img

Hotel Aurora zaprasza na spotkania biznesowe nad Bałtykiem

www.hotel-aurora.pl

Hotel Aurora Family & SPA to obiekt zlokalizowany w Międzyzdrojach, w pobliżu Promenady Gwiazd i nadmorskiego brzegu. Czterogwiazdkowiec dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, które pozwala przeprowadzić spotkanie biznesowe, wykład bądź zjazd firmowy. Obiekt posiada bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń i świadczy usługi na wysokim poziomie.

Z myślą o klientach biznesowych Hotel Aurora przygotował 5 zróżnicowanych powierzchniowo sal konferencyjnych. Pomieszczenia posiadają kompleksowe i profesjonalne wyposażenie, które pozwala sprawnie przeprowadzić każde wydarzenie firmowe. Wszystkie sale cechuje elegancki wystrój, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego internetu. Największe z pomieszczeń umożliwia organizację konferencji nawet dla 462 osób.

W przygotowaniu spotkań biznesowych pomaga doświadczony personel hotelu. W czasie realizacji wydarzeń obiekt oferuje serwis kawowy oraz pełne usługi gastronomiczne. W zależności od oczekiwań klientów możliwe jest skorzystanie z jednorazowego poczęstunku lub stałych eleganckich przekąsek i zakończenie spotkania pyszną kolacją.

Po realizacji wydarzeń biznesowych hotel oferuje przeprowadzenie atrakcji dodatkowych, których celem jest zbudowanie wśród uczestników przyjaznej atmosfery i miłych wspomnień. Obiekt proponuje m.in. przygotowanie eleganckiego bankietu, koncertu z muzyką na żywo, ogniska lub też nauki golfa. Hotel dysponuje bazą noclegową dla 216 gości.

Data publikacji: 16.01.2017

Najnowsze newsy branżowe - zachodniopomorskie

Nasi partnerzy