img

Hotel Zimowit w Rzeszowie

Fot.: www.faza.rzeszow.pl

Hotel Zimowit jest bardzo atrakcyjnym obiektem w Rzeszowie - stolicy Podkarpacia. Hotel posiada 55 pokoi gościnnych, w tym apartamenty. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, której sale są w stanie pomieścić do 300 osób, oraz lobby bar, pub i kręgielnia.

hotel_zimowit

Hotel Zimowit jest przyjazny dla rodzin z dziećmi – te ostatnie powinny być usatysfakcjonowane ogródkiem dziecięcym z zabawkami. Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwa hotelowa opiekunka. W hotelu znajduje się również SPA z saunami, gabinetami odnowy biologicznej, jacuzzi, tepidarium, gabinetem masażu czy fryzjerem.

Sale konferencyjne w Hotelu Zimowit

sale_konferencyjne_hotel_zimowit

Hotel Zimowit posiada bogate zaplecze konferencyjne, są tam 3 sale różniej wielkości od 66 do 246 m2. Największa z nich jest w stanie pomieścić aż 300 uczestników w ustawieniu kinowym i jest wyposażona w nagłośnienie, ekran, rzutnik oraz flip-chart.

Atrakcyjne sale konferencyjne w województwie podkarpackim

W całym województwie znajduje się prawie 90 obiektów, w których możemy zorganizować konferencję; są to obiekty o różnym standardzie wielkościowym oraz cenowym z pośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy pełną listę sale na konferencje podkarpackie.

rzeszów_województwo_podkarpackie


Data publikacji: 13.04.2018

Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

Nasi partnerzy