img

Hotel Aurora z ofertą dla najmłodszych!

Fot. www.freedigitalphotos.net

W okresie letnim, czterogwiazdkowy Hotel Aurora Spa & Wellness położony w Międzyzdrojach cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości i odnotowuje rekordowe wręcz wykorzystanie pokoi, między innymi za sprawą wyjątkowej oferty rodzinnej.

Oferta Hotelu Aurora Spa & Wellness obejmuje nie tylko pobyty z wyżywieniem, ale również cały, pełen atrakcji program skierowany do rodzin podróżujących z dziećmi. W ramach oferty, na specjalne życzenie gości, hotel udostępnia dodatkowe wyposażenie pokoi w takie przedmioty jak: podgrzewacze do butelek, plastikowe naczynia i sztućce, zabezpieczenia gniazdek elektrycznych, podesty do łazienek i maty antypoślizgowe, łóżeczka dziecięce, a także szczegółowe informacje o lokalnej lekarskiej opiece pediatrycznej.

Dla najmłodszych gości hotelu przygotowano także specjalne menu w restauracji, odrębny bufet oraz atrakcyjny program animacyjny. W sali zabaw dostępne są zabawki renomowanej firmy Playmobil, a każde dziecko korzystające z oferty hotelu otrzymuje upominek. Hotel dysponuje szeroką, prywatną plażą, gdzie również wydzielono specjalną strefę przeznaczoną dla dzieci. Natomiast hotelowe spa oferuje szeroką gamę zabiegów Baby Spa oraz basen z atrakcjami dla najmłodszych. Dzięki tym wyjątkowym atrakcjom podczas wyjazdu odpoczywają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, ponieważ znaczną część ich obowiązków przejmuje na siebie hotel.

Czterogwiazdkowiec położony w Międzyzdrojach uzyskał w bieżącym roku certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie” pod patronatem honorowym prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej i „Znak Jakości KidZone” programu pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Obiekt legitymuje się także znakiem „Gufik Select” w ramach programu selekcjonującego miejsca przyjazne dzieciom.

W certyfikacie „Znak Jakości KidZone”, przyznanym hotelowi, można przeczytać między innymi, iż certyfikat ten jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez pracowników hotelu w celu dostosowania produktów i usług do jak najwyższych standardów. Certyfikat ma również na celu wyłonienie i uhonorowanie tych wszystkich podmiotów, które w swoich codziennych działaniach dążą do osiągniecia najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a także wprowadzają nowoczesne rozwiązania przyjazne dzieciom. Wyróżnienie w postaci Certyfikatu bardzo dobrze wpływa na zaufanie ze strony rodziców, którzy w naturalny sposób wybierają produkty i usługi o potwierdzonej jakości.

Data publikacji: 18.09.2013

Nasi partnerzy