img

Hotel & Spa KAMELEON

Fot.: www.r-ec.bstatic.com

Hotel & Spa Kameleon mieści się w ścisłym centrum Żor, tuż przy zabytkowym Rynku i basenie miejskim, a także wśród urzędów oraz obiektów użyteczności publicznej. W bliskiej odległości znajduje się granica z Czechami, czy Słowacją. Lokalizacja obiektu charakteryzuje się też przyległością głównych szlaków komunikacyjnych - autostrady A1 i A4. Żory usytuowane są na terenie jednego z czystych ekologicznie i niezdegradowanych obszarów Śląska. Wiąże się to ze znaczą odległością, jaką dzieli miasto od skupisk ciężkiego przemysłu. Miłośnicy wycieczek rowerowych znajdą tutaj wiele szlaków do przemierzenia w Parku Krajobrazowym ,,Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

Budynek Hotel & Spa Kameleon tworzą zabytkowe elementy architektoniczne z początków XX wieku w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami. Na gości czekają 27 bogato wyposażonych, przytulnych pokoi jedno-, dwu-, trzyosobowych. W ofercie są również specjalne Apartamenty. W hotelu znajduje się kasyno "Fair Play". Wieczorami prowadzone są tutaj transmisje sportowe na żywo. Znaleźć tu też można klub "Ambasada", w którym warto potańczyć, czy zagrać w bilard, kręgle, lub piłkarzyki. Miłośnicy zwierząt na parterze hotelu znajdą terrarium z zielonymi kameleonami.

Na naszych gości czeka 27 świetnie wyposażonych, przytulnych pokoi jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz Apartamenty, między innymi z telewizją satelitarną, telefonem, dostępem do Internetu oraz klimatyzacją. Na życzenie udostępniane jest żelazko i deska do prasowania.

Goście mogą się też zrelaksować w hotelowym centrum SPA. Kompleks Spa obejmuje łaźnię parową, saunę fińską, saunę na podczerwień, jacuzzi oraz bicze szkockie. Warto również skusić się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne i masaże.

Hotel Kameleon przygotował nowoczesną salę konferencyjną z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym. Może ona pomieścić ok. 80 osób.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny, oświetlony parking, po sąsiedzku z posterunkiem policji.

Data publikacji: 01.05.2014