img

Hotel Aurora zaprasza na konferencje i szkolenia nad morzem

www.hotel-aurora.pl

Hotel Aurora Family & SPA jest luksusowym obiektem zlokalizowanym w Międzyzdrojach, który świadczy usługi w standardzie czterogwiazdkowym. Hotel dysponuje profesjonalnymi salami konferencyjnymi, które stanowią doskonałą propozycję dla osób planujących spotkania biznesowe, wykłady czy też zjazdy firmowe nad morzem.

Z myślą o klientach organizujących wydarzenia biznesowe, Hotel Aurora przygotował pięć sal konferencyjnych zróżnicowanych pod względem wielkości. Wszystkie pomieszczenia posiadają kompleksowe, nowoczesne wyposażenie, które gwarantuje najwyższy komfort pracy i prowadzenia prezentacji, porównywalny z wysokiej klasy centami biznesowymi działającymi w dużych miastach. Sale konferencyjne oferowane przez nadmorski hotel charakteryzuje elegancki wystrój, nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz szybki internet.

Hotel Aurora posiada duże doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych, a klienci korzystający z jego usług mogą liczyć na wsparcie i pełen profesjonalizm personelu. Obiekt zapewnia jednocześnie znakomite warunki do wypoczynku i wytchnienia od służbowych obowiązków. Nadmorski klimat służy budowaniu przyjaznej atmosfery, a oferowane przez hotel atrakcje mile wypełniają wolny czas gościom.

Data publikacji: 08.06.2017

Nasi partnerzy

PFR Logo