img

Hotel konferencyjny z zabytkowymi salami nad morzem

Hotele konferencyjne nad morzem oferują nie tylko nowoczesne sale, ale również bardziej kameralne, zabytkowe wnętrza. Doskonałym miejscem na organizację niewielkiej konferencji jest Hotel Artus położony w samym sercu Gdańska w zabytkowym, pięknym pod względem architektonicznym budynku. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 30 osób – świetnie wyposażona, klimatyczna, posiadająca wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia multimedialne i audiowizualne, potrzebne do sprawnego przeprowadzenia spotkania. Hotel Artus zapewnia możliwość zorganizowania konferencji na wysokim poziomie. Obiekt posiada nie tylko zaplecze konferencyjne, ale również świetną bazę hotelową i restauracyjną. Jest więc możliwość przeprowadzenia nawet kilkudniowej konferencji z zakwaterowaniem uczestników w wygodnych apartamentach oraz zapewnieniem pełnego wyżywienia w postaci zarówno serwisów kawowych, jak i eleganckich, wieczornych bankietów.

zdjecie

Atrakcje Gdańska

Uczestnicy konferencji odbywających się w Gdańsku mają możliwość poznania bliżej tego niezwykłego miasta o bogatej historii i wielu zabytkach. Będąc w Gdańsku warto w przerwie między kolejnymi spotkaniami wybrać się na Stare Miasto, zobaczyć Fontannę Neptuna i Dwór Artusa. Gdańska Starówka to całe mnóstwo urokliwych, zabytkowych kamieniczek, sklepików i stoisk z pamiątkami, a także restauracji i knajpek serwujących pyszne, lokalne jedzenie. Zwiedzając Gdańsk warto również zajrzeć na deptak przy Motławie, zobaczyć zabytkowy Żuraw, a także zwiedzić nabrzeże i zajrzeć do któregoś z cumujących przy nim statków, które obecnie funkcjonują jako muzeum. Gdańsk pełen jest atrakcji zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i dla wielbicieli spędzania czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Można również wybrać się w rejs spacerowy statkiem po Zatoce Gdańskiej. Możliwości jest całkiem sporo, warto więc wybrać takie atrakcje, które będą w stu procentach odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Zaplecze konferencyjne w Gdańsku

Gdańsk oraz całe Trójmiasto to doskonała baza konferencyjna, która zapewnia ogromny wybór sal konferencyjnych w atrakcyjnych i ciekawych lokalizacjach. Zabytkowe sale konferencyjne z pewnością spodobają się organizatorom niewielkich, kameralnych konferencji. Nowoczesne przestrzenie świetnie natomiast sprawdzają się do organizowania wydarzeń na większą, nawet międzynarodową skalę. Baza konferencyjna w Gdańsku i okolicach to kilkadziesiąt doskonale wyposażonych obiektów znajdujących się zarówno w samym sercu miasta, jak i nieco na jego obrzeżach. Sale konferencyjne mają różną powierzchnię, można więc je dopasować do konkretnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne to także świetne wyposażenie, nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz profesjonalna obsługa, dzięki której każde wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik. Hotele konferencyjne nad morzem posiadają świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe, można więc w nich organizować nawet kilkudniowe konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe.

W poszukiwaniu ciekawych miejsc na organizację konferencji i innych wydarzeń biznesowych warto zajrzeć również do Kołobrzegu. To nadmorskie miasto ma sporo atrakcji nie tylko dla turystów, ale również dla osób, które przyjeżdżają tu w celach biznesowych. Konferencje organizowane w Kołobrzegu mają sporo zalet – w przerwach między kolejnymi spotkaniami można zwiedzać miasto, wybrać się nad morze i korzystać z wielu ciekawych, turystycznych atrakcji. Co warto zobaczyć w Kołobrzegu?

Lista hoteli konferencyjnych w tym rejonie znajduje się na stronie sale na eventy i spotkania firmowe nad morzem

1. Stare Miasto – choć Kołobrzeg ma ponad 1000-letnią tradycję, miejska starówka jest dosyć nowa, bo niemal całkowicie odrestaurowana. Można jednak wśród nowych budynków znaleźć także kilka zabytkowych obiektów, które budują klimat miasta. Na spacer kołobrzeską starówką można wybrać się po zakończonej konferencji lub w przerwie między spotkaniami. Warto wstąpić do którejś z niewielkich knajpek i restauracji, które serwują lokalne jedzenie i nadmorskie specjały.2. Aquapark – wyprawa do aquaparku może być doskonałym pomysłem dla osób, które cały dzień spędziły na długiej konferencji. Park w Kołobrzegu jest doskonale wyposażony, zapewnia wiele wodnych atrakcji, pozwala na zrelaksowanie się w aktywny sposób. Do parku wodnych zabaw można wybrać się o każdej porze roku i bez względu na pogodę. Nawet, jeśli na dworze wieje chłodem, w parku wodnych zabaw można doskonale się bawić.

3. Skansen Morski – w przerwie konferencji można zrobić sobie wyprawę w dawne czasy i zwiedzić stare jednostki pływające. Co ciekawe, muzeum w Kołobrzegu jest ciekawie usytuowane, bo nie znajduje się na wodzie. Na statki wchodzi się po wysokich, ażurowych schodkach, a po znalezieniu się na pokładzie można podziwiać całą okolicę z dosyć wysoka.

4. Latarnia morska – kołobrzeska latarnia morska ma bardzo forteczny charakter. W sezonie letnim jest udostępniona dla zwiedzających. Jeśli więc wybierzemy się na spacer deptakiem nad morzem, warto zajrzeć także do latarni. Obiekt jest dosyć wysoki, trzeba więc pamiętać, że wejście na szczyt wymaga nieco kondycji. Jednak widoki, jakie zobaczyć można z tarasu widokowego warte są każdego wysiłku.5. Rejsy statkami – w porcie w Kołobrzegu znajdziemy sporo armatorów, którzy oferują dłuższe i krótsze rejsy wycieczkowe. To doskonały pomysł na urozmaicenie spotkania branżowego czy konferencji. Zorganizowanie rejsu statkiem sprawi, że spotkanie biznesowe nabierze nieco innego charakteru i sprawi, że z pewnością będzie ono niezapomniane.

Zaplecze konferencyjne regionu

Kołobrzeg jest jedną z najlepiej przygotowanych nadmorskich miejscowości pod względem zaplecza konferencyjnego. W mieście i okolicach znajdziemy doskonale wyposażone sale konferencyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Hotele konferencyjne w Kołobrzegu znajdują się zarówno w centrum miasta, jak i nieco na uboczu, ale za to w doskonałej lokalizacji i w pięknym otoczeniu przyrody. Sale na szkolenia i konferencje dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu można w mieście organizować zarówno wielkie konferencje na kilkaset osób, jak i bardziej kameralne spotkania biznesowe, szkolenia czy eventy.Wybierając miejsce na konferencję warto bardzo dokładnie poznać jego ofertę, sprawdzić, jak wygląda wyposażenie sal konferencyjnych, a także zadbać o to, by uczestnicy wydarzeń mieli zapewnionych sporo dodatkowych atrakcji. To ważne szczególnie w trakcie kilkudniowych wydarzeń, w czasie których uczestnicy mają czas pomiędzy kolejnymi spotkaniami i mogą wykorzystać go na aktywne zwiedzanie miasta i najbliższych okolic.

Zachęcamy również do zapoznania się z listą - hotele na szkolenia i konferencje biznesowe pomorskie.

Data publikacji: 30.12.2019

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy