img

Hotel*** Mazurski Raj – nowoczesne konferencje na Mazurach

www.mazurskiraj.pl

Mazurski Raj jest 3-gwiazdkowym hotelem położonym w województwie warmińsko-mazurskim, który świadczy usługi konferencyjne, szkoleniowe i eventowe. Wspaniałe otoczenie obiektu w połączeniu z wyjątkowym mazurskim klimatem stwarzają idealne warunki do realizacji służbowych obowiązków, organizacji firmowych spotkań, a także integracji pracowników.

Hotel Mazurski Raj dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi, których wielofunkcyjne powierzchnie gwarantują komfort i znakomite warunki pracy dla wszystkich uczestników wydarzeń biznesowych. Pomieszczenia cechują się dużą elastycznością przestrzeni i pozwalają na przeprowadzenie spotkań od 20 do nawet 600 osób. Wszystkie sale oferowane są z najnowocześniejszym sprzętem audio-wizualnym oraz dostępem do internetu.

Klienci biznesowi odwiedzający Mazurski Raj mogą liczyć na pełne zaangażowanie i pomoc doświadczonego personelu hotelu. Zespół dba o pełen profesjonalizm prowadzonych spotkań oraz zapewnia najwyższą jakość obsługi. W obiekcie znajduje się kompleksowo przygotowane zaplecze techniczne, komfortowa baza noclegowa oraz atrakcyjna strefa rekreacyjna. Hotel oferuje szereg ciekawym możliwości spędzania wolnego czasu i rozrywki dla uczestników spotkań firmowych.

Data publikacji: 11.04.2017

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy