwuosobowe, a także apartamenty. Nawet pokoje typu Standard są doskonale wyposażone, a jasne barwy jakie tu dominują tworzą doskonałą, domową atmosferę. Pokoje są też klimatyzowane, co sprawdza się zwłaszcza podczas upalnych dni.

W pokojach nie zapomniano o wygodnym miejscu do pracy, a w całym hotelu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Sam hotel jest także położony w spokojnej okolicy. W hotelowej restauracji serwowane są doskonałe dania, a miłośników słodkości na pewno ucieszy, że na miejscu jest też własna, hotelowa cukiernia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Oferta dla biznesu - Haston City Hotel

 

Sale konferencyjne w hotelu Haston City

Ten hotel to doskonałe miejsce na mniejsze i większe spotkania biznesowe. Łącznie znajduje się tu 10 sal konferencyjnych, jednak niektóre z nich można łączyć, co pozwala na idealne dopasowanie przestrzeni do charakteru danego wydarzenia.

TEKST ALTERNATYWNY

Dużym plusem jest także możliwość dopasowania samego układu. Podczas konferencji idealnie sprawdzi się układ teatralny, ale na warsztatach o wiele lepszy będzie układ szkolny. Dwie kameralne sale do 12 osób to doskonała przestrzeń na spotkania czy rekrutacje.

Pozostałe sale idealnie nadają się na eventy dla 50, 100 czy nawet 650 osób. Mało które centrum konferencyjne dysponuje takim zapleczem, jakie znajduje się w tym hotelu. Nie bez znaczenia są też nowoczesne sprzęty (audiowizualne, nagłośnienie, szybki internet), które ułatwiają przebieg każdego wydarzenia. Dopełnieniem jest doskonały catering serwowany podczas przerw kawowych i lunchu.

Więcej dowiesz się na stronie: Sale konferencyjne w hotelu Haston City

 

Jaka jest przewaga tradycyjnej konferencji nad video-konferencją?

Czas pandemii wiele osób zmusił do pracy w trybie zdalnym. Na taki sposób pracy przeniosły się codziennej spotkania, konferencję a także wydarzenia kulturowe jak choćby wystąpienia artystów. Jednak zdecydowanie więcej jest zwolenników tradycyjnego modelu spotkań. Zdecydowanie jest to łatwiejsze choćby z punktu widzenia prowadzącego.

TEKST ALTERNATYWNY

O wiele łatwiej jest zaangażować do dyskusji osoby siedzące obok. Często przeszkodą dla uczestników są też problemy techniczne. Pojawiają się problemy z dźwiękiem, obrazem czy opóźnienia, przez które ciężko w dobrym stopniu uczestniczyć w takim wydarzeniu. Tradycyjna konferencja to także okazja do spotkań i rozmów.

To z kolei sprzyja nawiązania nowych kontaktów. Choć nie zawsze jest okazja, to jednak w miarę możliwości podczas organizacji wydarzenia, warto skupiać się na tych, które odbywają się tradycyjnie, na miejscu.

Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule: Konferencje prasowe, online czy offline?
 


Data publikacji: 03.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy