img

Hotel Marina Diana nad Zalewem Zegrzyńskim zachęca pięknym otoczeniem do organizacji konferencji

Relaks nad Zalewem Zegrzyńskim w hotelu Marina Diana

Szukając miejsca czy to na wyjazd firmowy czy rodzinny, warto zwrócić uwagę na lokalizację danego obiektu oraz możliwości spędzenia czasu wolnego.. Wypoczynek na jeziorem to zawsze świetna opcja, a w takich okolicznościach przyrody każdy wyjazd zamieni się w fantastyczną przygodę, która na długo zostanie w pamięci każdego uczestnika.

Relaks nad Zalewem Zegrzyńskim w hotelu Marina Diana

Zalew Zegrzyński to miejsce, które znajduje się zaledwie 11 km od Warszawy, a pozwala na wypoczynek i oderwanie się od szumu miasta. Hotel Marina Diana dysponuje własną mariną, a także prywatną plażą, dzięki czemu każdy tu z pewnością nie tylko znajdzie miejsce dla siebie, ale też odrobinę prywatności.

Możliwości jest tu wiele - od rejsów łodziami, poprzez sporty wodne, czy relaks w słońcu. Wieczorową porą można zorganizować ognisko, co jest świetną okazją do rozmów w nieco luźniejszej atmosferze.

Więcej informacji: Atrakcje hotelu Marina Diana.

 

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w hotelu Marina Diana

Hotel Marina Diana dysponuje aż pięcioma salami konferencyjnymi. Praca czy udział w konferencji z takimi widokami jak tu, to prawdziwa przyjemność. Każda z sal posiada nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu nie trzeba się martwić o sprawny przebieg wydarzenia.

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe w hotelu Marina Diana

Wystarczy zabrać ze sobą laptop, reszta urządzeń jest na miejscu, a podłączenie jest bardzo proste. W razie potrzeby, personel chętnie pomoże w kwestiach technicznych. Znajdują się tu sale na 20-50 osób, które świetnie nadają się na prezentacje, szkolenia czy warsztaty.

Ale można tu też zorganizować bardziej liczne eventy jak prelekcje, konferencje czy seminaria naukowe. Dwie sale są przystosowane do komfortowej pracy 120 osób w każdej z nich. Dodatkowo na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. Warto też zainteresować się świetną opcją cateringową, jaka jest tu dostępna.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Marina Diana.

 

Jak zorganizować udaną integrację firmową?

Wyjazdy firmowe często są połączone z integracją. To świetna okazja żeby połączyć poszerzanie wiedzy na szkoleniu, z zacieśnianiem więzów zespołowych. Jednak na co postawić, żeby taka integracja przypadła do gustu wielu osobom i była czymś więcej niż tylko wypad do escape roomu?

Jak zorganizować udaną integrację firmową?

Szukając miejsca na konferencję warto rozeznać się w możliwościach, jakie daje sam obiekt. Można znaleźć na prawdęciekawe hotele czy wille, gdzie jest dobrze zorganizowana strefa wellness, możliwość uczestnictwa w różnych warsztatach czy uprawiania sportów. Sporty wodne to zawsze doskonały wybór.

Kajaki, pływanie łodzią, czy leniwy wypoczynek na brzegu plaży - to świetne opcje na regenerację i dobrze spędzony czas. A wieczorową porą, warto zorganizować ognisko na świeżym powietrzu. Pewnie większość uczestników szkolenia, ostatnio miała być okazję na takim w latach młodości. Warto też pomyśleć o jakimś upominku dla każdego.

Więcej informacji znajdziesz na: 5 pomysłów na integrację firmową.


Data publikacji: 27.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top