img

Hotel Zimowit w Rzeszowie

Fot.: www.faza.rzeszow.pl

Spis treści

  Hotel Zimowit jest bardzo atrakcyjnym obiektem w Rzeszowie - stolicy Podkarpacia. Hotel posiada 55 pokoi gościnnych, w tym apartamenty. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, której sale są w stanie pomieścić do 300 osób, oraz lobby bar, pub i kręgielnia.TEKST ALTERNATYWNYHotel Zimowit jest przyjazny dla rodzin z dziećmi – te ostatnie powinny być usatysfakcjonowane ogródkiem dziecięcym z zabawkami. Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwa hotelowa opiekunka. W hotelu znajduje się również SPA z saunami, gabinetami odnowy biologicznej, jacuzzi, tepidarium, gabinetem masażu czy fryzjerem.

  Sale konferencyjne w Hotelu ZimowitTEKST ALTERNATYWNYHotel Zimowit posiada bogate zaplecze konferencyjne, są tam 3 sale różniej wielkości od 66 do 246 m2. Największa z nich jest w stanie pomieścić aż 300 uczestników w ustawieniu kinowym i jest wyposażona w nagłośnienie, ekran, rzutnik oraz flip-chart.

  Atrakcyjne sale konferencyjne w województwie podkarpackimW całym województwie znajduje się prawie 90 obiektów, w których możemy zorganizować konferencję; są to obiekty o różnym standardzie wielkościowym oraz cenowym z pośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy pełną listę sale na konferencje podkarpackie.TEKST ALTERNATYWNY

  Data publikacji: 13.04.2018

  Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

  Nasi partnerzy

  Hotel Gołebiewski
  Copernicus Toruń
  BCC Events Pałac Lubomirskich
  ArtHotel Stalowa52
  Qubus Hotel Wrocław
  img
  EB_logo
  Everitum_logo
  Media_Solutions_Group_logo
  Wykładnia.pl logo
  Agencja Mpower
  Elite Music dostawca usług eventowych
  JC tłumaczenia logo
  Wykładnia.pl logo
  Back to Top