img

Hotel JM w centrum Warszawy organizuje konferencje dla ponad 350 osób

Baza konferencyjna hotelu JM w Warszawie

JM to obiekt, który dysponuje imponującą powierzchnią konferencyjną, która łącznie liczy ponad 800 metrów kwadratowych. Składa się na nią 13 sal, które idealnie sprawdzą się na takie okazja jak konferencje, szkolenia czy prelekcje.

Baza konferencyjna hotelu JM w Warszawie

Mobilny system ścian świetnie się sprawdzi podczas większych wydarzeń, połączone sale mogą razem pomieścić ok. 350 osób jednocześnie. Pozwala to na organizację eventów dla wielu osób, takich jak seminaria naukowe, odczyty czy prelekcje.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że każda z sal jest wyposażona w nowoczesne zaplecze audio-wizualne, dzięki czemu każda prezentacja odbędzie się tu bez problemu. Na terenie całego obiektu, jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Podczas konferencji warto zadbać też o bufet kawowy dla uczestników. W czasie przerwy każdy chętnie napije się aromatycznej kawy i skosztuje świetnych, słodkich przekąsek jakie są tu serwowane.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu JM.

 

Organizacja bankietu firmowego w hotelu JM

Wspólne świętowanie ważnych dla firmy wydarzeń jest coraz popularniejsze. Poza okazjami takimi jak wigilia czy święta Wielkanocne, coraz chętniej organizuje się także bankiety, które mają uświetniać przełomowe momenty. Podczas wyboru miejsc, gdzie taka impreza ma się obyć poza samą powierzchnią, warto te zwrócić uwagę na dobre zaplecze gastronomiczne.

Organizacja bankietu firmowego w hotelu JM

W hotelu JM znajduje się doskonała restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie są przyrządzane ze składników najwyższej jakości, dzięki czemu dla tych smaków warto tu wracać. Na takie okazje jak bankiety czy przyjęcia sale są pięknie udekorowane, co nadaje charakteru każdemu wydarzeniu.

Do wyboru jest spora karta ciepłych dań i przekąsek. Do tego oczywiście starannie wyselekcjonowane alkohole oraz karta drinków bezalkoholowych. Na życzenie gości, można tu także zorganizować imprezę taneczną, a to doskonały przepis na zabawę do samego rana.

Więcej informacji: Bankiety w hotelu JM.

 

Jakie oryginalne upominki można sprawić uczestnikom konferencji?

Mały upominek na zakończenie szkolenia czy konferencji to zawsze miły gest. Jednak czasy rozdawania długopisów czy notatników są już dawno za nami. Jeśli chcemy coś podarować gościom konferencji, warto wykazać się większą kreatywnością. Wybór jest bardzo duży, w internecie można znaleźć całą masę kreatywnych boxów prezentowych.

Jakie oryginalne upominki można sprawić uczestnikom konferencji?

Jeśli podczas eventu są osoby z innych regionów Polski czy świata warto, żeby upominek nawiązywał do tradycji choćby kulinarnych. W modzie są obecnie takie upominki jak regionalne miody w ładnych opakowaniach, zestawy unikatowych mieszanek kaw i herbat, czy choćby nalewki czy trunki regionalne.

Nie warto stawiać na takie upominki jak vouchery, są one jednak uważane za prezenty ostatniej deski ratunkowej. Nie musimy się samodzielnie zajmować komponowaniem takiego boxu upominkowego, masa firm się tym zajmuje, a inspiracje można znaleźć w internecie, tak ich nie brakuje.

Więcej informacji znajdziesz na: Upominki konferencyjne.


Data publikacji: 28.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top