img

Hotel Miłomłyn Zdrój-Medical SPA & Vitality – mazurski ideał

Hotel Miłomłyn-Zdrój

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality jest położony w imponującym, malowniczym mieście Miłomłyn na Mazurach. Wspaniałe krajobrazy tego miejsca w połączeniu z wieloma atrakcjami i doskonałą ofertą obiektu powodują, że goście chętnie powracają do hotelu, by znów spędzić tu cudowne chwile.

Sama nazwa miasta -Miłomłyn- wywołuje swoim brzmieniem bardzo pozytywne emocje, stanowiące zaledwie początek ogromnego zafascynowania, które zwiększa się wraz z poznawaniem tego miejsca. Malownicza sceneria Mazur doskonale współgrająca z turystycznymi walorami miejscowości sprawiają, że miejsce zyskuje wielu sympatyków. W tym idealnym wręcz położeniu znajduje się właśnie Hotel Miłomłyn Zdrój-Medical SPA & Vitality funkcjonujący wraz z ekskluzywną restauracją, innowacyjnym centrum medycznym, strefą spa oraz halą basenową. Wszystkie wymienione obiekty działają wspólnie w ramach jednego kompleksu, co jest zasługą wykonanej w 2008 roku modernizacji. Dodatkowo cały obiekt umiejscowiony jest w otoczeniu wspaniałych lasów sosnowych.

Idealny na dłuższy pobyt

Na terenie Hotelu Miłomłyn Zdrój znajdują się 54 ekskluzywne pokoje przeznaczone dla jednej bądź dwóch osób. Poza oddzielną łazienką pomieszczenia wyposażone są również w telewizor, telefon oraz internet. Na terenie hotelu może zostać przyjętych jednocześnie 108 osób, dzięki czemu obiekt doskonale sprawdza się w przyjmowaniu nawet dużych grup gości, przybyłych na Mazury na spotkania biznesowe lub konferencje. Oferta hotelu przewiduje wiele atrakcji dla osób przebywających na terenie obiektu, w związku z czym nawet wyjazd służbowy może zostać ciekawie urozmaicony. Na szczególną uwagę zasługuje hotelowe spa, które zapewnia pożądany relaks i odpoczynek uczestnikom szkoleń.

Miejsce relaksu

Miłomłyn Zdrój-Medical SPA & Vitality zajął pierwszą pozycję w konkursie „wSPAniałe spa 2010”, a otrzymana nagroda stanowi idealne podkreślenie walorów obiektu. Hotel może poszczycić się tytułem Najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce, co wcale nie jest przypadkiem, a jedynie zwróceniem uwagi na wspaniałe walory tego miejsca oraz całej strefy Vital Spa. Hotel działający zgodnie z filozofią „Vitality” to idealne miejsce regeneracji sił i energii witalnej. Szeroka gama oferowanych zabiegów pozytywnie wpłynie na wygląd i kondycję ciała, a jednocześnie przyczyni się do zrelaksowania umysłu. W hotelowej strefie spa wykorzystuje są między innymi nowoczesne odkrycia w dziedzinie kosmetologi , medycyny oraz osiągnięcia spa & wellness.

Wypoczynek w Miłomłynie uatrakcyjnia również Strefa Aqua Masuria wraz ze wszystkimi swoimi atrakcjami. Wśród nich wymienić możemy relaks w jacuzzi, pobyt w łaźni parowej, saunę suchą, natrysk płaszczowy, a przede wszystkich wypoczynek w basenie. Dużą zaletą są również piękne widoki mazurskich lasów rozpościerające się wokół strefy Aqua Masuria, które wraz z roznoszącym się sosnowym zapachem, dodatkowo odprężają wypoczywających gości. Co najważniejsze goście nocujący w hotelu mogą korzystać z tych leśno-wodnych atrakcji bez żadnych dodatkowych opłat.

Strefa zdrowia

Goście hotelu mają możliwość skorzystania także z oferty Medical SPA, które w swoich zabiegach wykorzystuje innowacyjne osiągnięcia medycyny. Z propozycji tego typu warto skorzystać chociażby z troski o swoje zdrowie, nawet jeśli jest to działanie jedynie profilaktyczne. Wśród zabiegów wykonywanych w Medical SPA znajdziemy m.in. masaże oraz kąpiele solankowe i borowinowe, bardzo korzystnie wpływające na nasz organizm. Czas mile spędzony w tej strefie hotelu bez wątpienia pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, a także podniesie naszą kondycję zdrowotną. Pobyt w Miłomłynie da nam wiele okazji zadbania o nasze indywidualne potrzeby.

Konferencje w Miłomłynie

Hotel Miłomłyn-Zdrój jest położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji -w niedalekiej odległości od Warszawy i Trójmiasta- dzięki czemu w miejscu tym organizowanych jest wiele konferencji i spotkań biznesowych. Obiekt może poszczycić się doskonałym zapleczem konferencyjnym, które doskonale współgra z szeroką gamą możliwości spędzania wolnego czasu. Oferta hotelu to znakomite połączenie pożyteczności z przyjemnością, a rozwiązanie tego typu jest coraz bardziej popularne wśród firm organizujących konferencję. Połączenie konferencji z Vital SPA to znakomite rozwiązanie przede wszystkim dla uczestników spotkania. Na dużą uwagę zasługują również atrakcyjne i przystępne ceny pakietów konferencyjnych.

Specjalistyczne strefa konferencyjna

Na terenie Hotelu Miłomłyn-Zdrój znajdują się 3 profesjonalne sale konferencyjne, mogące pomieścić niemalże 300 osób. Są to sale: Brzozowa, Sosnowa oraz Sportowa.

Pierwsza z wymienionych sal jest przeznaczona do kameralnych spotkań, w których udział bierze od 25 do 50 uczestników. Dużym walorem Sali Brzozowej jest uzyskany dzięki niej dostęp do tarasów - znakomicie sprawdzających się podczas przerw w konferencjach.

Drugie pomieszczenie, czyli Sala Sosnowa, umiejscowiona jest w spokojnej i cichej części obiektu, co znacznie podwyższa komfort przeprowadzania w niej wszelkiego rodzaju szkoleń i wykładów oraz pozwala uczestnikom na większe skupienie uwagi. Pomieszczenie to jest dość przestronne, dzięki czemu możliwe jest dowolne zagospodarowanie przestrzeni w zależności od wymagań osób biorących udział w spotkaniu.

Ostatnia z sal -Sportowa- jest największa ze wszystkich wymienionych i pozwala na uczestnictwo w konferencji nawet 150 osób. Znakomicie nadaje się ona do organizacji spotkań dużej grupy ludzi.

Oryginalne konferencje

Wyjątkową ofertą Hotelu w Miłomłynie jest bez wątpienia propozycja przeprowadzenia konferencji na statku, który płynąć będzie po wodach Kanału Ostródzko-Elbląskiego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie pomysłowość oraz innowacyjne rozwiązania w kwestii organizacji imprez firmowych. Ponad to obiekt zadbał również o osoby zainteresowane team buildingiem i specjalnie dla nich w ofercie hotelu znalazły się takie atrakcje jak paintball, off road, wyścigi quadami oraz zimowy kulig i jazda skuterami śnieżnymi. Przybyłym gościom nie zabraknie również wszelkiego rodzaju gier miejskich.

Hotel Miłomłyn-Zdrój dzięki swojej rozbudowanej ofercie jest w stanie sprostać potrzebom nawet bardzo wymagających gości. Daje on niepowtarzalną możliwość łączenia służbowych powinności z wyczekiwanym i niezbędnym relaksem. To idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, podczas których zachowana zostanie harmonia pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

Data publikacji: 15.06.2014