img

Hotel*** Mazurski Raj - konferencje w wyjątkowym stylu

www.mazurskiraj.pl

Mazury są idealnym regionem na przeprowadzenie ważnych eventów i biznesowych spotkań. Kompleksową ofertę konferencyjną w tej lokalizacji przygotował Hotel*** Mazurski Raj. Obiekt położony w miejscowości Ruciane Nida, dysponuje profesjonalnym zapleczem kongresowym i świadczy usługi na wysokim poziomie.

Mazurski Raj jest 3-gwiazdkowym hotelem specjalizującym się w organizacji szkoleń, gali biznesowych oraz międzynarodowych konferencji. Obiekt zlokalizowany zaledwie 190 km od Warszawy wyróżnia się kameralną atmosferą i bliskością przyrody. Otoczenie hotelu gwarantuje znakomite warunki do pracy, a panująca wewnątrz miła atmosfera sprzyja wypoczynkowi.

Hotel*** Mazurski Raj dysponuje sześcioma nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, które są w stanie pomieścić 250 gości. Klienci korzystający z usług obiektu mogą korzystać z pełnego wsparcia organizacyjnego i technicznego, a także rad doświadczonego personelu. Dużym atutem oferty ośrodka jest organizacja ciekawych eventów i imprez integracyjnych.

Po wypełnieniu służbowych obowiązków Hotel*** Mazurski Raj proponuje relaks w strefie SPA lub też wypoczynek na plaży, marinie bądź w centrum fitness. Dodatkowo obiekt posiada komfortowe zaplecze noclegowe i świadczy usługi gastronomiczne.

Data publikacji: 08.11.2017

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy