img

Hilton Warsaw City - jak przygotować ofertę do organizacji bankietu firmowego dla ponad 1000 osób?

Bankiet firmowy na ponad 1000 osób w Hilton Warsaw City

 

TEKST ALTERNATYWNY

 

Organizacja przyjęcia czy bankietu nie jest wcale taka prosta. Wymaga dobrej organizacji, planowania, a także nie rzadko wykazania się sporą kreatywnością. A jeśli trzeba zorganizować wydarzenia dla większej ilości osób, to wtedy lista zadań z tym związana, zdaje się nie mieć końca. Dlatego warto w takich kwestiach zaufać specjalistom, a pracownicy hotelu Hilton Warsaw City zdecydowanie nimi są.

Organizacja bankietu na 1000 osób nie jest dla nich pierwszyzną. Pomogą nie tylko w kwestiach jakich jak dekoracja sali, dobór menu, czy układ stołów, ale także chętnie podzielą się informacjami na temat sprawdzonych DJ-ów, muzyków czy nawet tego, jakie upominki dla uczestników są teraz w modzie. To wielka pomoc, bo jednak event na 1000 osób bo spore wydarzenia, a każdemu organizatorowi zależy, żeby wypadło jak najlepiej. Tu nie ma miejsca na wpadki.

Więcej informacji: Bankiet firmowy w Hilton Warsaw City.

 

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe hotelu Hilton Warsaw City

 

TEKST ALTERNATYWNY

 

Dobrze zagospodarowana przestrzeń konferencyjna jest z pewnością atutem. Ważne, aby sale nie były zbyt małe, były klimatyzowane i zawierały wszystkie potrzebne sprzęty, tak aby nikt nie musiał się martwić o kwestie techniczne. W hotelu Hilton Warsaw City posiada takie sale, które mogą zawstydzić nie jedno specjalistyczne centrum konferencyjne. Liczne sale można łączyć i dzielić, na co pozwala system ścian mobilnych.

Największa sala jest w stanie pomieścić aż 1600 osób. Mało gdzie można znaleźć taką powierzchnię. Jednocześnie w salach znajdują się nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Można tu urządzić szkolenia, seminaria, a także bankiety czy prelekcje. To doskonałe miejsce, gdzie przykłada się dużą uwagę do najmniejszych szczegółów. Do tego dochodzi świetne zaplecze gastronomiczne, z którego warto korzystać w czasie wydarzenia.

Więcej informacji: Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w hotelu Hilton Warsaw City.

 

Jak dobrze rozpocząć konferencję, by udanie zainteresować uczestników?

 

TEKST ALTERNATYWNY

 

Zainteresowanie i odbiór wśród uczestników konferencji jest bardzo ważnym elementem. Nikt z prowadzących czy prezentujących swój blok nie chce przecież wychodzić z niej z poczuciem, że mógł to zrobić lepiej. Jednak najważniejsze są pierwsze minuty, jeśli zostaną dobrze poprowadzone, to goście będą z zainteresowaniem czekać i śledzić dalsze części. Warto na początku nakreślić cel oraz rozdać gościom materiały, chyba że otrzymali je wcześniej.

Wprowadzenie w daną tematykę powinno być w miarę krótkie i merytoryczne, jednak zostawić pytania, póki co bez odpowiedzi. Jeśli uda nam się wywołać zainteresowanie i zaciekawienie już na tym etapie, reszta powinna pójść gładko i dobrze. Nie należy zbytnio przeciągać wstępu, a jedynie nakreślić tematyką, poszczególne bloki, a takżenajważniejsze tezy jakie będę udowadniane w dalszej części. W zależności o tematyki oraz tego jacy goście są zaproszeni można sobie pozwolić też na odrobinę humoru, jednak nie należy nadmiernie przesadzać.

Więcej informacji: Jak zorganizować udaną konferencję firmową?
 


Data publikacji: 09.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy