img

Hotel Redyk – cisza i relaks w samym sercu gór

Fot. www.redyk.pl

Hotel Redyk położony jest w jednym z najpiękniejszych terenów naszego kraju – w samym sercu malowniczych Tatr. Obiekt łączy w sobie tradycyjny tatrzański klimat z nowoczesnością. Wykonany jest głównie z naturalnych materiałów, takich jak drewno oraz kamień, i zapewnia swoim gościom przepiękne pokoje z widokiem na góry.

Każdy, kto szuka odpoczynku od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków, w hotelu Redyk odnajdzie błogą ciszę i relaks. Obiekt zapewnia swoim Gościom mnóstwo możliwości spędzania czasu, takich jak: restauracja z drink barem, SPA, gabinet odnowy biologicznej, sala konferencyjna, plac zabaw, miejsce na ognisko i wypożyczalnia rowerów.

zdjecie

W pobliżu hotelu znajdują się liczne wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności, z pełnym zapleczem rekreacyjnym. Są one sztucznie naśnieżane, oświetlone i ubijane ratrakiem. Tuż przy wyciągach mieści się wypożyczalnia sprzętu, serwis i szkółka narciarska.

Miejscowość Ząb, w której położony jest hotel, stanowi idealną bazę wypadową jeśli lubimy wycieczki rowerowe, trekking i piesze wędrówki. To wspaniałe miejsce, by odpocząć, nabrać sił, pooddychać świeżym powietrzem. W okolicznych miejscowościach również nie brakuje ciekawych miejsc służących rekreacji. Na szczególną uwagę zasługują baseny termalne i Aquaparki.

Hotel Redyk zapewnia swoim Gościom nie tylko mnóstwo fantastycznych atrakcji, ale przede wszystkim przepiękne górskie widoki, spokojną, a zarazem interesującą okolicę i obsługę na najwyższym poziomie. Taka ilość walorów sprawia, że nie sposób nie docenić uroków tego miejsca.

Więcej na stronie: www.redyk.pl

Data publikacji: 11.01.2016