img

Hotel Windsor w Jachrance pod Warszawy organizuje nie tylko konferencje ale również targi i wystawy

Powierzchnia na targi i wystawy w Hotelu Windsor

Mało który obiekt może się pochwalić nie tylko tak eleganckimi wnętrzami, ale jednocześnie także dużymi powierzchniami, które idealnie nadają się na targi i wystawy. Hotel Widsor to nie tylko wyjątkowe wnętrza, ale także funkcjonalne powierzchnie. Przestrzeń może być wykorzystana do prezentacji produktów, rozwiązań technologicznych czy nawet samochodów. Same wnętrza to jedno, ale na terenie pięknego 20 hektarowego terenu zielonego można urządzić też wystawy w plenerze.

Powierzchnia na targi i wystawy w Hotelu Windsor

Hotel dysponuje namiotem o powierzchni 420 metrów kwadratowych, co sprawia, że możliwości są tu nieograniczone. Takie wydarzenie warto połączyć z bankietem czy przyjęciem koktajlowym. Z pewnością wyjątkowe okolice sprawią, że każde odbywające się tu wydarzenie nabierze charakteru i długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół jest tu widoczna na każdym kroku.

Więcej na ten temat na stronie: Targi i wystawy w hotelu Windsor.

 

Baza noclegowa i konferencyjna w Hotelu Windsor

Stylowe i eleganckie pokoje oraz apartamenty składają się na tutejszą bazę noclegową. Nie zapomniano w nich o licznych udogodnieniach, w tym też miejscu do pracy. Pokoje są bardzo przestronne, wszystkie są wyposażone w wygodne łóżka, fotele do wypoczynku, a w przylegających łazienkach jest prysznic. Na gości czeka tam też zestaw kosmetyków, miękkie ręczniki i suszarka.

Baza noclegowa i konferencyjna w Hotelu Windsor

Apartamenty to miejsce dla tych, których cenią sobie wygodę i elegancję. Składają się  z osobnej sypialni, części wypoczynkowej, a w łazienka jest wyposażona w wannę z hydromasażem. Poza częścią noclegową jest tu także doskonała przestrzeń biznesowa. Liczne sale konferencyjne świetnie sprawdzą się na kameralne szkolenia czy warsztaty, ale można tu zorganizować naprawdę okazałe gale czy konferencje dla 1000 osób.

Nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że każde wydarzenie przebiegnie tu bez problemu. Pracownicy chętnie pomogą w organizacji każdego wydarzenia, a także doboru menu i cateringu w formie bufetu.

Dowiedz się więcej na temat bazy noclegowej i konferencyjnej hotelu Windsor.

 

Zaplanuj eleganckie upominki dla uczestników konferencji

Upominki na zakończenie konferencji czy szkolenia zawsze są miłym akcentem, który sprawia, że samo wydarzenie zostanie na dłużej w pamięci uczestników. Warto wybrać takie, które będą przydatne w codziennym użytkowaniu, czy także będą nawiązywać do wydarzenia czy firmy.

Zaplanuj eleganckie upominki dla uczestników konferencji

Zestaw notesu w skórzanej oprawie w połączeniu z eleganckim długopisem to zawsze dobry wybór. Inna ciekawa opcja to wizytownik czy kalendarz.

Można także podarować gościom specjalnie przygotowane boxy prezentowe. Mogą one zawierać wyborne czekoladki, miody naturalne, świece zapachowe i aromatyczną kawę czy herbatę wysokiej jakości. To tego karteczka z podziękowaniami za uczestnictwo i bardzo fajny i elegancki upominek gotowy. Warto unikać prezentów typu vouchery, raczej nie cieszą się dobrą opinią wśród obdarowanych. 

Konkretne pomysły na tego rodzaju upominki znajdziesz na: Gadżety i upominki na konferencje.


Data publikacji: 03.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top